Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Błyskawicznie działające tablety z procesorami Intel® Atom™ zapewniają wyjątkowo długi czas pracy baterii

Wybierz tablety z systemem Android* lub Windows* 8 wyposażone w procesory Intel® Atom™

Tablet z procesorem Intel® Atom™ umożliwia sprawną i bezproblemową realizację wszystkich zadań — od utrzymywania kontaktów ze znajomymi, przez oglądanie filmów HD, aż po granie w gry komputerowe.

Podróżuj z lekkim bagażem i dużą mocą

Płaski, lekki tablet z systemem Android* lub Windows* 8 i procesorem Intel® Atom™ umożliwia bardzo szybkie przeglądanie stron internetowych, odtwarzanie filmów HD i płynne przełączanie się między bardzo wydajnymi aplikacjami. Bez względu na cel podróży masz natychmiastowy dostęp do wielu aplikacji o różnych zastosowaniach.

Wyjątkowo długi czas pracy baterii

Tablety z procesorami Intel® Atom™ zostały zoptymalizowane pod kątem energooszczędności, dzięki czemu zawsze dotrzymają Ci kroku. Słuchaj muzyki, oglądaj filmy i graj w gry w podróży, nie martwiąc się o czas pracy baterii.

Odtwarzanie bogatych treści multimedialnych

Twórz i udostępniaj wyjątkowe, płynne nagrania wideo w najwyższej jakości. Graj w ulubione gry dzięki w pełni zintegrowanemu układowi graficznemu, który oferuje olbrzymią szybkość i najwyższą jakość obrazu 3D. Rób zdjęcia za pomocą wbudowanego aparatu o rozdzielczości 8 MP. Dzięki doskonałej jakości grafiki HD możesz jeszcze wygodniej korzystać z najbardziej zaawansowanych materiałów multimedialnych.

Masz wybór: Windows* 8 lub Android*

Skorzystaj z wszystkich możliwości systemu Windows* 8 dzięki jego kompatybilności oraz możliwości uruchamiania aplikacji innych producentów i wymiany urządzeń w razie konieczności. Albo wybierz tablet z systemem Android*, który pozwala synchronizować ulubione aplikacje na różnych urządzeniach. Windows 8 lub Android — wybór należy do Ciebie.

Znajdź właściwy tablet dla siebie


Szukaj tabletów

„2w1”

Tablet, gdy tego chcesz oraz laptop, gdy tego potrzebujesz

Więcej informacji

Bez kompromisu

Teraz nie musisz już wybierać. Baw się i pracuj za pomocą jednego, wszechstronnego urządzenia.

Pełna wydajność

Poznaj wydajność dzięki technologii Intel, wyjątkowy czas pracy baterii oraz funkcje laptopa i tabletu w jednym urządzeniu.

Prawdziwa mobilność

Słuchanie, oglądanie, granie w gry i korzystanie bez ograniczeń podczas podróży. Urządzenie 2w1 z oznaczeniem Intel Inside® czeka na Ciebie.

Wyszukiwarka produktów firmy Intel®


Jaka jest różnica między tabletem standardowym a zaawansowanym? Dowiedz się dzięki wyszukiwarce produktów firmy Intel®.

Znajdź tablet z Intel Inside®

Podobne filmy