Sztuczna inteligencja odpowiada za cyfrową rewolucję

Dzięki technologii Intel sztuczna inteligencja umożliwia firmom szybsze opracowywanie rozwiązań, automatyzację działań i wyciąganie bardziej wartościowych wniosków pozwalających na podejmowanie trafniejszych decyzji.

Zapowiedź produktu: Movidius™ Neural Compute Stick


Niskonapięciowe urządzenie Neural Compute Stick firmy Movidius™ obsłuży Twoje aplikacje do głębokiego uczenia. Ten zestaw narzędzi USB kompiluje, dostosowuje i przyspiesza sieci neuronowe na krawędzi chmury.

Dane na temat sztucznej inteligencji w zasięgu ręki

Dziś izolowane magazyny danych, złożone narzędzia i niewielka liczba specjalistów ograniczają dostęp do sztucznej inteligencji. W związku z tym firma Intel zobowiązała się do upowszechniania innowacji z zakresu sztucznej inteligencji, a w rezultacie – otwartej wymiany danych i inicjatyw. Program Intel® Nervana™ AI Academy powstał, aby zwiększyć dostępność danych, narzędzi, szkoleń i inteligentnych maszyn wśród społeczności deweloperów, pracowników akademickich i start-upów. Celem programu jest zaspokojenie zróżnicowanych potrzeb i opracowanie sztucznej inteligencji nowej generacji.

Intel® Nervana™ AI Academy

Sztuczna inteligencja w nieoczekiwany sposób zmieni wiele aspektów naszego życia. Wyjdź na prowadzenie w branży sztucznej inteligencji dzięki rozwiązaniom firmy Intel. Odkryj technologię, narzędzia i zasoby, które pomogą Ci kształtować przyszłość w programie Intel® Nervana™ AI Academy.

Buduj sieci i nawiązuj relacje z firmami, szkołami i innymi studentami, korzystając z narzędzi do współpracy i partnerstwa firmy Intel. Bierz udział w projektach i ucz się od specjalistów z branży.

Dołącz do nas

Rozwijaj swoje umiejętności dzięki szkoleniom, zasobom, spotkaniom i wydarzeniom oraz dostępowi do ekspertów, którzy rozwiązują ważne problemy, korzystając ze sztucznej inteligencji. Znajdziesz tu narzędzia, techniki i przykłady kodu, które pomogą Ci zacząć.

Zacznij już dziś

Zdobądź wiedzę niezbędną do realizowania innowacji z wykorzystaniem architektury Intel® i wprowadzania swoich najlepszych pomysłów w życie. Firma Intel oferuje kompleksowe rozwiązania sztucznej inteligencji, zasoby na dobry początek i ciekawe autentyczne przykłady na to, jak kształtuje się sztuczna inteligencja.

Znajdź narzędzia, dzięki którym odniesiesz sukces

Era sztucznej inteligencji już nastała

Sztuczna inteligencja może wprowadzić w życiu społecznym zmiany porównywalne z rewolucjami przemysłową, techniczną i cyfrową. Maszyny, które czują, rozumują i działają, umożliwią szybsze rozwiązanie istotnych kwestii w niezliczonych dziedzinach, takich jak nauka, finanse, medycyna i edukacja, zwiększając nasze możliwości i pomagając ludzkości osiągać więcej i szybciej. Na fali prawa Moore’a i powodzi danych sztuczna inteligencja jest dziś podstawą większości technicznych innowacji.

Lepszy świat dzięki sztucznej inteligencji

Sztuczna inteligencja odmienia nasze życie, umożliwia tworzenie inteligentnych miast, poprawę bezpieczeństwa na drogach i w Internecie. Dokonujemy znaczących inwestycji i nawiązujemy współpracę z państwowymi, biznesowymi i branżowymi liderami, aby opracować plany i wykorzystać ten postęp.

Naveen Rao, wiceprezes i dyrektor generalny grupy Artificial Intelligence Products, wyjaśnia, jak jego zespół wykorzystuje technologię Intel do uczenia maszynowego odbierającego sygnały z ludzkiego mózgu.

Obejrzyj film

Michelle DeLaune, wiceprezes i dyrektor operacyjny w NCMEC, opowiada o współpracy z firmą Intel, której celem jest uratowanie zaginionych i wykorzystywanych dzieci z całego świata.

Obejrzyj film

Andy Veluswami, dyrektor Analytics for Change.org, omawia sposoby wykorzystania sztucznej inteligencji do wzmocnienia głosu jednostki.

Obejrzyj film

Produkty i technologie wspomagające sztuczną inteligencję

Niskonapięciowe urządzenie Neural Compute Stick firmy Movidius™ obsłuży Twoje aplikacje do głębokiego uczenia. Ten zestaw narzędzi USB kompiluje, dostosowuje i przyspiesza sieci neuronowe na krawędzi chmury.

Czytaj dalej

Optymalizacja pod kątem obciążeń roboczych umożliwia korzystanie z infrastruktury przetwarzania w chmurze oraz zaawansowanych aplikacji.

Więcej informacji

Sprzęt zoptymalizowany pod kątem gęstości obliczeniowej na potrzeby obciążeń roboczych sztucznej inteligencji.

Zwiększ wydajność uczenia maszynowego

Skrócenie opóźnień i elastyczna precyzja, zoptymalizowana pod kątem wydajności na wat.

Odkryj różnorodność rozwiązań FPGA

Dowiedz się, jak technologia Saffron rozwija sztuczną inteligencję dzięki swojemu systemowi myślenia opartemu na pamięci.

Dowiedz się więcej o technologii Saffron

Uniwersalne rozwiązanie do uczenia maszynowego doskonale nadaje się do zastosowań w systemach obliczeniowych dużej skali i skalowalnych aplikacjach biznesowych.

Sprawdź dostępne możliwości

Dodatkowe zasoby na temat uczenia maszynowego i zaawansowanych analiz

Dowiedz się więcej o podejściu firmy Intel do uczenia maszynowego i rzeczywistych zastosowań.

Pobierz zasoby na temat uczenia maszynowego

Odkryj, jak rozwiązujemy problemy związane z uczeniem maszynowym na dużą skalę, aby przyspieszyć rozwój sztucznej inteligencji.

Dowiedz się więcej o inteligentnych maszynach

Zobacz, jak zaawansowane metody analizy wykorzystywane w różnych branżach dokonują transformacji w firmach.

Więcej informacji o zaawansowanych metodach analizy

Przeczytaj, co eksperci z firmy Intel i różnych branż mówią o sztucznej inteligencji, zaawansowanych analizach, chmurach obliczeniowych, cyfrowej transformacji firm i innych kwestiach.

Nawiąż kontakt z ekspertami

Bądź w kontakcie

Intel IT Center pozwala na bieżąco śledzić technologie, trendy i pomysły kształtujące przyszłość miejsc pracy.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i zgadzasz się, aby firma Intel kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem marketingowych wiadomości e-mail lub telefonicznie. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie. Witryny internetowe i informacje firmy Intel podlegają Zasadom poufności danych i Regulaminowi.