WYZWANIE

Christian otrzymała w Brooklynie specjalną przesyłkę od Alyson Lowe, która prowadzi bloga o modzie. Zobacz, co się w niej znajdowało, i dlaczego Christian będzie miała pełne ręce roboty przez najbliższe 28 dni.

WPROWADZENIE

Intel UK
Intel UK@IntelUK
9 Oct
#itsyourworldnow is now live, go to http://on.fb.me/Qa62ce to find out about the ‪#Ultrabook‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ project with fashion designer ‪@christianisjoy‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

INSPIRACJA

W pierwszym tygodniu Christian nie marnuje ani chwili, szukając inspiracji, gdzie tylko się da.

TYDZIEŃ 1

Christian Joy
Christian Joy@christianisjoy
19 Oct
I have the best job ever! Went to a Marilyn Manson show as research for my project with Intel! #itsyourworldnow pic.twitter.com/MQz4Qgrb‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

LENOVO YOGA 13

UŻYWANE PRZEZ CHRISTIAN

To kolorowe i elastyczne urządzenie Ultrabook™ z ekranem dotykowym można przekształcić w cztery różne modele. Co oznacza, że jest ono w stanie nadążyć za każdą weną twórczą Christian.

ZNAJDŹ URZĄDZENIE DLA SIEBIE >

PRZYGOTOWANIA

Kustosze, innowatorzy i producenci nowoczesnych technologii: Christian spotykała się z nimi przez cały tydzień, aby ustalić, czy jej pomysł można wcielić w życie.

TYDZIEŃ 2

Christian Joy
Christian Joy@christianisjoy
23 Nov
Hi everyone! Big, exciting news — I've finally come up with an idea for my project with Intel. I'm calling it… http://tmblr.co/Z9ictxVqtgvt

SZCZEGÓŁY

Oto pierwsze zdjęcia pomysłu Christian — „podświetlanej kurtki rockowej”. Zobaczcie, jak przygotowuje się do wykonania kilku projektów, które zasłużą na to miano.

TYDZIEŃ 3

Intel UK
Intel UK@IntelUK
13 Nov
We asked @christianisjoy‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ to create a design in just 4 weeks with inspiration from Intel fans. Her time is nearly up! http://on.fb.me/ZlFx8l‬‬‬‬‬‬‬‬‬

EKSKLUZYWNE MATERIAŁY

NAJNOWSZY WYDRUK CHRISTIAN

Aby podziękować wszystkim fanom za pomoc, Christian przerwała na chwilę prace nad swoim pomysłem i zaprojektowała wyjątkowy wydruk do pobrania.

POBIERZ TERAZ >

ODSŁONA

Czas Christian dobiegł końca. W swój projekt włożyła mnóstwo inspiracji i ciężkiej pracy. Mamy przyjemność przedstawić prototyp jej pomysłu. Podświetlana kurtka rockowa.

TYDZIEŃ 4

Christian Joy
Christian Joy‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬@christianisjoy‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
24 Nov
The prototype for the Super Guitar Licks Rock Star Jacket is live! What a fun project! https://www.facebook.com/IntelUK #itsyourworldnow
 • Najnowsza aktywność

  Ben
  Saunders

  POLARNIK

  W październiku Ben Saunders wyruszy na biegun południowy, śladami wyprawy kapitana Scotta. Każdy gram bagażu się liczy, a wyprawy takie udają się tylko najtwardszym, dlatego technologie, które Ben zabiera ze sobą, muszą być równie ekstremalne jak warunki, w jakich przyjdzie mu się poruszać.

  ZOBACZ JEGO HISTORIĘ >
 • BRACIA
  BROWNLEE

  TRIATHLONIŚCI OLIMPIJSCY

  Aby dowiedzieć się, co można osiągnąć łącząc sport z nowoczesnymi technologiami, firma Intel podjęła współpracę z Alistairem i Jonnym Brownlee, aktualnym mistrzem świata i mistrzem olimpijskim w triathlonie (a prywatnie również miłośnikami gier komputerowych).

  ZOBACZ ICH HISTORIĘ >
 • Imogen
  Heap

  PIOSENKARKA, KOMPOZYTORKA

  Imogen Heap, która nagrała cztery albumy, zdobyła nagrodę Grammy Award i jest autorką bardzo nowatorskiej muzyki, podjęła się współpracy z firmą Intel nad zmianą metod interakcji człowieka z muzyką i technologią.

  ZOBACZ JEJ HISTORIĘ >
 • Christian
  Joy

  PROJEKTANTKA MODY

  Dzięki gotowości do stosowania nowych technologii oraz praktycznemu, indywidualnemu podejściu do mody Christian tworzy zaskakujące, współczesne kreacje. Jakie cuda zdziała przy pomocy firmy Intel?

  ZOBACZ JEJ HISTORIĘ >