• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Urządzenie Ultrabook „2 w 1”: zjedz ciastko i miej ciastko!

Komfort czy elegancja? Szybkość czy niezawodność? Laptop czy tablet?

Życie pełne jest wyborów „albo-albo”. Często decyzje te podejmujemy nie zastanawiając się, dlaczego nie możemy mieć obu rzeczy naraz. Być może to właśnie symboliczne ciastko, którego nie mogliśmy dotąd mieć i zjeść jednocześnie, powstrzymywało nas przed zakwestionowaniem takiego stanu rzeczy w świecie komputerów. A gdyby istniało urządzenie łączące w sobie produktywność komputera klasy PC i mobilność tabletu? I gdyby takie urządzenie „2 w 1” oferowałoby wydajność potwierdzoną przez firmę Intel?

 

Oto nastała era urządzeń Ultrabook™. Ze względu na swoją wyjątkową wydajność i mobilność te niesamowite urządzenia „2 w 1” zyskują coraz większą popularność. Jeśli więc zastanawiasz się, czy wybrać wydajnego laptopa czy może wygodny, dotykowy tablet, zastanów się jeszcze raz! Możesz zjeść i mieć ciastko jednocześnie!

 

Co to urządzenie Ultrabook™ „2 w 1”1?

Ultrabook „2 w 1” to klasa sama w sobie. To wszechstronne urządzenie, który łączy w sobie najlepsze cechy obu światów: pełną wydajność komputera klasy PC oraz przyjemność korzystania z szybkiego i wydajnego dotykowego tabletu.

 

Pełna wydajność komputera klasy PC oznacza bezproblemowe oglądanie filmów i zdjęć oraz granie w gry dzięki zestawowi wbudowanych w procesor Intel® Core™ funkcji graficznych. Przyjemność korzystania z tabletu to z kolei możliwość używania ekranu dotykowego do powiększania zdjęć, łatwego grania w gry i wygodnego oglądania filmów bez oddzielającej od ekranu klawiatury.

 

Co dla Ciebie oznaczać będzie posiadanie płaskiego, szybkiego i bezpiecznego urządzenia Ultrabook™ „2 w 1”?

Urządzenie Ultrabook to także o wiele więcej, niż widzimy na pierwszy rzut oka — choć sami musimy przyznać, że mało jest na rynku urządzeń, które równie dobrze się prezentują. Spotkanie z urządzeniem Ultrabook to jak randka, której wynik przerasta nasze najśmielsze oczekiwania, ponieważ jego wygląd to nie jedyna cecha, jaka może na stałe związać nas z tego typu produktem.

 

Obsługa dotykowa. Urządzenie Ultrabook oferuje pełną obsługę dotykową, dzięki której przeglądanie ulubionych magazynów czy też granie w wymarzone gry staje się w pełni intuicyjne. To technologia, która zawsze dotrzyma Ci kroku!

 

Pełna mobilność. Dzięki grubości nieprzekraczającej 2,5 cm urządzenie Ultrabook to idealny wybór dla tych, których biuro znajduje się wszędzie tam, gdzie poniesie ich praca. Dla studentów jest to z kolei rozwiązanie odwiecznego dylematu pomiędzy najwyższą wydajnością (niezbędną do pracy na uczelni) a wygodą i przyjemnością interakcji z rodziną i znajomymi. 

 

Dotknij go i bądź gotów do pracy. Masz dość lampki niskiego stanu naładowania baterii, gdy czekasz na uruchomienie się laptopa? Urządzenie Ultrabook to najniższy możliwy czas reakcji, który zapewnia błyskawiczną gotowość do pracy2. Dzięki temu nigdy już nie będziesz czekać na wybudzenie urządzenia, ilekroć zechcesz skorzystać z niego choćby przez chwilę. Kolejnym udogodnieniem jest fakt, że urządzenie Ultrabook zapewnia nieprzerwany dostęp do aktualnych danych, dzięki czemu nie musisz już tracić czasu w oczekiwaniu na pobranie nowych informacji i aktualizacji. Co powiesz na takie rozwiązanie?   

 

Sprawdzone zabezpieczenia. Bezpieczniejsze środowisko obliczeniowe. Urządzenie Ultrabook™ zapewnia większe poczucie bezpieczeństwa przy uruchamianiu systemu oraz szybsze szyfrowanie danych w celu ich zabezpieczenia, a jednocześnie nie spowalnia pracy3. Technologie zabezpieczeń firmy Intel® >

 

Jak działają urządzenia „2 w 1”?

