• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Odkrywanie najnowszej rewolucji w bezpłatnej edukacji w Internecie

Obecnie korzystanie z internetowych zasobów edukacyjnych nie musi kosztować fortuny. Tak naprawdę nauka może być realizowana zupełnie za darmo. Rosnąca liczba instytucji umożliwia ludziom na całym świecie korzystanie z internetowych kursów edukacyjnych zupełnie za darmo — to zaczątek bezprecedensowej rewolucji w nauczaniu. Wykorzystanie tej niesamowitej szansy wymaga najbardziej niezawodnego komputera, na jaki Cię stać. Rzuć okiem na naszą wyszukiwarkę produktów firmy Intel, aby mieć rozeznanie w oferowanych rozwiązaniach odpowiadających Twoim oczekiwaniom edukacyjnym. Potem wystarczy wejść do Internetu i rozpocząć poszukiwania darmowych kursów edukacyjnych. Tutaj znajdziesz parę wskazówek przydatnych na początek.


Gdzie są oferowane internetowe kursy edukacyjne w dziedzinie nauk ścisłych?

Serwis Education Portal oferuje wiele darmowych kursów w dziedzinie nauk ścisłych dostępnych w postaci prezentacji wideo. Darmowe internetowe zasoby edukacyjne w dziedzinie nauk ścisłych obejmują dosłownie setki nagrań wideo w takich dyscyplinach jak biologia, genetyka, mikrobiologia, anatomia, fizjologia i chemia.


Chcesz uzyskać dostęp do przygotowanych na Harwardzie darmowych kursów edukacyjnych z matematyki?

Jeśli interesujesz się matematyką i chcesz uzyskać dostęp do zasobów edukacyjnych najwyższej jakości, lecz nie dysponujesz odpowiednimi funduszami lub nie mieszkasz blisko upragnionego kampusu, skorzystanie z kursów edukacyjnych w Internecie może okazać się najszybszą drogą do sukcesu. Uniwersytet Harwarda oferuje obecnie otwarte kursy z wielu dyscyplin, w tym z matematyki. Kury obejmują algebrę abstrakcyjną i zbiory, zagadnienia obliczeniowe i rachunek prawdopodobieństwa.


Korzystaj z edukacji inżynierskiej na Carnegie Mellon

Projekt Open Learning Initiative prestiżowego uniwersytetu Carnegie Mellon stanowi również odważny krok w stronę udostępniania darmowej edukacji w Internecie. Spośród szerokiego wachlarza dostępnych kursów zajęcia ze statystyki inżynieryjnej będą doskonałą propozycją dla osób zainteresowanych pogłębianiem wiedzy inżynierskiej. Kolejny doskonale znany uniwersytet — Yale — oferuje darmowy zestaw zajęć inżynierskich w ramach kursu Frontiers of Biomedical Engineering (Granice inżynierii biomedycznej).


Edukacja w MIT — za darmo w Internecie

Massachusetts Institute of Technology (znany na całym świecie jako MIT) to jedna z najlepszych na świecie placówek oświatowych w dziedzinie nauk ścisłych, inżynierii i technologii. Dzięki narodzinom edukacji internetowej i staraniom ze strony MIT na rzecz likwidacji barier językowych ambitni studenci nieznający języka angielskiego mogą zapisywać się na kursy internetowe w następujących językach: chińskim (tradycyjnym), chińskim (uproszczonym), hiszpańskim, portugalskim, tajskim, perskim, tureckim i koreańskim.


Kto by pomyślał, że zakup nowego komputera może tak diametralnie zmienić Twoje życie i otworzyć możliwości edukacyjne, za które w innym przypadku należałoby zapłacić spore pieniądze? Jeśli chcesz rozpocząć poważne starania w kierunku zakupu komputera i spełnienia marzeń o nauce na uczelni wyższej, jeszcze dziś odwiedź stronę wyszukiwarki produktów firmy Intel.

Więcej informacji

Kup urządzenie Ultrabook™

 • ASUS TAICHI* 21

  Komputer jest wyposażony w dwa wyświetlacze i oferuje wydajność notebooka w razie zapotrzebowania na większą moc i wygodę tabletu w pozostałych przypadkach.

 • Dell XPS* 12

  Częściowo laptop. Częściowo tablet. Jest to konwertowalny laptop o 12-calowym ekranie dotykowym, który łączy w sobie atrakcyjność tabletu dotykowego wyposażonego w system Windows 8 z mocą i wydajnością komputera Ultrabook™.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Pracuj w trybie laptopa. Trzymaj rękę na pulsie w trybie tabletu. Pokaż, co masz, w trybie namiotu. Zaprezentuj go w trybie podstawki.

 • Sony VAIO* Duo 11

  Połączenie największych zalet — laptopa Full HD i tabletu dotykowego. Wszystko w kompaktowej, przenośnej konstrukcji stworzonej do podróżowania.

 • Acer Aspire S7*

  Najcieńszy i najlżejszy komputer Ultrabook firmy Acer. Przeznaczony do poznawania samego siebie od nieznanej strony.