Automatyczne i zoptymalizowane podejmowanie decyzji dzięki uczeniu maszynowemu

Krótkie terminy, wymagający klienci i coraz większa konkurencja zmuszają firmy do poprawy jakości wytwarzanych produktów i do coraz szybszego wprowadzania usprawnień. To zadanie dla działu IT. Wiele organizacji wdraża dziś zaawansowane rozwiązania analityczne i techniki sztucznej inteligencji, by zautomatyzować proces podejmowania decyzji i uzyskiwać przydatniejsze informacje z analizy danych. Uczenie maszynowe – podzbiór sztucznej inteligencji – to kluczowy element, który stanowi odpowiedź na wiele problemów tych przedsiębiorstw.

Wykorzystaj dane do uzyskania przewagi konkurencyjnej

Kontrolowanie danych to dopiero pierwszy krok do sukcesu firmy w cyfrowym świecie. Ważne jest również wykorzystywanie maksymalnego potencjału tych danych. Uczenie maszynowe odgrywa coraz większą rolę w tym procesie.

Przeczytaj raport MIT

Poznaj trendy i możliwości optymalizacji zaawansowanych analiz i sztucznej inteligencji.

Zyskaj przewagę konkurencyjną dzięki uczeniu maszynowemu

Dzięki uczeniu maszynowemu sztuczna inteligencja przenosi się ze sfery naukowej i akademickiej do codziennego życia. Dzięki niej nasze miasta stają się bardziej inteligentne, szybciej stawiamy diagnozy medyczne i zbieramy większe plony. Szybsze podejmowanie decyzji sprawia, że korzyści rosną, a koszty maleją.

Obejrzyj film ›

Uczenie maszynowe i technologie Intel®

Aby w pełni wykorzystać potencjał uczenia maszynowego, trzeba mieć dostęp do ogromnych ilości zróżnicowanych dużych zbiorów danych, zoptymalizowanych platform danych, zaawansowanych analiz danych i narzędzi do wizualizacji. Decydując się na wdrożenie uczenia maszynowego, należy rozważyć jego wpływ na środowisko IT w firmie.

Przeczytaj o architekturze referencyjnej