Zbuduj firmę działającą w czasie rzeczywistym

Zwiększ elastyczność i konkurencyjność, korzystając z błyskawicznie uzyskiwanych informacjom

Dzisiejsze organizacje odnoszą największe sukcesy, podejmując działania w czasie rzeczywistym. Aby pokonać konkurencję, nie wystarczy wprowadzać więcej innowacji ani zapewniać lepszą obsługę klientów: należy to robić szybciej i wydajniej, na wyższym poziomie szczegółowości. Osiągnięcie tego celu wymaga nie tylko efektywnego wykorzystania ogromnych zasobów danych, ale także umiejętność ich analizowania, wykorzystania zdobytej wiedzy i podejmowania natychmiastowych decyzji.

Analiza strumieniowa dla firmy działającej w czasie rzeczywistym

Do tej pory rozległa wiedza na temat firmy i klientów opierała się na zebranych informacjach o ich dotychczasowych działaniach. Teraz jest zdobywana na podstawie aktualnej, a nawet przewidywanej działalności. Rozwiązania dotyczące analizy strumieniowej w czasie rzeczywistym mogą pomóc w uzyskaniu wiedzy o stanie aktualnym.

Przeczytaj raport

Czym jest analiza danych w czasie rzeczywistym?

Przechwytywanie i analizowanie danych w czasie rzeczywistym wymaga nowych podejść do zarządzania danymi w całej organizacji.

Dowiedz się więcej

Aktualizuj informacje w czasie rzeczywistym dzięki przetwarzaniu w pamięci

Kluczowym elementem analizy strumieniowej jest przetwarzanie w pamięci: dane są przechowywane w pamięci systemowej, aby przyspieszyć dostęp do nich.

Zobacz, jak to działa

Zacznij korzystać z analizy strumieniowej

Starannie zaplanowane informacje aktualizowane w czasie rzeczywistym stwarzają duże możliwości dla firm z każdej branży.

Zobacz, co się z tym wiąże

Większa ilość danych, krótszy czas

Wiele organizacji, które wdrażają analizę strumieniową ma problemy z obsługą coraz większej ilości danych.

Kontroluj swoje dane

Zwiększ zadowolenie klientów dzięki informacjom aktualizowanym w czasie rzeczywistym

Potrzeba pozyskiwania i aktualizowania informacji w czasie rzeczywistym nie wynika wyłącznie z wewnętrznych potrzeb biznesowych. Klienci oczekują szybszej, bardziej spersonalizowanej i dokładniej zorientowanej usługi. Jeśli nie masz tego w ofercie, tracisz klienta. Oznacza to, że zrozumienie — a nawet przewidywanie — zachowań, potrzeb i oczekiwań klientów ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia długoterminowego sukcesu.

Zapoznaj się z raportem Harvard Business Review

Podejmuj szybciej trafniejsze decyzje

Możliwość wykorzystania informacji i podejmowania szybkich, przemyślanych decyzji stanowi podstawową przewagę nad konkurencją.

Skróć czas gromadzenia przydatnych informacji

Zwiększ możliwości analizy

Uwidocznienie wartości analizy w czasie rzeczywistym jest ważnym pierwszym krokiem — kolejnym krokiem jest jej wdrożenie w całej organizacji.

Przejdź od uruchomienia prototypu do produkcji

Znajdź kolejny przypadek zastosowania

Analiza strumieniowa jest istotną częścią zestawu narzędzi zarządzania danymi. To dopiero początek.

Zapoznaj się z przykładami zastosowań

Wprowadź innowacje

Dzięki możliwościom analizy w czasie rzeczywistym możesz ulepszyć ofertę i usługi oraz wprowadzić innowacje na dużą skalę.

Dowiedz się, co jest potrzebne

Stwórz platformę do analizy w czasie rzeczywistym

Podczas wdrażania rozwiązania analizy w czasie rzeczywistym należy uwzględnić możliwości zapewniające długotrwałą konkurencyjność firmy. Włączenie zaawansowanych technik, takich jak uczenie maszynowe, pomoże Ci spełniać zmieniające się wymagania firm i klientów.

Przeczytaj informacje o rozwiązaniu

Innowacje technologiczne źródłem lepszych informacji

Platforma bazy danych SAP HANA* i pamięć trwała Intel® Optane™ DC mogą służyć do zoptymalizowania infrastruktury pod kątem analizy.

Zobacz, jak to działa

Analiza w czasie rzeczywistym w firmie Intel

Firma Intel stosuje w swojej działalności biznesowej najnowsze technologie. Przy wprowadzaniu zmian w naszym łańcuchu dostaw korzystaliśmy z analizy w czasie rzeczywistym.

Dowiedz się więcej

Optymalizacja pod kątem analizy w pamięci

Szybsza i bardziej niezawodna analiza w czasie rzeczywistym dzięki bazom danych w pamięci i inteligentnym warstwom danych.

Pierwsze kroki

Technologie i rozwiązania

Solidny fundament wspiera skuteczną transformację centrum danych. Zapoznaj się z tymi kluczowymi technologiami i rozwiązaniami dla kompleksowego rozwiązania zaawansowanej analizy.

Procesor Intel® Xeon® Scalable

Najnowsza generacja procesorów Intel® Xeon® Scalable została zoptymalizowana pod kątem obciążeń roboczych w celu zapewnienia obsługi zaawansowanych zadań obliczeniowych.

Wykorzystaj ich możliwości

Technologia Intel® Optane™

Nowatorska pamięć klasy premium, która na nowo definiuje proces tworzenia i użytkowania komputerów.

Przygotuj się na rewolucję

Układy Intel® FPGA

Zwiększ przepustowość danych i szybkość przetwarzania w analizie danych.

Przekraczaj bariery

Rozwiązania Intel® Select

Rozwiązania Intel® Select do zaawansowanej analizy to stosy sprzętowe i programowe zoptymalizowane pod kątem wydajności i elastyczności.

Wkrocz w świat analizy