• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Jak znaleźć nowy komputer odpowiadający Twoim oczekiwaniom

Wiesz, że istnieje wielka różnica między markowymi i niemarkowymi ciuchami. Niższy wydatek to zwykle kompromis, na którego ołtarzu pada jakość i styl. Jeszcze do niedawna kupowanie nowego komputera wiązało się do pewnego stopnia z podobnym dylematem. Tańsze komputery charakteryzowały się niższą wydajnością i mniejszą pamięcią. Z kolei zakup urządzenia z najwyższej półki wiązał się z płaceniem za wbudowane funkcje, które pozostawały często nigdy niewykorzystane. Na szczęście czasy się zmieniły. Obecnie, jeśli myślisz o zakupie nowego komputera, z zadowoleniem odkryjesz ofertę przystępnych urządzeń odpowiadających Twojemu stylowi życia. Odwiedź stronę wyszukiwarki produktów firmy Intel i wybierz najlepszy dla siebie system. Możesz również jeszcze dziś rozpocząć poszukiwanie nowego urządzenia Ultrabook™ — najnowszej, szturmem zdobywającej rynek, odmiany komputera.

 

Najnowszy komputer typu „dwa w jednym”: konwertowalne urządzenie Ultrabook™

Nowe konwertowalne urządzenia Ultrabook™ łączą w sobie najlepsze funkcje wydajnego laptopa i wygodnego tabletu z ekranem dotykowym. Masz ponadto do wyboru wiele modeli dostępnych między innymi w odmianach rozsuwanych, rozkładanych i obrotowych1.

 

Aby przekonać się, że urządzenie Ultrabook™ stanowi właściwy wybór, zobacz je w akcji. Poniższe filmy stanowią doskonałe wprowadzenie:

 

 • Pełna kontrola w Twoich rękach: dzięki technologii ekranu dotykowego możesz łatwo zaznaczać, przeciągać, zmniejszać i powiększać zdjęcia, dane i ulubione strony internetowe.
 • Dwa urządzenia w jednym: obejrzyj, jak ekrany urządzeń Ultrabook™ można rozkładać, rozsuwać i obracać, co jeszcze bardziej podnosi ich mobilność.
 • Wydajność urządzenia Ultrabook™: dzięki wbudowanemu procesorowi Intel® Core™ konwertowalne urządzenie Ultrabook™ zapewnia fantastyczne efekty wizualne i doskonałą wydajność przy wydłużonym czasie pracy baterii.
 • Ultraszybkość: poznaj technologię Intel® Rapid Start2 skracającą czas uruchamiania komputera do pojedynczych sekund.
 • Większe bezpieczeństwo: poczuj się bezpieczniej dzięki technologiom Intel® Anti-Theft (Intel® AT)3 i Intel® Identity Protection (Intel® IPT)3 zapewniającym ochronę komputera Ultrabook™.

 

Znajdź nowy komputer

Jeśli Twoja idealna sobota nie może obyć się bez wyśmienicie zaparzonej kawy w pobliskiej kawiarence z siecią Wi-Fi w trakcie wielozadaniowej pracy obejmującej sprawdzanie poczty elektronicznej, sieci społecznościowych i opracowywanie dokumentu na kurs internetowy, mobilny laptop lub konwertowalne urządzenie Ultrabook™ z ekranem dotykowym będą najtrafniejszym wyborem.

 

Nowy poziom wzornictwa i wydajności: Komputer All-in-One

Z drugiej strony, jeśli wolisz zamontowany na ścianie ekran z fantastycznymi efektami wizualnymi stanowiący część nowocześnie zaprojektowanego, miniaturowego urządzenia, komputer All-in-One będzie elegancką kombinacją centrum rozrywki i stacji roboczej.

 

Ponieważ nikt nie lubi plątaniny kabli, najnowszy komputer All-in-One nie wymaga poświęcania wydajności na rzecz stylowego wzornictwa. Dzięki bezprzewodowej klawiaturze i myszy, pojedynczemu kablowi zasilającemu i płaskiemu monitorowi komputer All-in-One stanowi kompleksowe centrum rozrywkowo-multimedialne dysponujące pamięcią i szybkością komputera stacjonarnego.

 

Wyszukiwarka produktów firmy Intel to najlepsze miejsce poszukiwań nowego komputera ze znakiem Intel Inside®. Narzędzie to jest łatwe w użyciu i ułatwia podjęcie decyzji dotyczącej wyboru nowego komputera najlepiej odpowiadającego indywidualnym oczekiwaniom.

Gotowi na zmianę?

Kup urządzenie Ultrabook™

 • ASUS TAICHI* 21

  Komputer jest wyposażony w dwa wyświetlacze i oferuje wydajność notebooka w razie zapotrzebowania na większą moc i wygodę tabletu w pozostałych przypadkach.

 • Dell XPS* 12

  Częściowo laptop. Częściowo tablet. Jest to konwertowalny laptop o 12-calowym ekranie dotykowym, który łączy w sobie atrakcyjność tabletu dotykowego wyposażonego w system Windows 8 z mocą i wydajnością komputera Ultrabook™.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Pracuj w trybie laptopa. Trzymaj rękę na pulsie w trybie tabletu. Pokaż, co masz, w trybie namiotu. Zaprezentuj go w trybie podstawki.

 • Sony VAIO* Duo 11

  Połączenie największych zalet — laptopa Full HD i tabletu dotykowego. Wszystko w kompaktowej, przenośnej konstrukcji stworzonej do podróżowania.

 • Acer Aspire S7*

  Najcieńszy i najlżejszy komputer Ultrabook firmy Acer. Przeznaczony do poznawania samego siebie od nieznanej strony.

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Ekran dotykowy i obracany może nie być dostępny we wszystkich modelach. Szczegółowe dane można uzyskać u producenta urządzenia Ultrabook™. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html.

2. Technologia Intel® Rapid Start wymaga odpowiedniego procesora firmy Intel®, oprogramowania firmy Intel® i aktualizacji systemu BIOS oraz dysku Intel® Solid-State Drive (Intel® SSD). Wyniki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać u producenta komputera.

3. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Wymaga procesora Intel®, chipsetu, oprogramowania sprzętowego oraz oprogramowania do obsługi tej technologii. Dodatkowe informacje można uzyskać u producenta urządzenia i dostawcy oprogramowania.