Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Zalety procesorów Intel® w tabletach z systemem Android*

Poznaj wydajne tablety dzięki technologii Intel z systemem Android* — słuchaj, oglądaj, graj i pracuj w dowolnym miejscu.

Wydajny procesor Intel® w tablecie z systemem Android* zapewnia niezbędną wydajność, elastyczność i szybkość. Dzięki 64-bitowemu przetwarzaniu danych, wbudowanym zabezpieczeniom1 i niesamowicie długiemu czasowi pracy baterii wydajność tabletu jest gwarantowana. Wyłącznie dzięki firmie Intel. Look Inside™

Dostęp do dowolnych materiałów

Zaawansowane technologie do obsługi wielozadaniowości wbudowane w procesorach Intel® umożliwiają płynne przechodzenie między ulubionym blogiem, e-bookiem i czasopismem internetowym. Masz natychmiastowy dostęp do wszystkiego, o czym pomyślisz.

Oglądaj, rób zdjęcia i kręć filmy — w HD

Elegancki i lekki tablet z Intel Inside® umożliwia oglądanie filmów w doskonałej jakości 1080p HD, a jego wbudowany aparat umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów w wysokiej jakości. Funkcja wideoczatu pozwala kontaktować się ze znajomymi i rodziną w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można być bliżej swoich bliskich.

Znajdź właściwy tablet dla siebie


Szukaj tabletów

Wyszukiwarka produktów firmy Intel®


Jaka jest różnica między tabletem standardowym a zaawansowanym? Dowiedz się dzięki wyszukiwarce produktów firmy Intel®.

Znajdź tablet z Intel Inside®

Podobne filmy

Informacje o produktach i wydajności

1

No computer system can provide absolute security. Requires an enabled Intel® processor, enabled chipset, and firmware and software optimized to use the technologies. Consult your system manufacturer and software vendor for more information.