• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Doskonały komputer All-in-One dla dzieci grających w gry internetowe

Słyszysz to na każdym kroku: dzieci szybko rosną. Wiesz dobrze, jak cenny jest czas spędzany w rodzinnym gronie, zwłaszcza jeśli jesteś rodzicem pracującym. Poznaj zatem prostszy sposób na motywowanie dziecka do nauki, nadzorowanie go, a nawet uczestniczenie w jego rozwoju, od przedszkola po liceum, a nawet studia.

 

Zastanów się, co najbardziej uwielbiają robić wszystkie dzieci (i wcale nie tak mało dorosłych): grać w gry! Każdego dnia pojawia się coraz więcej tytułów internetowych, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Na stronie z grami serwisu Nickelodeon* gry podzielone są na wygodne i czytelne kategorie. Dzieci mogą tam znaleźć gry oparte o swoje ulubione kreskówki oraz gry z udziałem innych, dobrze znanych im postaci. Ogromną popularnością cieszą się obecnie tytuły z udziałem bohaterów seriali Power Rangers Samurai* oraz Klub Winx, czyli nowa gra Winx Club: Dress Me Up Too*. Teraz dzięki nowym komputerom All-in-One możesz zmienić swój salon w nowoczesne centrum rozrywki, w którym Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie i wygodnie grać w ulubione gry, a Ty z powodzeniem zachowasz unikalny styl swojego domu oraz oszczędzisz przestrzeń i pieniądze.

 

Gry internetowe dla dzieci — centrum rozrywkowe dla Ciebie

Komputer All-in-One to doskonały wybór, z którego skorzysta cała Twoja rodzina. Wybierz model z 27-calowym ekranem, a niesamowita grafika zaskoczy zarówno Ciebie, jak i Twoje dzieci. Aby zadbać o zachowanie stylu i efektywne wykorzystanie przestrzeni, przygotowaliśmy nawet urządzenia, które możesz powiesić na ścianie.

 

To komputery All-in-One z napędem Blu-ray*, łączem HDMI* i wbudowanym dekoderem telewizji cyfrowej. Połącz ze sobą wszystkie te funkcje, a otrzymasz swobodę oglądania swoich ulubionych filmów w jakości HD, konsolę do gier połączoną bezpośrednio z Twoim telewizorem oraz szybsze przetwarzanie obrazów strumieniowych niż było to możliwe kiedykolwiek wcześniej.

 

Gry — zabawa i nauka w jednym

Według najnowszych statystyk 65% gospodarstw domowych w Stanach Zjednoczonych gra w gry wideo. Liczba ta z dnia na dzień nieustannie rośnie. Dotychczasowa domena młodych mężczyzn rozprzestrzenia się w ogromnym tempie — obecnie dwoje na pięcioro graczy stanowią kobiety. Popularność gier internetowych wdziera się także we wszystkie grupy wiekowe. Nieważne, czy Twoje dziecko chce poznawać świat z Dorą* w sobotni poranek czy też Ty wolisz zagrać ze znajomymi w Scrabble* w sobotni wieczór — dzięki dzisiejszym możliwościom zrobicie to wszystko zupełnie za darmo.

 

Z czystym sumieniem możemy też stwierdzić, że jeżeli masz dzieci, będą one też odrabiały zadania domowe. Dzięki komputerowi All-in-One, umożliwiającemu uruchamianie gier edukacyjnych, pomagających rozwijać umiejętności dzieci — takich jak gry z serwisu LeapFrog* — sprawisz, że będą one na to przygotowane. Zanim dosięgnie ich nieubłagane ramię ortografii, pozwól im zagrać w Alphabet Stew*. Wszystkie problemy matematyczne także odejdą w niepamięć dzięki grze Super Spin*. Istnieje nawet gra dotycząca zdrowia i higieny. To Sugar Bugs* — aplikacja, dzięki której Twoje dzieci nauczą się myć zęby i używać nici dentystycznych, a nawet poznają pierwsze nawyki zdrowego odżywiania.

 

Komputer All-in-One: wbudowane funkcje rodzinne

Wybierz model, który najlepiej spełni oczekiwania Twojej rodziny. Poza wymienionymi wyżej funkcjami komputery te zapewniają szereg innych funkcji, między innymi:

 

  • Procesor Intel® Core™ zapewniający wysoką wydajność i niezawodność
  • Ekran dotykowy oferujący wygodną i intuicyjną obsługę
  • Pojedynczy przewód zasilający oraz bezprzewodową mysz i klawiaturę
  • Wbudowaną kamerę internetową HD oraz mikrofon, umożliwiające łatwą komunikację w Internecie i w grach oraz wygodne prowadzenie telekonferencji
  • Wbudowane głośniki, zapewniające wygodne słuchanie muzyki i granie w gry
  • Łatwą obróbkę zdjęć i filmów dzięki technologiom Intel® Quick Sync Video1 oraz Intel® Clear Video HD1

 

Aby zobaczyć komputer All-in-One w akcji, obejrzyj prezentację teraz.

 

** Źródło statystyk: Education Database Online.

Więcej informacji

Poznaj komputery All-In-One

Jaka jest różnica między komputerem ekonomicznym, zaawansowanym a stacjonarnym All-in-One?

Dowiedz się >

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Obejmuje następujące technologie: Intel® HD Graphics, Intel® Quick Sync Video, Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD), Intel® InTru™ 3D oraz Intel® Advanced Vector Extensions (Intel® AVX). Możliwość wykorzystania zalet wbudowanych funkcji graficznych zależy od konfiguracji danego komputera. Informacje na temat obsługi wbudowanych funkcji graficznych w danym systemie można uzyskać u producenta komputera.