Masz dosyć noszenia ze sobą kilku urządzeń?

Przeglądaj urządzenia 2w1

Urządzenia 2w1 z procesorami Intel® Core™ siódmej generacji łączą w sobie wydajność laptopów i nadzwyczajną mobilność w postaci jednej, nad wyraz kompaktowej konstrukcji. Przełączanie pomiędzy trybami laptopa i tabletu pozwala z powodzeniem wykonywać wszystkie zadania napotykane w czasie pracy i poza nią. Urządzenia udostępniają także całkowicie nowe funkcje, takie jak sterowanie głosem i rozpoznawanie twarzy, połączone z nieznanym dotąd poziomem wydajności. Szeroka gama przemyślanych, stylowych konstrukcji i rozmiarów ekranu sprawia, że każdy może znaleźć urządzenie 2w1 z procesorem Intel® dopasowane do jego stylu życia.


POTĘŻNE RAZEM – POTĘŻNE SAMODZIELNIE

Urządzenia 2w1 z procesorami Intel® łączą zalety wydajnych laptopów z ekranem dotykowym oraz kompaktowych, odłączanych tabletów, dzięki czemu pozwalają na pracę w wielu trybach – w tym w trybie namiotu i prezentacji.

Rozkładane, obrotowe i rozsuwane

Procesory Intel® są montowane w konwertowalnych urządzeniach 2w1, pozwalających na szybkie przechodzenie z trybu laptopa do dowolnego trybu dostosowanego do potrzeb danej sytuacji. Jednocześnie klawiatura pozostaje przez cały czas połączona z urządzeniem.

Rozwiązanie o podwójnym potencjale

WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI PRACOWNIKÓW

Uzyskaj wysoką mobilność i wydajność, jakiej wymaga firma, dzięki eleganckim i wszechstronnym urządzeniom.

Modernizacja firmy

Wszechstronność w edukacji

Połączenie wydajnej architektury Intel® z komfortem i wszechstronnością urządzenia pozwala uczniom poznawać świat i wykonywać powierzone zadania.

Metamorfoza procesu nauki

6,8 x

szybsza konwersja filmów 4K1

WCIĄGAJĄCA ROZRYWKA

Procesor Intel® Core™ siódmej generacji zapewnia wydajność potrzebną do łatwego odtwarzania, tworzenia i obróbki zniewalających materiałów w formacie 4K. Płynne odtwarzanie strumieniowe oraz wysoka jakość obrazu i dźwięku składają się na nadzwyczajne wrażenia użytkowe.

0,5

sekundy potrzebne na wybudzenie2

Błyskawiczne uruchamianie

Dzięki błyskawicznemu wybudzaniu komputer jest szybki jak tablet – wystarczy dotknięcie przycisku i jest gotowy do pracy.

9,5godz.

czasu pracy baterii o pojemności 66 Wh3

MOŻLIWOŚCI KOMPUTERA Z ENERGOOSZCZĘDNOŚCIĄ TABLETU

Innowacyjna konstrukcja i bezprzewodowe działanie pozwalają na wydajną pracę i zabawę z każdego miejsca. Czas pracy baterii sięgający 9,5 godziny pozwala obejrzeć ulubiony film w formacie 4K na jednym ładowaniu4.

INTUICYJNA OBSŁUGA

Szeroka gama interaktywnych funkcji – od rysików czułych na nacisk po zaawansowane polecenia głosowe – pozwala sterować nowym urządzeniem 2w1 w niezwykle naturalny sposób.

Poznaj inne niezwykłe technologie

Procesor Intel® Core™ siódmej generacji udostępnia szeroką gamę zaawansowanych funkcji zwiększających wydajność i produktywność. Dzięki temu pozwala osiągnąć zupełnie nowy poziom wrażeń użytkowych podczas korzystania z urządzeń 2w1.

Poznaj procesory Intel® Core™ siódmej generacji

Ostrzejsze i wyraźniejsze zdjęcia i filmy w formacie 4K Ultra HD (UHD). Obsługa wydajnych procesorów Intel® Core™ gwarantuje oglądanie ulubionych materiałów multimedialnych jak w rzeczywistości.

Dowiedz się więcej o formacie 4K UHD

Niesamowite zastosowania rzeczywistości wirtualnej wymagają niesamowitej mocy obliczeniowej – firma Intel przesuwa granice komputerowych innowacji, aby móc szybciej zaoferować niezwykle atrakcyjne funkcje wyświetlania obrazu i interakcji.

Zapoznaj się z wizją rzeczywistości wirtualnej firmy Intel

Oglądaj filmy w zniewalającym formacie 4K, edytuj zdjęcia i filmy i graj w gry dzięki grafice Intel® HD, Iris™, Iris™ Pro i Iris™ Plus.

Poznaj jakość 4K

Wygodne logowanie za pomocą skanu twarzy, łatwa aktywacja głosem oraz nowa funkcja Windows* Ink pozwalają pracować i grać w gry, a nawet szkicować w równie intuicyjny sposób, jak za pomocą ołówka i kartki papieru.

Więcej informacji

To złącze zdolne do wszystkiego. Interfejs Thunderbolt™ 3 to nowy poziom komunikacji oraz szybkość technologii Thunderbolt™ w postaci portu USB typu C. W połączeniu z procesorem Intel® Core™ siódmej generacji zapewnia maksymalną wszechstronność urządzenia.

