• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Praca twórcza, rozrywka i inspiracja spod znaku marki Intel

Teraz w tablecie z systemem Windows* 8 i procesorem Intel® Core™

Poczuj różnicę dzięki procesorowi Intel® Core™ czwartej generacji

Korzystaj w pełni z możliwości systemu Windows* 8 dzięki niesamowitym efektom wizualnym i bezproblemowej kompatybilności. Wszystkie programy, aplikacje i urządzenia współpracują ze sobą bez problemu. Dodatkowo zestaw wbudowanych funkcji zabezpieczających zapewnia dodatkową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem.

Wszystko po prostu działa jak w zegarku

Wszystko po prostu działa jak w zegarku

Tylko tablet z systemem Windows* 8 i procesorem Intel® obsługuje tradycyjne oprogramowanie na komputer PC i zapewnia jego pełną funkcjonalność. Zakup dodatkowego oprogramowania ani sprzętu nie jest konieczny. Z kolei podczas przenoszenia informacji można zaoszczędzić czas — technologia Thunderbolt™ w tabletach z procesorami Intel Core oferuje ultraszybki transfer danych między urządzeniami.

Niesamowita wydajność

Wydajność spod znaku Intel

Tablety z procesorami Intel Core zapewniają wydajność spod znaku Intel. Technologia Intel® Rapid Start umożliwia uruchamianie urządzenia w kilka sekund. Dodatkowa wydajność na żądanie w celu automatycznego zwiększania szybkości w razie potrzeby dzięki technologii Intel® Turbo Boost 2.01. Płynne przechodzenie między wieloma aplikacjami dzięki technologii Intel® Hyper-Threading Technology. Tablety z procesorami firmy Intel umożliwiają korzystanie z wielozadaniowości w podróży2.

Zdumiewające funkcje graficzne

Płynna praca i atrakcyjne funkcje graficzne     

Wbudowane funkcje graficzne3 gwarantują płynne, niesamowite efekty wizualne. Technologia Iris™ Graphics oferuje niesamowite doznania wizualne bez konieczności montowania osobnej karty graficznej. Szeroki wybór zastosowań rozrywkowych — od gier trójwymiarowych po filmy HD. Możliwości błyskawicznego robienia i udostępniania zdjęć. A także bezprzewodowego przesyłania zdjęć, filmów i stron internetowych w transmisji strumieniowej.

2w1 — tablet, gdy tego chcesz, laptop, gdy tego potrzebujesz.

  • Bez kompromisu

    Teraz nie musisz już wybierać. Baw się i pracuj za pomocą jednego, wszechstronnego urządzenia.

  • Pełna wydajność

    Wydajność produktów firmy Intel, wyjątkowy czas pracy baterii oraz funkcje laptopa i tabletu w jednym urządzeniu.

  • Prawdziwa mobilność

    Słuchaj, oglądaj, graj w gry i pracuj w podróży. Urządzenie 2w1 z oznaczeniem Intel Inside® czeka na Ciebie.

  • Więcej informacji

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Wymaga systemu z technologią Intel® Turbo Boost. Technologie Intel® Turbo Boost i Intel® Turbo Boost 2.0 są dostępne jedynie w wybranych procesorach firmy Intel®. Informacji udziela producent komputera. Wydajność może być inna od podanej w zależności od konfiguracji sprzętu, oprogramowania i ogólnej wydajności systemu. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html.

2. Dostępna z wybranymi procesorami Intel® Core™. Wymaga komputera z technologią Intel® Hyper-Threading (Technologia Intel® HT). Informacji udziela producent komputera. Wydajność zależy od konfiguracji używanego sprzętu i oprogramowania. Więcej informacji, w tym szczegółowe dane o tym, które procesory obsługują technologię HT, można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html.

3. Technologia Intel® Clear Video HD nie jest obsługiwana w niektórych komputerach, może wymagać zoptymalizowanego oprogramowania. Informacji udziela producent komputera. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html.