Urządzenie Ultrabook™ „2 w 1” — najlepszy wybór

Dzięki wydajności sygnowanej logotypem firmy Intel urządzenie Ultrabook™ „2 w 1” to nie tylko tablet i nie tylko laptop — to oba te urządzenia w jednej obudowie.

Zobacz filmy, aby poznać zalety urządzenia Ultrabook™.
Ultrabook™: Tablet, którego chcesz.
Laptop, którego potrzebujesz.

Czy warto poprzestać na starym komputerze, skoro urządzenie Ultrabook™ „2 w 1” oferuje znacznie więcej? Konwertowalne, dotykowe, błyskawicznie wznawiające pracę. Superwydajna wielozadaniowość, całodzienna praca na baterii i poczucie bezpieczeństwa dzięki wbudowanym funkcjom zabezpieczeń.


Tablet, gdy tego chcesz. Laptop,
gdy tego potrzebujesz.

Nie możesz zdecydować się na wybór między tabletem i laptopem? Nie musisz. Zdobądź moc i wszechstronność urządzeń Ultrabook™ „2 w 1” sygnowaną logotypem firmy Intel®: to mobilność tabletu połączona z wydajnością laptopa. Praca i zabawa będą zawsze w zasięgu ręki — wystarczy, że rozłożysz, obrócisz lub rozsuniesz swoje urządzenie.


Uruchamiaj pełne wersje najbardziej zaawansowanych aplikacji do obróbki zdjęć i filmów, korzystaj z popularnych programów narzędziowych, używaj ulubionych aplikacji do obsługi mediów społecznościowych, synchronizuj odtwarzacze MP3 z listami odtwarzania i nie tylko. Urządzenie Ultrabook™ jest także w pełni kompatybilne z dotychczasowymi aplikacjami oraz niezliczoną liczbą urządzeń peryferyjnych, działających w środowisku Windows*.

Zobacz, jak niezwykłe jest urządzenie Ultrabook™.

Urządzenie Ultrabook™ z ekranem dotykowym1 zapewnia niesamowitą grafikę i umożliwia nadzwyczaj precyzyjne sterowanie. Dzięki szerokim możliwościom interakcji z urządzeniem „2 w 1” możesz używać pełnej klawiatury podczas pracy lub ekranu dotykowego podczas zabawy. Wystarczy, że przełączysz komputer w tryb tabletu, aby wygodnie grać w gry, oglądać filmy i wykonywać inne czynności.

Poznaj moc urządzenia
Ultrabook™.

Dzięki procesorowi Intel® Core™3, zapewniającemu wydajność sygnowaną logotypem firmy Intel, urządzenie Ultrabook™ zawsze dotrzyma Ci kroku.


W ten sposób możesz bezproblemowo oglądać na nim filmy HD i zdjęcia oraz grać w gry Technologia Intel® Turbo Boost 2.04 zapewnia odczuwalny wzrost mocy, a system Windows* 8 oferuje kompatybilność, wydajność i elastyczność podczas wykonywania dowolnych zadań. W urządzeniu Ultrabook™ wszystko po prostu działa.

Szybkość, wydajność i przenośność

Pożegnaj się z długim czasem oczekiwania — dzięki urządzeniu Ultrabook™ otrzymasz szybszy dostęp do plików i aplikacji, których używasz najczęściej.5 A kiedy wybudzisz urządzenie Ultrabook™ z głębokiego uśpienia, w czasie krótszym niż 3 sekundy2,6, przejdzie ono w tryb gotowości, dzięki czemu w mgnieniu oka powrócisz do ostatnio wykonywanej czynności.

Bezkompromisowe urządzenie.

Nie trzeba rezygnować z wydajności, przenośności ani długiego czasu pracy baterii na rzecz elegancji. Urządzenie Ultrabook™ to urządzenie smukłe, przenośne i wielofunkcyjne, które łączy w sobie najlepsze cechy laptopów i tabletów, oferując przy tym szerokie możliwości interakcji oraz funkcje wielozadaniowości. Bo wydajność komputera powinna dorównywać jego elegancji.

Wbudowane zabezpieczenia7.

Bezpieczniejsze środowisko obliczeniowe. Urządzenie Ultrabook™ zapewnia większe poczucie bezpieczeństwa przy uruchamianiu systemu oraz szybsze szyfrowanie danych w celu ich zabezpieczenia, a jednocześnie nie spowalnia pracy.7


Technologie zabezpieczeń firmy Intel

Zastrzeżenia

1 W ofercie znajduje się wiele modeli urządzenia Ultrabook™. Niektóre modele mogą być niedostępne w danym regionie. Szczegółowe dane można uzyskać u producenta urządzenia Ultrabook™.

2 Wymaga technologii Intel® Rapid Start, dostępnej dla wybranych procesorów firmy Intel®, aktualizacji oprogramowania firmy Intel® i systemu BIOS oraz dysku Intel® Solid-State Drive (SSD). Wyniki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać u producenta komputera.

3 Wbudowane funkcje graficzne nie są obsługiwane w niektórych komputerach. Może wystąpić konieczność skorzystania z zoptymalizowanego oprogramowania. Informacji należy zasięgnąć u producenta komputera. Dowiedz się więcej na stronie http://www.intel.com/go/biv.

4 Wymaga komputera z technologią Intel® Turbo Boost. Technologie Intel Turbo Boost i Intel Turbo Boost 2.0 są dostępne jedynie w wybranych procesorach firmy Intel®. Skontaktuj się z producentem komputera. Wydajność może być inna od podanej w zależności od konfiguracji sprzętu, oprogramowania i ogólnej wydajności systemu. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/go/turbo.

5 Technologia Intel® Smart Response wymaga procesora Intel® Core™, odpowiedniego chipsetu Intel®, oprogramowania Intel® Rapid Storage Technology w wersji 12.5 lub wyższej oraz dysku hybrydowego SSHD o pojemności co najmniej 16 GB z obsługą interfejsu SATA-IO na potrzeby dysków hybrydowych. Wyniki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać u producenta komputera.

6 Wyniki oszacowano na podstawie wewnętrznych pomiarów firmy Intel®, przedstawiając je wyłącznie w celach informacyjnych. Jakiekolwiek różnice w sprzęcie, oprogramowaniu lub konfiguracji mogą mieć wpływ na wyniki aktualnie mierzonej wydajności.

7 Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Wymaga włączonego procesora Intel®, włączonego chipsetu, oprogramowania sprzętowego i/lub oprogramowania do obsługi tych technologii. Dodatkowe informacje można uzyskać u producenta urządzenia i/lub dostawcy oprogramowania.