Sztuczna inteligencja odpowiada za cyfrową rewolucję

Dzięki technologii Intel sztuczna inteligencja umożliwia firmom szybsze opracowywanie rozwiązań, automatyzację działań i wyciąganie bardziej wartościowych wniosków pozwalających na podejmowanie trafniejszych decyzji.

Martwisz się o przyszłość? Możesz spać spokojnie. Zobacz, jak firma Intel wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby pomóc Twojej firmie uzyskać przewagę konkurencyjną. 

Era sztucznej inteligencji już nastała

Sztuczna inteligencja może wprowadzić w życiu społecznym zmiany porównywalne z rewolucjami przemysłową, techniczną i cyfrową. Maszyny, które czują, rozumują i działają, umożliwią szybsze rozwiązanie istotnych kwestii w niezliczonych dziedzinach, takich jak nauka, finanse i medycyna, zwiększając nasze możliwości i pomagając ludzkości osiągać więcej i szybciej. Na fali prawa Moore’a i powodzi danych sztuczna inteligencja jest dziś podstawą większości technicznych innowacji.

Sztuczna inteligencja coraz szybsza

Dziś typowe procesy uczenia maszynowego wymagają dużych zasobów obliczeniowych i nakładu pracy. Pomagamy skrócić cykl wprowadzania innowacji, oferując szeroką gamę dostosowanych do potrzeb rozwiązań przyspieszających rozwój sztucznej inteligencji. Elastyczne portfolio technologii umożliwia naukowcom tworzenie bardziej zaawansowanych rozwiązań sztucznej inteligencji i sprzyja innowacyjności.

Naveen Rao, wiceprezes i dyrektor generalny grupy Artificial Intelligence Products, wyjaśnia, jak jego zespół wykorzystuje technologię Intel do uczenia maszynowego odbierającego sygnały z ludzkiego mózgu.         

Dane na temat sztucznej inteligencji w zasięgu ręki


Dziś izolowane magazyny danych, złożone narzędzia i niewielka liczba specjalistów ograniczają dostęp do sztucznej inteligencji. W związku z tym firma Intel zobowiązała się do upowszechniania innowacji z zakresu sztucznej inteligencji, a w rezultacie – otwartej wymiany danych i inicjatyw. Program Intel® Nervana™ AI Academy powstał, aby zwiększyć dostępność danych, narzędzi, szkoleń i inteligentnych maszyn wśród społeczności deweloperów, pracowników akademickich i start-upów. Celem programu jest zaspokojenie zróżnicowanych potrzeb i opracowanie sztucznej inteligencji nowej generacji.

Intel® Nervana™ AI Academy

Sztuczna inteligencja w nieoczekiwany sposób zmieni wiele aspektów naszego życia. Wyjdź na prowadzenie w branży sztucznej inteligencji dzięki rozwiązaniom firmy Intel. Odkryj technologię, narzędzia i zasoby, które pomogą Ci kształtować przyszłość w programie Intel® Nervana™ AI Academy.

Buduj sieci i nawiązuj relacje z firmami, szkołami i innymi studentami, korzystając z narzędzi do współpracy i partnerstwa firmy Intel. Bierz udział w projektach i ucz się od specjalistów z branży.

Dołącz do nas

Rozwijaj swoje umiejętności dzięki szkoleniom, zasobom, spotkaniom i wydarzeniom oraz dostępowi do ekspertów, którzy rozwiązują ważne problemy, korzystając ze sztucznej inteligencji. Znajdziesz tu narzędzia, techniki i przykłady kodu, które pomogą Ci zacząć.

Zacznij już dziś

Zdobądź wiedzę niezbędną do realizowania innowacji z wykorzystaniem architektury Intel® i wprowadzania swoich najlepszych pomysłów w życie. Firma Intel oferuje kompleksowe rozwiązania sztucznej inteligencji, zasoby na dobry początek i ciekawe autentyczne przykłady na to, jak kształtuje się sztuczna inteligencja.

Znajdź narzędzia, dzięki którym odniesiesz sukces

Lepszy świat dzięki sztucznej inteligencji

Sztuczna inteligencja odmienia nasze życie, umożliwia tworzenie inteligentnych miast, poprawę bezpieczeństwa na drogach i w Internecie. Dokonujemy znaczących inwestycji i nawiązujemy współpracę z państwowymi, biznesowymi i branżowymi liderami, aby opracować plany i wykorzystać ten postęp.

Znajdowanie zaginionych i wykorzystywanych dzieci dzięki sztucznej inteligencji

Michelle DeLaune, wiceprezes i dyrektor operacyjny w NCMEC, opowiada o współpracy z firmą Intel, której celem jest uratowanie zaginionych i wykorzystywanych dzieci z całego świata.

Więcej informacji

Przyszłość nauki o danych i jak sztuczna inteligencja zmienia świat

Andy Veluswami, dyrektor Analytics for Change.org, omawia sposoby wykorzystania sztucznej inteligencji do wzmocnienia głosu jednostki. 

Więcej informacji

Produkty i technologie wspomagające sztuczną inteligencję

Sprzęt zoptymalizowany pod kątem gęstości obliczeniowej na potrzeby obciążeń roboczych sztucznej inteligencji.

Zwiększ wydajność uczenia maszynowego

Skrócenie opóźnień i elastyczna precyzja, zoptymalizowana pod kątem wydajności na wat.

Odkryj różnorodność rozwiązań FPGA

Dowiedz się, jak technologia Saffron rozwija sztuczną inteligencję dzięki swojemu systemowi myślenia opartemu na pamięci.

Dowiedz się więcej o technologii Saffron

Uniwersalne rozwiązanie do uczenia maszynowego doskonale nadaje się do zastosowań w systemach obliczeniowych dużej skali i skalowalnych aplikacjach biznesowych.

Sprawdź dostępne możliwości

Zoptymalizowane pod kątem różnych obciążeń roboczych centrów przetwarzania danych, w tym chmury, systemów obliczeniowych dużej skali, sieci i magazynowania.

Zwiększ pojemność swojego centrum przetwarzania danych

Dodatkowe zasoby na temat uczenia maszynowego i zaawansowanych analiz

Dowiedz się więcej o podejściu firmy Intel do uczenia maszynowego i rzeczywistych zastosowań.

Pobierz zasoby na temat uczenia maszynowego

Odkryj, jak rozwiązujemy problemy związane z uczeniem maszynowym na dużą skalę, aby przyspieszyć rozwój sztucznej inteligencji.

Dowiedz się więcej o inteligentnych maszynach

Zobacz, jak zaawansowane metody analizy wykorzystywane w różnych branżach dokonują transformacji w firmach.

Więcej informacji o zaawansowanych metodach analizy

Przeczytaj, co eksperci z firmy Intel i różnych branż mówią o sztucznej inteligencji, zaawansowanych analizach, chmurach obliczeniowych, cyfrowej transformacji firm i innych kwestiach.

Nawiąż kontakt z ekspertami

Bądź w kontakcie

Intel IT Center pozwala na bieżąco śledzić technologie, trendy i pomysły kształtujące przyszłość miejsc pracy.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i zgadzasz się, aby firma Intel kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem marketingowych wiadomości e-mail lub telefonicznie. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie. Witryny internetowe i informacje firmy Intel podlegają Zasadom poufności danych i Regulaminowi.