Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Zrealizuj swoje najlepsze pomysły biznesowe

Oferta stacji roboczych

Przeznaczone dla specjalistów z branży

Procesory rodziny Intel® Xeon® E5 zapewniają szybsze projektowanie zaawansowanych modeli 3D, tworzenie materiałów multimedialnych oraz wykonywanie analiz technicznych.

Oferta procesorów

Zamiast komputera stacjonarnego

Stacje robocze z procesorami rodziny Intel® Xeon® E3-1200 v3 zwiększają wydajność wizualizacji, oferują wbudowane funkcje zabezpieczeń i skracają czas przestojów.

Uniwersalność

Wydajne rozwiązania przenośne

Mobilne stacje robocze z procesorem Intel® Xeon® E3-1500M v5 zapewniają kreatywność i pracę w grupie oraz imponującą wydajność do pracy w dowolnych miejscach.

Mobilne stacje robocze

Skorzystaj z nowych możliwości

Stacje robocze z procesorami rodziny Intel® Xeon® E3-1200 v4 obsługują bogate, szybkie aplikacje związane z modelowaniem 3D w sieciach lokalnych i rozległych, udostępniane użytkownikom na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu.

Zwiększ swoje możliwości

Oferuj więcej niż klient oczekuje

Wybierz stację roboczą z idealnym połączeniem mocy procesora, pamięci, układu graficznego i pamięci masowej do tworzenia i testowania rozwiązań, które szybciej wprowadzisz na rynek.

Przeczytaj informacje o produkcie

Wykrywanie i korekcja błędów

Pamięć ECC (Error Correcting Code) automatycznie wykrywa i koryguje na bieżąco błędy pojedynczych bitów, gwarantuje niezawodne i bezbłędne działanie aplikacji uruchamianych na stacji roboczej.

Obniżenie ryzyka utraty danych

Wydajność zmodernizowanego układu graficznego

Technologia oparta na procesorze graficznym Intel® HD P530 oferuje wbudowany układ graficzny, który dorównuje wydajnością oddzielnym kartom graficznym. Technologia ta uzyskała certyfikację obsługi ponad 15 najczęściej używanych stacji roboczych i aplikacji CAD.

Więcej informacji

Szybka, niezawodna pamięć masowa

Dyski Intel® Solid State Drive (SSD) obsługują aplikacje biznesowe wymagające dużych mocy obliczeniowych i szybkiej, niezawodnej pamięci masowej, jak również funkcji zabezpieczeń i ułatwiających zarządzanie.

Znajdź właściwy dysk SSD

Poznaj nowe technologie firmy Intel