Technologia Intel® 360 Replay

Wkrocz w zupełnie nowy świat i śledź najważniejsze imprezy sportowe z każdego ujęcia.

Zupełnie nowy widok

System kamer HD rozmieszczonych wokół boiska i serwery z procesorami Intel® przechwytują obraz i tworzą trójwymiarowe ujęcie każdego momentu na boisku, aby zapewnić kibicom atrakcyjne powtórki pod dowolnym kątem.

Kamery 5K

otaczają każde boisko z technologią 360-stopniowych powtórek

Nie przegap niczego

Ponad 30 kamer 5K otacza boisko, aby zapewnić doskonałe obrazy w wysokiej rozdzielczości. Technologia Intel® 360 Replay wykracza poza piksele, przekształcając akcję w wolumetryczne piksele lub „voxele”. Umożliwia to renderowanie powtórek w 3D, które można oglądać z każdego ujęcia.

1 TB

danych na klip w celu utworzenia obrazu wolumetrycznego

Doskonała perspektywa

Jedyna rzecz szybsza niż mecz to komputery, które go rejestrują. Serwery z procesorami Intel® i własny algorytm danych przetwarzają niesamowite ilości danych w celu utworzenia wolumetrycznego obrazu meczu. W rezultacie powstaje płynnie wyrenderowany obraz z wykorzystaniem technologii Intel® 360 Replay.

Mózg za kulisami

Niesamowite doświadczenia wymagające ogromnej mocy obliczeniowej. Farmy serwerów z procesorami Intel® zapewniają wysoką moc obliczeniową w celu przetwarzania ogromnych ilości danych wolumetrycznych, które umożliwiają trójwymiarową rekonstrukcję meczu, a w efekcie oglądanie akcji z bliska.

Nowa forma sportu na żywo

Technologia Intel® 360 Replay przekształca imprezy sportowe w niesamowite doświadczenia, zapewniając kibicom emocje i wrażenia z samego centrum akcji.

Przeczytaj artykuły serwisu iQ

Emocjonuj się sportem w niespotykany dotąd sposób dzięki najnowszej technologii Intel®. Rejestrujemy zawody w nowy, niesamowity sposób i umożliwiamy przeżywanie sportowych emocji na wyższym poziomie.

Więcej informacji

Korzystaj z danych w czasie rzeczywistym i wyświetlaj na ekranie statystyki podczas najciekawszych imprez sportowych.

Więcej informacji