• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Moc spod znaku Intel® na tabletach z systemem Android.

Osiągnij wydajność spod znaku Intel na tabletach z systemem Android* — słuchaj, oglądaj, graj i pracuj w dowolnym miejscu.

Potężny procesor Intel® zapewnia na tablecie z systemem Android* niezbędną wydajność, szybkość i krótki czas reakcji. Dzięki 64-bitowemu przetwarzaniu danych, wbudowanym zabezpieczeniom1 i niesamowicie długiemu czasowi pracy baterii wydajność tabletu jest gwarantowana. Wyłącznie dzięki firmie Intel. Look Inside™.

Dostęp do dowolnych materiałów

Dostęp do dowolnych materiałów

Zaawansowane technologie do obsługi wielozadaniowości są wbudowane bezpośrednio w procesorach Intel®, umożliwiając bezproblemowe przeskakiwanie między ulubionym blogiem, e-bookiem i czasopismem internetowym. Masz natychmiastowy dostęp do wszystkiego, o czym pomyślisz.

Oglądaj, rób zdjęcia i kręć filmy — w HD

Oglądaj, rób zdjęcia i kręć filmy — w HD

Elegancki i lekki tablet z Intel Inside® umożliwia oglądanie filmów w doskonałej jakości 1080p HD, a jego wbudowany aparat umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów w wysokiej jakości. Funkcja wideoczatu pozwala kontaktować się ze znajomymi i rodziną w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można być bliżej swoich bliskich.

Więcej informacji

Informacje o produktach i wydajności

open

1. No computer system can provide absolute security. Requires an enabled Intel® processor, enabled chipset, and firmware and software optimized to use the technologies. Consult your system manufacturer and software vendor for more information.