Dowiedz się więcej o złączu Thunderbolt™ 3

Szczegółowa konfiguracja systemu:

Pomiary czasu pracy baterii i wydajności zostały wykonane dla platformy referencyjnej Intel.

Platforma referencyjna Intel jest przykładem nowego komputera. Konstrukcje produktów dostępnych u producentów komputerów nie są identyczne, a ich wydajność może się różnić.

Zasady zarządzania energią w systemie: tryb zrównoważony przy zasilaniu z baterii do pomiarów czasu pracy baterii i tryb zrównoważony przy zasilaniu z gniazdka do pomiarów wydajności na systemie z procesorem drugiej generacji oraz tryb wysokiej wydajności przy zasilaniu z gniazdka do pomiarów wydajności na systemach z procesorami siódmej generacji. Sieć bezprzewodowa: włączona i podłączona.

Konfiguracja systemu z procesorem siódmej generacji:
Procesor Intel® Core™ i5-7200U, PL1=15 W TDP, 2 rdzenie/4 wątki, przyspieszenie do 3,1 GHz; pamięć RAM: 2 × 4 GB pamięci DDR4-2133; pamięć masowa: dysk Intel® SSD; rozdzielczość ekranu: 1920 × 1080. Grafika Intel® HD 620; system operacyjny: Windows® 10 TH2

Konfiguracja komputera pięcioletniego:
Procesor Intel® Core™ i5-2467M (częstotliwość bazowa: 1,6 GHz, maks. 2,3 GHz, 2 rdzenie/4 wątki, 17 W TDP) na urządzeniu Ultrabook™ Dell* XPS13-40002sLV 13˝; pamięć masowa: dysk SSD 128 GB; przekątna ekranu: 13,3˝, rozdzielczość ekranu: 1366 × 768; pojemność baterii: 46 Wh; system operacyjny: Windows* 7

Informacje o produktach i wydajności

1

Według wyników testu w Windows® 10, 1080p, 24 kl./sek., lokalne odtwarzanie filmu: odłączono urządzenia USB, połączono z lokalnym punktem dostępu Wi-Fi i ustawiono jasność ekranu na 200 nitów. Uruchomiono film „Tears of Steel” (1080p, H264, 10 MB/s, 24 kl./sek.) za pomocą aplikacji Windows* „Filmy i telewizja”. Zmierzono i obliczono średni pobór energii przez cały czas trwania filmu.

Oszacowano na podstawie procesora Intel® Core™ i7-7500U, PL1=15 W TDP, 2 rdzenie/4 wątki, przyspieszenie do 3,5 GHz; pamięć RAM: 2 × 4 GB pamięci DDR4-2133; pamięć masowa: dysk Intel® SSD; rozdzielczość ekranu: 25 × 14; grafika HD Intel® 620; system operacyjny: Windows® 10 TH2. Pojemność baterii: 42 Wh.

Konfiguracja systemu siódmej generacji:
Procesor Intel® Core™ i5-7200U, PL1=15 W TDP, 2 rdzenie/4 wątki, przyspieszenie do 3,1 GHz; pamięć RAM: 2 × 4 GB pamięci DDR4-2133; pamięć masowa: dysk Intel® SSD; rozdzielczość ekranu: 1920 × 1080. HD Intel® Graphics 620, SO: Windows® 10 TH2

Konfiguracja systemu

Pomiary czasu pracy baterii i wydajności zostały wykonane dla platformy referencyjnej Intel. Platforma referencyjna Intel jest przykładem nowego komputera. Konstrukcje produktów dostępnych u producentów komputerów nie są identyczne, a ich wydajność może się różnić.
Zasady zarządzania energią w systemie: system drugiej generacji — tryb zrównoważony przy zasilaniu z baterii do pomiarów czasu pracy baterii; tryb zrównoważony przy zasilaniu z gniazdka do pomiarów wydajności, systemy siódmej generacji — tryb wysokiej wydajności przy zasilaniu z gniazdka. Sieć bezprzewodowa: włączona i podłączona.

Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.intel.com/benchmarks.

2

W oparciu o tryb Modern Standby.

3

Zgodnie z wynikami zadania transkodowania z formatu 4K do 1080p H.264: przy użyciu kodeka Cyberlink MediaEspresso* v7.5. Plikiem roboczym jest plik wideo w formacie mp4 o długości 12 minut 14 sekund i parametrach ok. 1,5 GB, 3840 × 2160p, 17561 kb/s, H. 264. Plik jest transkodowany do mniejszego pliku .m2ts w formacie H.264 i rozdzielczości 1920 × 1080 o szybkości 8 Mb/s umożliwiającego przesyłanie przez Internet lub odtwarzanie na urządzeniach przenośnych.

Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.intel.com/benchmarks.

4

Z baterią o pojemności 66 Wh i wyświetlaczem 4K.

Według pomiarów w Windows® 10, 4K, 24 kl./sek., 10-bitowe strumienie wideo HEVC, lokalne odtwarzanie filmu., średni pobór energii przez komponenty; odłączono wszystkie urządzenia USB, połączono z lokalnym punktem dostępu Wi-Fi i ustawiono jasność ekranu na 200 nitów (wyłączono DPST, ustawiono jasność na 200 nitów na białym tle, a następnie włączono DPST). Odtwarzanie filmu „Tears of Steel” (4K, H265, 24 kl./s) w aplikacji „Filmy i TV” w systemie Windows.