• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Jak znaleźć najlepsze laptopy

Nie możesz się doczekać, aż sprawdzisz pocztę po powrocie do domu? Potrzebujesz klawiatury, żeby napisać raport, pracując w bibliotece? Marzysz, aby obejrzeć nowy odcinek ulubionego serialu w serwisie Hulu*, siedząc w kawiarni z dostępem do Wi-Fi? Na szczęście jest Wyszukiwarka produktów firmy Intel, która w najszybszy sposób pomoże Ci znaleźć i porównać najlepsze laptopy i komputery ze znakiem Intel Inside®.

 

Najlepsze laptopy to te z procesorami firmy Intel.

Dzięki procesorowi Intel® Core™ umieszczonemu w Twoim nowym laptopie lub urządzeniu Ultrabook™ odkryjesz potęgę niesamowitych efektów wizualnych, oglądając swoje ulubione filmy, przeglądając zdjęcia lub grając w gry. Niski pobór energii oraz wydłużony czas pracy baterii pozwolą Ci zrozumieć, dlaczego najlepsze laptopy i nowe urządzenia Ultrabook, łączące w sobie przyjemność korzystania z tabletów i wydajność komputera klasy PC, mogą zmienić Twój sposób postrzegania pracy, nauki i kontaktów ze znajomymi — niezależnie od tego, gdzie poniesie Cię życie.

 

Szybcy i wścibscy

Jeżeli należysz do tych osób, które cenią sobie łatwy dostęp do aktualnych informacji oraz rzetelnych odpowiedzi na stawiane przez siebie pytania, a także szanują czas spędzony z rodziną dzięki aplikacji Skype*, jesteś częścią nowego, mobilnego pokolenia szybkich i wścibskich. A najlepszy laptop to taki, który zawsze dotrzyma Ci kroku, nie rujnując przy tym Twojego budżetu. Wybierając urządzenie odpowiednie dla siebie rozważ poniższe punkty — dzięki temu dokonasz w pełni świadomego wyboru:

 

 • Wydajność — procesor Intel Core to istna maszynownia nowego laptopa lub urządzenia Ultrabook, która zapewni płynną wielozadaniowość, a także wygodny kontakt ze znajomymi, pracę i rozrywkę. To szybkość, która pozwoli wykonać pracę bez utraty dostępu do nieograniczonych zasobów rozrywki.
 • Przystępność cenowa — jeszcze kilka lat temu laptopy z wyższej półki cenowej były często poza zasięgiem klientów. Czyniąc z przystępności cenowej element kluczowy dla nowych laptopów i urządzeń Ultrabook umożliwiliśmy Ci otrzymanie zarówno wysokiej jakości, jak i przystępnej ceny — w jednym urządzeniu.
 • Bezpieczeństwo — korzystanie z laptopów i urządzeń Ultrabook jest wygodne, jednak nie należy zapominać także o ich bezpieczeństwie. Dlatego urządzenia te zostały wyposażone w technologie Intel® Anti-Theft1 oraz Intel® Identity Protection2 — służące do zabezpieczania zarówno urządzenia, jak i danych osobistych. Stanowią one doskonały dodatek do każdego urządzenia przenośnego.
 • Wszechstronność — ponieważ urządzenie Ultrabook łączy największe zalety dotykowych tabletów oraz wydajnych komputerów klasy PC, wszechstronność urządzeń przenośnych nie jest już tylko marzeniem — teraz to rzeczywistość. Dodatkowo dzięki szeregowi dostępnych rozwiązań z obrotowym, rozsuwanym lub rozkładanym ekranem, zamkniętych w smukłych obudowach o grubości nieprzekraczającej 2,5 cm, nigdy już nie staniesz przed wyborem: ekran dotykowy czy pełna, fizyczna klawiatura.

 

Rozszerzenie możliwości

Mimo iż liczba dostępnych obecnie na rynku laptopów jest coraz większa, wybór najbardziej odpowiedniego urządzenia jest stosunkowo łatwy. Laptop lub urządzenie Ultrabook pomoże Ci pozostać w ciągłym kontakcie, z dostępem do aktualnych informacji i profesjonalnych rozwiązań, a także nieograniczonych zasobów rozrywki. Wystarczy, że skorzystasz z Wyszukiwarki produktów firmy Intel i zadasz sobie pytanie: które urządzenie rozszerzy moje możliwości?

Więcej informacji

Zapoznaj się z urządzeniami Ultrabook™

Porównaj procesory, laptopy i urządzenia „2 w 1”, w tym urządzenia Ultrabook™. Znajdź dziś nowy komputer.

Wyszukiwarka produktów firmy Intel >

Kup urządzenie Ultrabook™

 • ASUS TAICHI* 21

  Komputer jest wyposażony w dwa wyświetlacze i oferuje wydajność notebooka w razie zapotrzebowania na większą moc i wygodę tabletu w pozostałych przypadkach.

 • Dell XPS* 12

  Częściowo laptop. Częściowo tablet. Jest to konwertowalny laptop o 12-calowym ekranie dotykowym, który łączy w sobie atrakcyjność tabletu dotykowego wyposażonego w system Windows 8 z mocą i wydajnością komputera Ultrabook™.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Pracuj w trybie laptopa. Trzymaj rękę na pulsie w trybie tabletu. Pokaż, co masz, w trybie namiotu. Zaprezentuj go w trybie podstawki.

 • Sony VAIO* Duo 11

  Połączenie największych zalet — laptopa Full HD i tabletu dotykowego. Wszystko w kompaktowej, przenośnej konstrukcji stworzonej do podróżowania.

 • Acer Aspire S7*

  Najcieńszy i najlżejszy komputer Ultrabook firmy Acer. Przeznaczony do poznawania samego siebie od nieznanej strony.

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Wymaga procesora Intel®, chipsetu, oprogramowania sprzętowego oraz oprogramowania do obsługi tej technologii. Dodatkowe informacje można uzyskać u producenta urządzenia i dostawcy oprogramowania.

2. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa w każdych warunkach. Wymaga systemu obsługującego technologię Intel® Identity Protection, w tym procesora Intel® Core™ trzeciej lub czwartej generacji z chipsetem, oprogramowania usługowego i oprogramowania oraz odpowiedniej strony internetowej. Informacji udziela producent komputera. Firma Intel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zagubione lub ukradzione dane i/lub systemy lub za poniesione z tego powodu szkody. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://ipt.intel.com.