Strategiczna przewaga dzięki sztucznej inteligencji

Technologia Intel® zapewnia moc obliczeniową, stojącą za największymi inicjatywami na rzecz rozwoju sztucznej inteligencji. Nasza działalność pozwala firmom każdego typu przyspieszyć tworzenie rozwiązań, automatyzować operacje i uzyskiwać lepszy wgląd w dane, a co za tym idzie – podejmować bardziej przemyślane decyzje.

Wysoka wydajność i niski pobór energii inteligentnych rozwiązań na krawędzi sieci

Technologia przetwarzania obrazu Movidius™ zapewnia wysoką wydajność – w stosunku do poboru energii – na potrzeby urządzeń pracujących na krawędzi sieci, w tym sieci neuronowych, rozwiązań przetwarzania obrazu i wykrywania głębi 3D.

Nowe urządzenie Movidius™ Myriad™ X: wbudowane przetwarzanie obrazu i sztuczna inteligencja

Nowe urządzenie Movidius™ Myriad™ X: wbudowane przetwarzanie obrazu i sztuczna inteligencja

Poznaj pierwszą na świecie jednostkę przetwarzania obrazu (VPU) wyposażoną w dedykowany akcelerator do obsługi obciążeń głębokich sieci neuronowych. Jego wysoka wydajność pozwala na tworzenie nowej generacji dronów, zestawów rzeczywistości mieszanej, inteligentnych domów i inteligentnych kamer bezpieczeństwa.

Więcej informacji

NOWE urządzenie Movidius™ Neural Compute Stick: szybszy rozwój technik głębokiego uczenia

NOWE urządzenie Movidius™ Neural Compute Stick: szybszy rozwój technik głębokiego uczenia

Niskonapięciowe urządzenie Neural Compute Stick obsłuży Twoje aplikacje do głębokiego uczenia. Ten zestaw narzędzi USB kompiluje, dostosowuje i przyspiesza sieci neuronowe na krawędzi chmury.

Czytaj dalej

Wykorzystaj przełomowe możliwości sztucznej inteligencji

 

Nasze społeczeństwo jest dziś świadkiem niezwykle szeroko zakrojonej transformacji. Maszyny zdolne wykrywać i odczuwać swoje otoczenie i samodzielnie podejmować działania przyspieszają rozwiązywanie problemów oraz wspierają rozwój nauki, finansów, medycyny i edukacji. Sztuczna inteligencja stanowi nieodłączny aspekt wielu spośród dzisiejszych innowacji. Nadszedł czas, aby wykorzystać ją również do własnych celów.

 

Opinie wizjonerów ds. technologii

Inteligentniejsze miasta. Bezpieczniejsze drogi. Lepiej chroniony Internet. Zalety sztucznej inteligencji są ogromne i nawet dziś nie jesteśmy ich w pełni świadomi. To właśnie dlatego dokonujemy znaczących inwestycji i nawiązujemy współpracę z państwowymi, biznesowymi i branżowymi liderami, dążąc do opracowywania stosownych planów i wykorzystywania tego postępu.

Naveen Rao, wiceprezes i dyrektor generalny grupy Artificial Intelligence Products w firmie Intel, wyjaśnia, jak jego zespół wykorzystuje naszą technologię rozwoju systemów uczenia maszynowego, odbierających sygnały z ludzkiego mózgu.

Obejrzyj film

Michelle DeLaune, wiceprezes i dyrektor operacyjny w NCMEC, opowiada o współpracy z firmą Intel, której celem jest uratowanie zaginionych i wykorzystywanych dzieci z całego świata.

Obejrzyj film

Andy Veluswami, dyrektor ds. analityki platformy Change.org, omawia sposoby wykorzystania sztucznej inteligencji do wzmocnienia głosu jednostki.

