• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Co to są laptopy z ekranem dotykowym?

Przyznajmy szczerze: począwszy od maszyn do samodzielnej odprawy na lotniskach, a skończywszy na transakcjach za pomocą dobrze znanych nam bankomatów, na co dzień mamy do czynienia z technologią opartą na ekranach dotykowych, do której zdążyliśmy się już przyzwyczaić. To właśnie dlatego tak naturalne jest dla nas dotykanie ekranów komputerowych podczas nawigacji lub wprowadzania poleceń. A teraz wyobraź sobie przystępne cenowo urządzenie, które łączy w sobie najlepsze cechy laptopów i tabletów, a zobaczysz, jakie korzyści może zaoferować Ci urządzenie Ultrabook™. Dzięki szerokiej gamie innowacyjnych modeli wyposażonych w rozkładane, obracane czy nawet odłączane ekrany dotykowe możesz wybrać urządzenie Ultrabook, które najlepiej spełni Twoje oczekiwania1.

 

Urządzenie Ultrabook z ekranem dotykowym: naturalne rozszerzenie Twoich możliwości

Dzięki obsłudze wielodotykowej korzystanie z laptopów już nigdy nie będzie takie samo — teraz możesz w intuicyjny sposób obracać, przybliżać i przewijać ulubione treści, a także poruszać się po systemie. W mgnieniu oka możesz jednym palcem uruchomić odtwarzanie filmu, dwoma przewinąć kilkanaście stron tekstu, a trzema obrócić ulubione zdjęcia. Największą zaletą ekranów dotykowych jest jednak fakt, że dzięki nim nie musisz wykonywać wielu czynności, aby osiągnąć swój cel — bliższa i intuicyjna interakcja z urządzeniem sprawia, że prawidłowo odczytuje ono Twoje zamiary. Wystarczy dotknąć!

 

Chcesz grać na pianinie za pomocą laptopa? A może na gitarze? Namalować obraz? W intuicyjny sposób kierować postacią w grze? Każda aplikacja natychmiast reaguje na dotknięcie palca, a wszystkie zadania wykonywane za pomocą urządzenia Ultrabook w domu lub w pracy stają się bardziej intuicyjne. Im dłużej będziesz korzystać z tej technologii, tym bardziej zdasz sobie sprawę, że obsługa dotykowa to nie tylko nowoczesna technologia — to po prostu naturalne rozszerzenie Twoich możliwości.

 

Grubość ramki urządzenia nieprzekraczająca 2,5 cm, procesor Intel® Core™ o niskim poborze energii, wyjątkowo długi czas pracy baterii oraz wyjątkowo krótki czas uruchamiania sprawiają, że urządzenia Ultrabook nowej generacji podnoszą wydajność, wygodę użytkowania i przede wszystkim ZADOWOLENIE!

 

Niedrogie, funkcjonalne i mobilne laptopy z ekranem dotykowym

Zastosowanie ekranów dotykowych w laptopach nie bez powodu tak bardzo przyciąga uwagę. Nie ulega wątpliwości, że nie jest to zwykły zabieg marketingowy, mający na celu sprzedanie starego urządzenia w nowym opakowaniu. Wręcz przeciwnie — laptopy z ekranem dotykowym otwierają nową erę niedrogich, wysoce funkcjonalnych i wyjątkowo mobilnych urządzeń, które idealnie wpasują się w Twój styl życia. Najnowsze badania pokazują, że zdecydowana większość konsumentów skłania się ku laptopom z ekranem dotykowym. Rzeczywiście — wyniki tych badań wyraźnie pokazują, że większość użytkowników, którzy otrzymali możliwość korzystania z laptopa z ekranem dotykowym, spędziła ponad 75% czasu wykonując za pomocą dotyku zadania, które dotąd wymagały zaangażowania myszy i klawiatury. Na tym jednak nie kończy się historia laptopów z ekranem dotykowym. Obejrzyj te filmy na temat urządzeń Ultrabook, aby dowiedzieć się więcej, lub rozpocznij wybór właściwego urządzenia Ultrabook.

Więcej informacji

Zapoznaj się z urządzeniami Ultrabook™

Porównaj procesory, laptopy i urządzenia 2w1, w tym urządzenia Ultrabook™. Znajdź dziś nowy komputer.

Wyszukiwarka produktów firmy Intel >

Kup urządzenie Ultrabook™

 • ASUS TAICHI* 21

  Komputer jest wyposażony w dwa wyświetlacze i oferuje wydajność notebooka w razie zapotrzebowania na większą moc i wygodę tabletu w pozostałych przypadkach.

 • Dell XPS* 12

  Częściowo laptop. Częściowo tablet. Jest to konwertowalny laptop o 12-calowym ekranie dotykowym, który łączy w sobie atrakcyjność tabletu dotykowego wyposażonego w system Windows 8 z mocą i wydajnością komputera Ultrabook™.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Pracuj w trybie laptopa. Trzymaj rękę na pulsie w trybie tabletu. Pokaż, co masz, w trybie namiotu. Zaprezentuj go w trybie podstawki.

 • Sony VAIO* Duo 11

  Połączenie największych zalet — laptopa Full HD i tabletu dotykowego. Wszystko w kompaktowej, przenośnej konstrukcji stworzonej do podróżowania.

 • Acer Aspire S7*

  Najcieńszy i najlżejszy komputer Ultrabook firmy Acer. Przeznaczony do poznawania samego siebie od nieznanej strony.

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Istnieje wiele modeli urządzeń Ultrabook™. Część z nich może być niedostępna w niektórych krajach. Szczegółowych informacji należy zasięgnąć u producenta urządzenia Ultrabook™. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html.