Masthead Light

Ultrabook™. Zainspirowany przez Intel.

Raz spróbujesz, a Twoje życie odmieni się na zawsze.

Pracuj na urządzeniu, które nadąża za użytkownikiem — . ultraszybkim i ultraeleganckim urządzeniu Ultrabook™ 2w11. Urządzenie Ultrabook 2w1 jest wyjątkowo intuicyjne i elastyczne, łącząc w sobie tablet z ekranem dotykowym i wydajność komputera PC. Do wyboru jest wiele modeli, a każdy z nich oferuje optymalną kombinację wydajności i inteligencji.

Zmień swoje przyzwyczajenia

Atrakcyjne wzornictwo nie oznacza już gorszej wydajności. Urządzenie Ultrabook™ jest wyposażone w zauważalnie inteligentny procesor Intel® Core™ i ma grubość poniżej 21 mm.

To nowy poziom mocy urządzeń przenośnych.

Kup urządzenie Ultrabook™ >

 


Cechy i zalety

Dotyk i klawiatura w urządzeniach 2w1

Dotyk i klawiatura w urządzeniach 2w1

Urządzenie Ultrabook™ 2w1 — tablet, gdy tego chcesz, laptop, gdy tego potrzebujesz. Tryb pracy można zmienić przez rozłączenie, rozłożenie lub obrócenie urządzenia i korzystanie z ekranu dotykowego lub klawiatury.

Wydajność spod znaku Intel

Wydajność spod znaku Intel

Płynne i bezproblemowe oglądanie filmów i zdjęć oraz granie w gry zapewnia zestaw funkcji graficznych wbudowanych w procesor Intel® Core™™2. Przypływ mocy dzięki technologii Intel® Turbo Boost 2.03 i niesamowite funkcje graficzne w urządzeniu Ultrabook™ 2w1 o grubości poniżej 21 mm.

Błyskawiczny dostęp do plików

Błyskawiczny dostęp do plików

Ultrabook™ ma znacznie krótszy czas reakcji. Technologia Intel® Smart Response Technology4 szybko rozpoznaje najczęściej używane pliki i aplikacje i zapisuje je w miejscu, które zapewnia szybki dostęp do tych materiałów. Dzięki szybszemu dostępowi do ulubionych i często używanych materiałów można oszczędzić czas i energię.

Stały kontakt ze światem

Technologia Intel® Smart Connect5 w urządzeniu Ultrabook™ sprawia, że wiadomości e-mail, ulubione aplikacje i sieci społecznościowe są na bieżąco, automatycznie aktualizowane nawet wtedy, gdy system działa w trybie uśpienia. Koniec z czekaniem — wystarczy unieść pokrywę i już wiesz, co się dzieje.

Wbudowane zabezpieczenia

Bezpieczniejsze środowisko obliczeniowe. Urządzenie Ultrabook™ zapewnia większe poczucie bezpieczeństwa przy uruchamianiu systemu oraz szybsze szyfrowanie danych w celu ich zabezpieczenia, a jednocześnie nie spowalnia pracy6.

Technologie zabezpieczeń Intel® >

 

Błyskawiczne wznawianie pracy

Technologia Intel® Rapid Start7 rozpoznaje najczęściej używane pliki oraz aplikacje i zapisuje je w miejscu, do którego można uzyskać natychmiastowy dostęp. Dzięki temu urządzenie Ultrabook™ uruchamia się błyskawicznie.

Odkryj urządzenie Ultrabook™

Technologie zastosowane w urządzeniach Ultrabook™

Faktycznie zauważalna i odczuwalna wydajność.

Więcej informacji >

Zapoznaj się z urządzeniami Ultrabook™

Porównaj procesory, laptopy i urządzenia 2w1, w tym urządzenia Ultrabook™. Znajdź dziś nowy komputer.

Wyszukiwarka produktów firmy Intel >

Ultrabook™ dla firm

Połączenie doskonałej formy i funkcji biznesowych.

Więcej informacji >

Kolega z pokoju z urządzeniem Ultrabook™

Nagle wszystko inne wydaje się staromodne.

Obejrzyj teraz >

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Istnieje wiele modeli urządzeń Ultrabook™. Część z nich może być niedostępna w niektórych krajach. Szczegółowych informacji należy zasięgnąć u producenta urządzenia Ultrabook™. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html.

2. Technologia Intel® Clear Video HD nie jest obsługiwana w niektórych komputerach, może wymagać zoptymalizowanego oprogramowania. Informacji udziela producent komputera. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html.

3. Wymaga systemu z technologią Intel® Turbo Boost. Technologie Intel Turbo Boost i Intel Turbo Boost 2.0 są dostępne jedynie w wybranych procesorach firmy Intel®. Informacji udziela producent komputera. Wydajność różni się w zależności od konfiguracji sprzętu, oprogramowania i systemu. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html.

4. Technologia Intel® Smart Response wymaga procesora Intel® Core™, odpowiedniego chipsetu Intel®, oprogramowania Intel® Rapid Storage Technology w wersji 12.5 lub wyższej oraz dysku hybrydowego SSHD o pojemności co najmniej 16 GB z obsługą interfejsu SATA-I/O na potrzeby dysków hybrydowych. Wyniki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać u producenta komputera.

5. Technologia Intel® Smart Connect wymaga odpowiedniego procesora Intel®, oprogramowania Intel® i aktualizacji systemu BIOS, karty bezprzewodowej Intel® Wireless oraz połączenia z Internetem. Może być wymagana pamięć półprzewodnikowa lub dysk SSD. Wyniki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać u producenta komputera.

6. No computer system can provide absolute security. Requires an enabled Intel® processor, enabled chipset, and firmware and software optimized to use the technologies. Consult your system manufacturer and software vendor for more information.

7. Technologia Intel® Rapid Start wymaga odpowiedniego procesora firmy Intel®, oprogramowania firmy Intel® i aktualizacji systemu BIOS oraz dysku Intel® Solid-State Drive (Intel® SSD). Wyniki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać u producenta komputera.