Obejrzyj film

Demokratyzacja innowacji dzięki Intel® Nervana™ AI Academy

Dostęp do sztucznej inteligencji ogranicza się dziś do odizolowanych magazynów danych, złożonych narzędzi i zaawansowanych umiejętności, którymi dysponuje niewielka liczba osób. Dążąc do stworzenia otwartych inicjatyw i możliwości wymiany danych, firma Intel przygotowała program dla programistów, pracowników akademickich i start-upów. Sprawdź, jak możesz zwiększyć dostęp do danych oraz uzyskać narzędzia i szkolenie niezbędne do rozwoju sztucznej inteligencji.

Buduj sieci i nawiązuj relacje z firmami, szkołami i innymi studentami, korzystając z narzędzi do współpracy i partnerstwa firmy Intel. Bierz udział w projektach i ucz się od specjalistów z branży.

Dołącz do nas

Rozwijaj swoje umiejętności dzięki szkoleniom, zasobom, spotkaniom i wydarzeniom oraz dostępowi do ekspertów, którzy rozwiązują ważne problemy, korzystając ze sztucznej inteligencji. Znajdziesz tu narzędzia, techniki i przykłady kodu, które pomogą Ci zacząć.

Zacznij już dziś

Zdobądź wiedzę niezbędną do realizowania innowacji z wykorzystaniem architektury Intel® i wprowadzania swoich najlepszych pomysłów w życie. Firma Intel oferuje kompleksowe rozwiązania sztucznej inteligencji, zasoby na dobry początek i ciekawe autentyczne przykłady na to, jak kształtuje się sztuczna inteligencja.

Znajdź narzędzia, dzięki którym odniesiesz sukces

Produkty i technologie wspierające sztuczną inteligencję

Optymalizacja pod kątem obciążeń roboczych umożliwia korzystanie z infrastruktury przetwarzania w chmurze oraz zaawansowanych aplikacji.

Więcej informacji

Uniwersalne rozwiązanie do uczenia maszynowego doskonale nadaje się do zastosowań w systemach obliczeniowych dużej skali i skalowalnych aplikacjach biznesowych.

Sprawdź dostępne możliwości

Sprzęt zoptymalizowany pod kątem gęstości obliczeniowej na potrzeby obciążeń roboczych sztucznej inteligencji.

Zwiększ wydajność uczenia maszynowego

Skrócenie opóźnień i elastyczna precyzja, zoptymalizowana pod kątem wydajności na wat.

Odkryj różnorodność rozwiązań FPGA

Niskonapięciowe urządzenie Neural Compute Stick firmy Movidius™ obsłuży Twoje aplikacje do głębokiego uczenia. Ten zestaw narzędzi USB kompiluje, dostosowuje i przyspiesza sieci neuronowe na krawędzi chmury.

Czytaj dalej

Sprawdź, jak sztuczna inteligencja wspiera rozwój myślenia analitycznego opartego na pamięci.

Więcej informacji

Poznaj pierwszą na świecie jednostkę przetwarzania obrazu (VPU) wyposażoną w dedykowany akcelerator do obsługi obciążeń głębokich sieci neuronowych.

Więcej informacji

Dodatkowe zasoby na temat uczenia maszynowego i zaawansowanej analityki

Dowiedz się więcej o podejściu firmy Intel do uczenia maszynowego i rzeczywistych zastosowań.

Pobierz zasoby na temat uczenia maszynowego

Odkryj, jak rozwiązujemy problemy związane z uczeniem maszynowym na dużą skalę, aby przyspieszyć rozwój sztucznej inteligencji.

Dowiedz się więcej o inteligentnych maszynach

Zobacz, jak zaawansowane metody analizy wykorzystywane w różnych branżach dokonują transformacji w firmach.

Więcej informacji o zaawansowanych metodach analizy

Przeczytaj, co eksperci z firmy Intel i różnych branż mówią o sztucznej inteligencji, zaawansowanych analizach, chmurach obliczeniowych, cyfrowej transformacji firm i innych kwestiach.

Nawiąż kontakt z ekspertami

Bądź w kontakcie

Intel IT Center pozwala na bieżąco śledzić technologie, trendy i pomysły kształtujące przyszłość miejsc pracy.

Przesyłając ten formularz potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe oraz informacje otrzymywane od firmy Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.