Niezwykła moc procesora w każdym pomieszczeniu.

Zapoznaj się z ofertą komputerów All-in-One

Dwie jednostki o niezwykłym potencjale

Wybierz konstrukcję All-In-One z Intel Inside®, która najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom.

Wydajny komputer w każdym pomieszczeniu

Przenośny komputer All-in-One z procesorem Intel® Core™ siódmej generacji łączy możliwości wszystkich ulubionych urządzeń w formie eleganckiej konstrukcji wyposażonej w ekran HD. Komputer ten posiada ponadto wbudowaną baterię umożliwiającą odłączanie go od zasilania i przenoszenie pomiędzy pomieszczeniami.

Wiele narzędzi. Jedno urządzenie.

Komputer All-in-One z procesorem Intel® Core™ siódmej generacji zapewnia wydajność w pełni funkcjonalnego komputera stacjonarnego w jednym eleganckim urządzeniu.

Moc w każdym zastosowaniu

Większa wydajność

Komputery All-in-One z procesorami Intel® to schludne konstrukcje o niezwykłej wydajności i zaawansowanych funkcjach zabezpieczeń, pozwalające prowadzić działalność w łatwy i wygodny sposób.

Zwiększ swoją wydajność

Nauka w najlepszym stylu

Urządzenie All-in-One z Intel Inside® doskonale sprawdzi się w roli potężnego narzędzia edukacyjnego, wspierającego proces interaktywnej nauki za pomocą gier i aplikacji dotykowych.

Sprawdź, jak to możliwe

66%

Lepsza wydajność podczas edycji multimediów w porównaniu do 5-letniego komputera1 2

Wysoka moc obliczeniowa

Procesory Intel® Core™ pozwalają przełamać ograniczenia tradycyjnych komputerów. Przekształcają komputer stacjonarny All-in-One w eleganckie i wydajne urządzenie, pozwalające na tworzenie i udostępnianie materiałów multimedialnych w formacie HD oraz przesyłanie ich w transmisji strumieniowej. Dzięki wbudowanym technologiom zabezpieczeń firmy Intel3 umożliwiają również bezpieczniejszą pracę i zabawę.

Nawet o 66% lepsza wydajność podczas edycji multimediów w porównaniu do 5-letniego komputera1 2

1

Pojedynczy przewód i łatwa instalacja zapewniająca szybki dostęp do funkcji pracy i zabawy

Piękny wewnątrz i z zewnątrz

Urządzenia All-in-One (AIO) to niezwykła płynność pracy oraz elegancki, schludny wygląd, który z powodzeniem wpisze się w wystrój każdego domu. Przenośne modele urządzeń All-in-One łączą ponadto szereg najnowszych technologii, takich jak duże, dotykowe ekrany, z wbudowanym akumulatorem, dzięki czemu można je łatwo przenosić między pomieszczeniami.

27"

Zachwycające wrażenia wizualne

Ekrany dotykowe o rozdzielczości HD

Komputery All-in-One z procesorami Intel® Core™ są wyposażone w ekrany dotykowe HD wysokiej jakości oraz w grafikę HD Intel®. Gry interaktywne, materiały multimedialne i telewizja wyglądają jak nigdy dotąd. Komputer umożliwia wieczorne oglądanie filmów w rodzinnym gronie albo meczu ze znajomymi. Nowy standard rozrywki został właśnie ustanowiony.

Wysokiej jakości ekrany o rozmiarach sięgających 27 cali

Zobacz aplikacje przeznaczone dla urządzeń All-in-One ›

Poznaj inne niezwykłe technologie

Procesor Intel® Core™ siódmej generacji wyposażono w szereg zaawansowanych funkcji zwiększających produktywność, wydajność gier 3D i możliwości tworzenia treści.

Poznaj procesory Intel® Core™ siódmej generacji

Oglądaj, twórz i edytuj urzekające filmy w 4K dzięki układom graficznym Intel® HD, Iris™ i Iris™ Pro.

Poznaj jakość 4K

Urządzenia z procesorami Intel zapewniają płynniejszą pracę wielozadaniową, krótsze czasy uruchamiania oraz lepsze narzędzia do zarządzania w systemie Windows® 10.

Więcej informacji

Eliminowanie wąskich gardeł wymaga zastosowania lepszej pamięci masowej – szybkiej, niedrogiej i nieulotnej. Dzięki technologii Intel® Optane™ możesz uwolnić moc procesora, aby wykorzystać więcej niż tylko ułamek jego mocy.

Uwolnij moc procesora

Informacje o produktach i wydajności

1

HDXPRT* 2014, inaczej High Definition Experience & Performance Ratings Test, jest testem porównawczym firmy Principled Technologies, mierzącym wydajność podczas edycji materiałów multimedialnych w systemie Windows*. Test HDXPRT obejmuje trzy kategorie scenariuszy użytkowania: edycja zdjęć, konwersja filmów i edycja muzyki. W teście wydajności komputera używa się typowych, ogólnie dostępnych aplikacji multimedialnych. Rejestrowane wyniki: wynik ogólny, obróbka zdjęć, konwertowanie filmów oraz obróbka muzyki. Skalowanie wydajności: QSV włączone. Obsługa systemów operacyjnych: Windows dla komputerów stacjonarnych.
Konfiguracje systemów: Procesor Intel® Core™ i5-7600, PL1 = 65 W TDP, 4 rdzenie/4 wątki, przyspieszenie do 4,1 GHz, płyta główna: ASUS* Z270, pamięć: 2 × 4 GB DDR4-2400, pamięć masowa: dysk twardy Seagate, system operacyjny: Windows® 10 (kompilacja 1607)
Procesor Intel® Core™ i5-2500, PL1 = 95 W TDP, 4 rdzenie/4 wątki, przyspieszenie do 3,7 GHz, płyta główna: H67, pamięć: 2 × 4 GB DDR3-1333, pamięć masowa: dysk twardy Seagate*, system operacyjny: Windows* 7

2

Oprogramowanie i obciążenia stosowane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane do wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark*, MobileMark* i SPEC CPU, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana tych czynników może spowodować zmianę uzyskiwanych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz z innymi testami wydajności. Więcej szczegółowych informacji na temat wydajności i wyników testów porównawczych można znaleźć na stronie http://www.intel.com/performance.

3

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może być inna od podanej w zależności od konfiguracji sprzętu. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Zapytaj producenta komputera lub sprzedawcy albo dowiedz się więcej na stronie www.intel.com/txt.