Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Praca twórcza, rozrywka i inspiracja spod znaku marki Intel

Teraz w tablecie z systemem Windows* 8 i procesorem Intel® Core™

Poczuj różnicę dzięki procesorowi Intel® Core™ czwartej generacji

Korzystaj w pełni z możliwości systemu Windows* 8 dzięki niesamowitym efektom wizualnym i bezproblemowej kompatybilności. Wszystkie programy, aplikacje i urządzenia współpracują ze sobą bez problemu. Dodatkowo zestaw wbudowanych funkcji zabezpieczających zapewnia dodatkową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem.

Wszystko po prostu działa jak w zegarku

Tylko tablet z systemem Windows* 8 i procesorem Intel® obsługuje tradycyjne oprogramowanie na komputer PC i zapewnia jego pełną funkcjonalność. Zakup dodatkowego oprogramowania ani sprzętu nie jest konieczny. Z kolei podczas przenoszenia informacji można zaoszczędzić czas — technologia Thunderbolt™ w tabletach z procesorami Intel® Core™ oferuje ultraszybki transfer danych między urządzeniami.

Wydajność spod znaku Intel

Tablety z procesorami Intel® Core™ zapewniają wydajność spod znaku Intel. Technologia Intel® Rapid Start umożliwia uruchamianie urządzenia w kilka sekund. Dodatkowa wydajność na żądanie w celu automatycznego zwiększania szybkości w razie potrzeby dzięki technologii Intel® Turbo Boost 2,01. Płynne przechodzenie między wieloma aplikacjami dzięki technologii Intel® Hyper-Threading Technology. Tablety z procesorami Intel® umożliwiają korzystanie z wielozadaniowości w podróży2.

Płynna praca i atrakcyjne funkcje graficzne     

Wbudowane funkcje graficzne3 gwarantują płynne, niesamowite efekty wizualne. Technologia Iris™ Graphics oferuje niesamowite doznania wizualne bez konieczności montowania osobnej karty graficznej. Dostęp do szerokiej gamy zastosowań rozrywkowych — od gier 3D po filmy HD. Możliwości błyskawicznego robienia i udostępniania zdjęć. A także bezprzewodowego przesyłania zdjęć, filmów i stron internetowych w transmisji strumieniowej.

Znajdź właściwy tablet dla siebie


Szukaj tabletów

„2w1”

Tablet, gdy tego chcesz oraz laptop, gdy tego potrzebujesz

Więcej informacji

Bez kompromisu

Teraz nie musisz już wybierać. Baw się i pracuj za pomocą jednego, wszechstronnego urządzenia.

Pełna wydajność

Poznaj wydajność dzięki technologii Intel, wyjątkowy czas pracy baterii oraz funkcje laptopa i tabletu w jednym urządzeniu.

Prawdziwa mobilność

Słuchanie, oglądanie, granie w gry i korzystanie bez ograniczeń podczas podróży. Urządzenie 2w1 z oznaczeniem Intel Inside® czeka na Ciebie.

Wyszukiwarka produktów firmy Intel®


Jaka jest różnica między tabletem standardowym a zaawansowanym? Dowiedz się dzięki wyszukiwarce produktów firmy Intel®.

Znajdź tablet z Intel Inside®

Podobne filmy

Informacje o produktach i wydajności

1

Wymaga systemu z technologią Intel® Turbo Boost. Technologie Intel® Turbo Boost i Intel® Turbo Boost 2.0 są dostępne jedynie w wybranych procesorach firmy Intel®. Informacji udziela producent komputera. Wydajność może być inna od podanej w zależności od konfiguracji sprzętu, oprogramowania i ogólnej wydajności systemu. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/pl/pl/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html.

2

Dostępna z wybranymi procesorami Intel® Core™. Wymaga komputera z technologią Intel® Hyper-Threading (Technologia Intel® HT). Informacji udziela producent komputera. Wydajność zależy od konfiguracji używanego sprzętu i oprogramowania. Więcej informacji, w tym szczegółowe dane o tym, które procesory obsługują technologię HT, można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html.

3

Technologia Intel® Clear Video HD nie jest obsługiwana w niektórych komputerach, może wymagać zoptymalizowanego oprogramowania. Informacji udziela producent komputera. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html.