• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Tablety z systemem Android* lub Windows* 8 z Intel Inside®

Odkryj tablety z oznaczeniem Intel Inside®

Tablety z systemem Android* lub Windows* 8 i oznaczeniem Intel Inside® zapewniają błyskawiczne przeglądanie stron internetowych i wyjątkowo długi czas pracy baterii, co pozwala urządzeniu dotrzymać Ci kroku.

Para na dworze czyta coś na tablecie

Wszystkie materiały w dowolnej chwili

Wbudowane w procesor mechanizmy wielozadaniowości1 umożliwiają płynne przechodzenie między książką elektroniczną, ulubionym czasopismem internetowym i prezentacją. Każda treść jest błyskawicznie dostępna — tu, tam, wszędzie.

Od 3D do HD

Od 3D do HD

Znajdź chwilę dla siebie — nawet w podróży. Uruchom tablet i oglądaj filmy HD 1080p, nagrywaj własne pliki wideo w jakości HD albo wybierz się na wycieczkę do innego wszechświata we wciągającej grze 3D.

Mężczyzna z tabletem, grający na gitarze

Odtwarzaj utwory. I graj przy ich akompaniamencie.

Wyobraź sobie naukę gry na gitarze we własnym tempie. Nowe tablety z technologiami firmy Intel umożliwiają szybki dostęp do Internetu, sprawne ładowanie aplikacji i krótki czas reakcji — wszystko, czego potrzebujesz. Zaplanuj swój czas w kalendarzu, uzyskaj dostęp do tabulatur i graj do utworów z biblioteki muzycznej lub filmów instruktażowych w serwisie YouTube*.

Kobieta korzystająca z wideoczatu na tablecie

Bogate efekty wizualne

Aparat wbudowany w tablet pozwala uwieczniać nie tylko chwile. On rejestruje historię. Dzięki kamerze HD możesz uwiecznić wszystkie ważne chwile nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Możesz również czatować na żywo z rodziną i znajomymi.

Kobieta patrzy na mapę na tablecie podczas wędrówki

Długi czas pracy baterii

Wyjątkowo długi czas pracy baterii i moduł GPS ułatwiają dotarcie do celu, udostępnienie zdjęć z odwiedzonych miejsc i maksymalne skorzystanie z uroków okolicy. Tablet umożliwia oznaczanie lokalizacji zdjęć, logowanie się w serwisie Facebook* i korzystanie z aplikacji rozpoznających aktualne położenie w celu wykrycia pobliskich sklepów, restauracji, imprez i innych miejsc.

Osoba sprawdzająca przepis na tablecie podczas gotowania

Wydajność w każdym zastosowaniu

Załóżmy, że lubisz gotować. Tablet umożliwia szybkie przeglądanie stron internetowych, sprawne ładowanie aplikacji i płynną wielozadaniowość1, dzięki czemu możesz błyskawicznie odnaleźć przepis w Internecie, skomponować listę zakupów i krok po kroku realizować polecenia z filmu kulinarnego. Poznaj nowoczesnego pomocnika kuchennego.

Tablety z oznaczeniem Intel Inside®

2w1 — tablet, gdy tego chcesz, laptop, gdy tego potrzebujesz.

  • Bez kompromisu

    Teraz nie musisz już wybierać. Baw się i pracuj za pomocą jednego, wszechstronnego urządzenia.

  • Pełna wydajność

    Wydajność produktów firmy Intel, wyjątkowy czas pracy baterii oraz funkcje laptopa i tabletu w jednym urządzeniu.

  • Prawdziwa mobilność

    Słuchaj, oglądaj, graj w gry i pracuj w podróży. Urządzenie 2w1 z oznaczeniem Intel Inside® czeka na Ciebie.

  • Więcej informacji

Wywiady

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Dostępna z wybranymi procesorami Intel® Core™. Wymaga komputera z technologią Intel® Hyper-Threading (Technologia Intel® HT). Informacji udziela producent komputera. Wydajność zależy od konfiguracji używanego sprzętu i oprogramowania. Więcej informacji, w tym szczegółowe dane o tym, które procesory obsługują technologię HT, można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html.