• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Najlepsze gry na Facebooku* są jeszcze lepsze

Jeśli jednorazowo spędzasz na Facebooku ponad godzinę, prawdopodobnie nie zaczepiasz już znajomych, tylko grasz z nimi w najlepsze gry dostępne w tym serwisie. Nie obawiaj się — nie musisz publicznie przyznawać się, że jesteś nałogowym graczem w Bubble Witch Saga*. A jeśli nawet, to nie tylko Ty. Ta gra społecznościowa, w której zwycięzca bierze wszystko, przebojem zdobywa rzesze fanów!


Użytkownicy Facebooka liczą już prawie miliard osób, a niemal trzysta milionów z nich korzystało w zeszłym roku z gier na Facebooku. To o trzydzieści pięć milionów więcej niż rok temu! Jeśli zatem potrzebujesz nowego komputera, aby zachować łączność ze wszystkimi, których chcesz pokonać w grze Diamond Dash*, najlepiej skorzystaj z Wyszukiwarki produktów firmy Intel, która pomoże w kupieniu laptopa, komputera All-In-One lub nowego urządzenia Ultrabook™ łączącego w sobie łatwość obsługi tabletu i wydajność laptopa. Wszystkie te nowe urządzenia są wyposażone w procesor Intel® Core™, dzięki czemu można korzystać z usprawnionych funkcji graficznych, wysokiej wydajności oraz błyskawicznego uruchamiania, co znacznie uprzyjemnia granie na Facebooku.


Najlepsze z najlepszych gier na Facebooku

Jako że gusta graczy zmieniają się dynamicznie, nie da się utworzyć kompletnej listy najlepszych gier na Facebooku. Jednak poniżej postaraliśmy się przedstawić bezpłatne gry na Facebooku, które obecnie cieszą się ogromną popularnością wśród graczy na całym świecie.


 • Words with Friends* to społecznościowy odpowiednik gry Scrabble*. Równolegle można prowadzić nawet dwadzieścia rozgrywek — zarówno ze znajomymi z Facebooka, jak i z dowolnymi innymi graczami — a wbudowana funkcja czatu umożliwia rozmawianie podczas grania, co często okazuje się równie atrakcyjne jak sama rozgrywka.
 • Texas HoldEm Poker* to, według twórcy gry, którym jest firma Zynga*, największa na świecie bezpłatna gra w pokera. Urocze animowane pokerzystki, sklep z upominkami oraz stanowiska do gry, które można dostosować, sprawiają, że w tej grze łatwo wydać także prawdziwe pieniądze.
 • Farmville 2*, podobnie jak poprzednik tej gry, który zapoczątkował szał grania na Facebooku, to rolniczy odpowiednik gry Sim City*. Aby zdobyć punkty i przejść na kolejny poziom, trzeba intensywnie orać ziemię, sadzić rośliny i zbierać plony. Nie można też zapomnieć o wybraniu się na targ!
 • Bubble Witch Saga* to gra, która zaczyna się łatwo, ale kiedy odpadną najsłabsi, staje się coraz trudniejsza. W grze trzeba eliminować bąbelki, które spadają na pająki i zwiększają Twój wynik, dzięki czemu możesz robić dziury w suficie i przechodzić na wyższe poziomy. Do przejścia jest ponad sto pięćdziesiąt poziomów, a swoje postępy można śledzić na mapie, co bardzo podoba się fanom łamigłówek.
 • SongPop* to gra, dzięki której każdy miłośnik muzyki może pochwalić się przed znajomymi z Internetu szybkim refleksem oraz znajomością tytułów nowych i starych hitów.
 • Bejeweled Blitz* to gra, która słusznie mianuje się jednominutową grą nieskończonej zabawy. W ciągu sześćdziesięciu sekund gracze muszą dopasować i zdetonować określone klejnoty, aby zdobyć najcenniejszy klejnot: miejsce w zestawieniu najlepszych graczy!


Firma Intel zapewnia łączność z najlepszymi grami na Facebooku

Na Facebooku jest mnóstwo gier, w których możesz przyjaźnie rywalizować ze znajomymi: gry karciane i słowne, quizy oraz gry akcji. Jeśli nie możesz się już doczekać, aby dołączyć do grona zwycięzców, skorzystaj szybko z Wyszukiwarki produktów firmy Intel, aby znaleźć nowy komputer, który spełni wszystkie Twoje wymagania.

Kup urządzenie Ultrabook™

 • ASUS TAICHI* 21

  Komputer jest wyposażony w dwa wyświetlacze i oferuje wydajność notebooka w razie zapotrzebowania na większą moc i wygodę tabletu w pozostałych przypadkach.

 • Dell XPS* 12

  Częściowo laptop. Częściowo tablet. Jest to konwertowalny laptop o 12-calowym ekranie dotykowym, który łączy w sobie atrakcyjność tabletu dotykowego wyposażonego w system Windows 8 z mocą i wydajnością komputera Ultrabook™.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Pracuj w trybie laptopa. Trzymaj rękę na pulsie w trybie tabletu. Pokaż, co masz, w trybie namiotu. Zaprezentuj go w trybie podstawki.

 • Sony VAIO* Duo 11

  Połączenie największych zalet — laptopa Full HD i tabletu dotykowego. Wszystko w kompaktowej, przenośnej konstrukcji stworzonej do podróżowania.

 • Acer Aspire S7*

  Najcieńszy i najlżejszy komputer Ultrabook firmy Acer. Przeznaczony do poznawania samego siebie od nieznanej strony.