Tablet ze znakiem Intel Inside
spełni wszystkie Twoje oczekiwania

  • Błyskawiczna praca
  • Płynne przełaczanie pomiędzy
    aplikacjami
  • Niesamowite funkcje graficzne
  • Wbudowane zabezpieczenia1
  • Długi czas pracy na baterii
  • Windows lub Android2

Szybsza praca dzięki Intel Inside®

Tablet z procesorem firmy Intel umożliwia szybsze przeglądanie ulubionych stron, prostą edycję zdjęć, szybsze przesyłanie strumieniowe filmów internetowych oraz wysyłanie wpisów w serwisach społecznościowych w podróży. Wszystko to umożliwia tablet z procesorem Intel®.


Jeden tablet. Morze możliwości.

Tablet z Intel Inside nadąża za każdym aspektem codziennego życia, od gier planszowych po zebrania zarządu. Umozliwia przeglądanie stron internetowych w pociągu i przygotowywanie prezentacji dla klientów i wspópracowników. Niezależnie co robisz, bawisz się czy pracujesz, warto mieć go pod ręką.

Wyjątkowo długi czas pracy baterii

Wydajny procesor Intel oznacza, więcej czasu dla siebie, bo każde zadanie zrobisz po prostu szybciej. Energooszczędne procesory Intel pozwolą Ci raz na zawsze zostawić ładowarkę w domu i cieszyć się swoją muzyką, grami i filmami gdziekolwiek jesteś.

Zapoznaj się z ofertą tabletów z procesorami Intel Inside

Tablety z Intel Inside® Tablety z Intel Inside® Tablety z Intel Inside®
Zapoznaj się z ofertą tabletów

Szukasz zalet tabletu i laptopa w jednym urządzeniu? Twoje potrzeby spełni urządzenie 2 w 1.


Zobacz urządzenia 2 w 1

Zastrzeżenia

1 Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Wymaga włączonego procesora Intel®, włączonego chipsetu, oraz oprogramowania firmware i oprogramowania zoptymalizowanego pod kątem obsługi tych technologii. Dodatkowe informacje można uzyskać u producenta urządzenia i dostawcy oprogramowania.

2 Wymienione funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich modelach. Aby uzyskać szczegółowe dane oraz informację o systemach operacyjnych dostępnych dla danego modelu, należy zasięgnąć informacji u producenta.