Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Mobilność odpowiadająca potrzebom

Smartfony z procesorami Intel® Atom™ mają wiele cech i funkcji, dzięki którym przydają się w rozmaitych sytuacjach. Niezależnie od tego, czy szukasz podstawowych zastosowań telefonu czy zaawansowanej wydajności, na pewno znajdziesz smartfon z procesorem Intel odpowiadający Twoim potrzebom.

Tak szybki jak Ty

W końcu masz telefon, który za Tobą nadąża. Procesor Intel® zapewnia łatwe przeglądanie stron internetowych, dynamiczne działanie aplikacji i łatwą pracę wielozadaniową. Wykonywanie ulubionych czynności w podróży jeszcze nigdy nie było tak proste.

Nagrania w jakości HD

Zdjęcia i filmy mają doskonałą rozdzielczość dzięki aparatowi Intel® HD. Zrób tyle zdjęć, ile trzeba, aby uzyskać najlepsze ujęcie – nawet w trudnych warunkach.

Multimedia w jakości kinowej

Twórz, udostępniaj i oglądaj filmy w doskonałej rozdzielczości HD. Dzięki przepięknym efektom graficznym i superpłynnemu odtwarzaniu dostajesz do rąk swoje osobiste kino.

Bądź w kontakcie

Smartfony z procesorami Intel® zapewniają dłuższy czas pracy baterii, dzięki czemu można dłużej rozmawiać, słuchać, oglądać i grać. Nasz energooszczędny procesor Intel® Atom™ spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Poznaj inne technologie Intel®