Wszystkie nowe urządzenia Ultrabook™ „2 w 1” posiadają jedną wspólną cechę: w jednym urządzeniu łączą możliwości wydajnej pracy wielofunkcyjnej oraz wygodę i szybkość działania tabletu. Oto niektóre z cech urządzeń „2 w 1”, jakie mogą pomóc Ci dokonać właściwego wyboru, który spełni wymogi Twojego unikalnego stylu życia:

 

 • W niektórych przypadkach klawiaturę można całkiem odłączyć od ekranu.
 • Inne konstrukcje obejmują ekrany, które można obrócić, składając urządzenie w kształt tabletu lub laptopa.
 • Większość ma jednak ekran dotykowy, który można obrócić lub przesunąć, aby odsłonić lub ukryć wbudowaną klawiaturę.
 • Inne z kolei posiadają dwustronne ekrany. Dzięki temu możliwe jest nawet jednoczesne korzystanie z tego samego urządzenia przez dwie osoby — z tradycyjnego laptopa z jednej strony i dotykowego tabletu z drugiej.

 

Przystępność cenowa urządzeń Ultrabook

Wiemy już, że urządzenia Ultrabook to konstrukcje wszechstronne i wydajne. Kolejne ważne pytanie brzmi: czy są one dostępne w racjonalnych cenach? Mówiąc krótko — tak. Urządzenia te okazują się szczególnie przystępne cenowo, gdy weźmiemy pod uwagę dwa najważniejsze czynniki, które zadecydowały o ich nieustającej popularności: wygodę oraz pojedynczy zakup dwóch rozwiązań.

 

 • Wygoda: po co nosić ze sobą zbędny ciężar, pozostając w ciągłym ruchu? W obliczu trudnego wyboru między noszeniem ze sobą laptopa i tabletu zawsze ucierpi jeden z aspektów codziennego życia. Posiadając urządzenie Ultrabook, nie musisz już podejmować trudnej decyzji, czy ważniejsze jest to, co należy zrobić (praca) czy też to, co chcesz robić (zabawa). Możesz z łatwością przełączać się pomiędzy trybami i na zmianę sporządzać raporty oraz sprawdzać aktualizacje w serwisie Facebook*, w pełni zaspokajając tym samym obie strony swojej natury.
 • Pojedynczy zakup: urządzenie Ultrabook oferuje o wiele więcej niż tylko wygodę. Przystępność cenowa to kolejna zaleta, która pomoże Ci podjąć właściwą i uzasadnioną decyzję. Jeżeli potrzebujesz laptopa, ale cenisz sobie także możliwość korzystania z dotykowego ekranu tabletu, kupując urządzenie Ultrabook, otrzymasz oba te urządzenia, płacąc za nie tylko raz. Dzięki temu, wybierając jedno z niesamowitych urządzeń „2 w 1”, możesz ubić wyjątkowo dobry interes!

 

Gdy już poznasz wszechstronność i przystępność urządzeń Ultrabook „2 w 1”, zrozumiesz, dlaczego w niepamięć odchodzą czasy, w których towarzyszył Ci ciągły wybór pomiędzy wygodą a wydajnością. Aby poznać ten i inne niesamowite produkty z oznaczeniem Intel Inside®, odwiedź wyszukiwarkę produktów Intel® już dziś.

Więcej informacji

Zapoznaj się z urządzeniami Ultrabook™

Porównaj procesory, laptopy i urządzenia 2w1, w tym urządzenia Ultrabook™. Znajdź dziś nowy komputer.

Wyszukiwarka produktów firmy Intel >

Kup urządzenie Ultrabook™

 • ASUS TAICHI* 21

  Komputer jest wyposażony w dwa wyświetlacze i oferuje wydajność notebooka w razie zapotrzebowania na większą moc i wygodę tabletu w pozostałych przypadkach.

 • Dell XPS* 12

  Częściowo laptop. Częściowo tablet. Jest to konwertowalny laptop o 12-calowym ekranie dotykowym, który łączy w sobie atrakcyjność tabletu dotykowego wyposażonego w system Windows 8 z mocą i wydajnością komputera Ultrabook™.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Pracuj w trybie laptopa. Trzymaj rękę na pulsie w trybie tabletu. Pokaż, co masz, w trybie namiotu. Zaprezentuj go w trybie podstawki.

 • Sony VAIO* Duo 11

  Połączenie największych zalet — laptopa Full HD i tabletu dotykowego. Wszystko w kompaktowej, przenośnej konstrukcji stworzonej do podróżowania.

 • Acer Aspire S7*

  Najcieńszy i najlżejszy komputer Ultrabook firmy Acer. Przeznaczony do poznawania samego siebie od nieznanej strony.

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Ekran dotykowy i obracany może nie być dostępny we wszystkich modelach. Szczegółowe dane można uzyskać u producenta urządzenia Ultrabook™. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html.

2. Technologia Intel® Rapid Start wymaga odpowiedniego procesora firmy Intel®, oprogramowania firmy Intel® i aktualizacji systemu BIOS oraz dysku Intel® Solid-State Drive (Intel® SSD). Wyniki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać u producenta komputera.

3. No computer system can provide absolute security. Requires an enabled Intel® processor, enabled chipset, and firmware and software optimized to use the technologies. Consult your system manufacturer and software vendor for more information.