POZNAJCIE IMOGEN

Poznajcie Imogen Heap, zdobywczynię Grammy Award, w jej piwnicznym studio i posłuchajcie pierwszych dźwięków pomysłu, który ma szansę zrewolucjonizować jej podejście do muzyki i otworzyć przed nią nowe horyzonty…

WPROWADZENIE

Imogen Heap
Imogen Heap@imogenheap
16 Nov
I'll be getting into the swing of doing a bit more video blogging this month with @RJDJ for #JoggingAppSong‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ xx Heap, Sleep now x x LOVE x‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

„TAJNE LABORATORIUM”

Imogen i programista Rob udają się na spotkanie z inżynierami firmy Intel, aby przyjrzeć się fascynującym nowym technologiom, które mogą pomóc jej w napisaniu aplikacji dla osób uprawiających jogging.

TYDZIEŃ 1

Imogen Heap
Imogen Heap@imogenheap
28 Nov
With ‪@RJDJ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ re: jogging app/song today connecting with Intel/Ultrabook. Hoping for lots of men in white coats at Intel's Swindon lab ;) mmm

SONY VAIO DUO 11

UŻYWANE PRZEZ IMOGEN

Dzięki takim funkcjom jak Intel® High Definition Audio i możliwość przekształcenia laptopa w tablet to urządzenie Ultrabook™ idealnie nadaje się dla twórców takich jak Imogen, którzy mogą dzięki niemu błyskawicznie przechodzić od komponowania nowej piosenki do dzielenia się nowymi pomysłami ze swoimi fanami.

ZNAJDŹ URZĄDZENIE DLA SIEBIE >

PRÓBKI

Szybciej, wolniej, pod górkę, z górki... Imogen zaczyna eksperymentować, nagrywając dźwięki i próbki w studio (i poza nim), a następnie bada możliwości ich skojarzenia z ruchami wykonywanymi podczas joggingu.

TYDZIEŃ 2

Imogen Heap
Imogen Heap@imogenheap
7 Dec
Here are the small beginnings of final song/project for my album ‪#jogging‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ ‪‪@rjdj‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‪#intel‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ ‪‪http://boo.fm/b1102108‬‬‬ xx :) night all x

EKSKLUZYWNE MATERIAŁY

GRYZMOŁY, RYSUNKI I KLIPY

Imogen stworzyła bardzo ciekawy album dźwiękowy. Zobacz, jak powstaje aplikacja dla miłośników joggingu i pobierz wyjątkowe klipy dźwiękowe.

POBIERZ TERAZ >

FANI

Imogen wybiera najlepsze okrzyki i przyśpiewki przysłane przez osoby śledzące jej projekt i przy pomocy bardzo wyjątkowego gościa pokazuje, w jaki sposób wykorzysta to wszystko w aplikacji.

TYDZIEŃ 3

Imogen Heap
Imogen Heap@imogenheap
13 Dec
Thanks for ‪#joggingApp‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ cheering samples (solo or crowd is good). Still need a few more. Anyone else? http://immi.fm/UDuPpO x

APLIKACJA

To ostatni tydzień projektu Imogen. Jej ciężka praca została wynagrodzona. Pora sprawdzić, jak będzie się nazywać aplikacja dla miłośników joggingu i jak ona działa.

 • Najnowsza aktywność

  Ben
  Saunders

  POLARNIK

  W październiku Ben Saunders wyruszy na biegun południowy, śladami wyprawy kapitana Scotta. Każdy gram bagażu się liczy, a wyprawy takie udają się tylko najtwardszym, dlatego technologie, które Ben zabiera ze sobą, muszą być równie ekstremalne jak warunki, w jakich przyjdzie mu się poruszać.

  ZOBACZ JEGO HISTORIĘ >
 • BRACIA
  BROWNLEE

  TRIATHLONIŚCI OLIMPIJSCY

  Aby dowiedzieć się, co można osiągnąć łącząc sport z nowoczesnymi technologiami, firma Intel podjęła współpracę z Alistairem i Jonnym Brownlee, aktualnym mistrzem świata i mistrzem olimpijskim w triathlonie (a prywatnie również miłośnikami gier komputerowych).

  ZOBACZ ICH HISTORIĘ >
 • Imogen
  Heap

  PIOSENKARKA, KOMPOZYTORKA

  Imogen Heap, która nagrała cztery albumy, zdobyła nagrodę Grammy Award i jest autorką bardzo nowatorskiej muzyki, podjęła się współpracy z firmą Intel nad zmianą metod interakcji człowieka z muzyką i technologią.

  ZOBACZ JEJ HISTORIĘ >
 • Christian
  Joy

  PROJEKTANTKA MODY

  Dzięki gotowości do stosowania nowych technologii oraz praktycznemu, indywidualnemu podejściu do mody Christian tworzy zaskakujące, współczesne kreacje. Jakie cuda zdziała przy pomocy firmy Intel?

  ZOBACZ JEJ HISTORIĘ >