• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Filmy o urządzeniach Ultrabook™

Dotknij, a świat zmieni się na dobre.

Laptop, gdy tego potrzebujesz. Tablet, gdy tego chcesz. W każdym z tych filmów poświęconych urządzeniom Ultrabook™ znajdziesz szereg informacji i opinii na ich temat. Dodatkowe informacje: 1, 2, 3

Kup urządzenie Ultrabook™ >

Granie na urządzeniu Ultrabook™

Granie na urządzeniu Ultrabook™ z układem Intel® HD Graphics

Zauważalnie inteligentne granie na urządzeniach Ultrabook™ umożliwiają również tak popularne gry jak Counter-Strike: Global Offensive, Football Manager* 2013 i inne.

Sega Sonic*

Sonic & All-Stars Racing Transformed*

Firma Sumo Digital opracowała grę Sonic & All-Stars Racing Transformed* specjalnie pod kątem urządzeń Ultrabook™, w której nowością jest wykorzystanie ekranów dotykowych.

Już teraz kup urządzenie Ultrabook™

Zapoznaj się z urządzeniami Ultrabook™

Porównaj procesory, laptopy i urządzenia 2w1, w tym urządzenia Ultrabook™. Znajdź dziś nowy komputer.

Wyszukiwarka produktów firmy Intel >

Przedstawiamy konwertowalny komputer Ultrabook™

Filmy szefa techkuchni — zabawne porady techniczne prosto z ulicy

Kup urządzenie Ultrabook™

 • Acer Aspire S7*

  Najcieńszy i najlżejszy komputer Ultrabook firmy Acer. Przeznaczony do poznawania samego siebie od nieznanej strony.

 • ASUS TAICHI* 21

  Komputer jest wyposażony w dwa wyświetlacze i oferuje wydajność notebooka w razie zapotrzebowania na większą moc i wygodę tabletu w pozostałych przypadkach.

 • Dell XPS* 12

  Częściowo laptop. Częściowo tablet. Jest to konwertowalny laptop o 12-calowym ekranie dotykowym, który łączy w sobie atrakcyjność tabletu dotykowego wyposażonego w system Windows 8 z mocą i wydajnością komputera Ultrabook™.

 • Fujitsu LIFEBOOK*

  Komputer LIFEBOOK U772 Ultrabook™ oferuje wszystkie zalety technologii Ultrabook™ w bardzo solidnym opakowaniu firmy Fujitsu.

 • HP ENVY TouchSmart*

  Komputer HP ENVY TouchSmart* Ultrabook™ 4 ma przykuwające wzrok metalowe wykończenie i 14-calowy wyświetlacz wielodotykowy HD.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Pracuj w trybie laptopa. Trzymaj rękę na pulsie w trybie tabletu. Pokaż, co masz, w trybie namiotu. Zaprezentuj go w trybie podstawki.

 • Samsung Series 9*

  Przedstawiamy komputer Samsung Series 9* Ultrabook™ z procesorem Intel® Core™ i5 trzeciej generacji. Najwyższa moc i szybkość w zadziwiająco płaskiej obudowie.

 • Sony VAIO* Duo 11

  Połączenie największych zalet — laptopa Full HD i tabletu dotykowego. Wszystko w kompaktowej, przenośnej konstrukcji stworzonej do podróżowania.

 • Toshiba Satellite*

  Model Satellite* U925t, zoptymalizowany pod kątem systemu Windows 8*, oferuje wydajność komputera Ultrabook™ z przenośnością i prostotą obsługi tabletu.

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Technologia Intel® Clear Video HD nie jest obsługiwana w niektórych komputerach, może wymagać zoptymalizowanego oprogramowania. Informacji udziela producent komputera. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html.

2. Wymaga systemu z technologią Intel® Turbo Boost. Technologie Intel® Turbo Boost i Intel® Turbo Boost 2.0 są dostępne jedynie w wybranych procesorach firmy Intel®. Informacji udziela producent komputera. Wydajność może być inna od podanej w zależności od konfiguracji sprzętu, oprogramowania i ogólnej wydajności systemu. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html.

3. Istnieje wiele modeli urządzeń Ultrabook™. Część z nich może być niedostępna w niektórych krajach. Szczegółowych informacji należy zasięgnąć u producenta urządzenia Ultrabook™. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html.