Nowoczesne zarządzanie

Pracownicy są coraz bardziej mobilni — niezależnie od tego, czy pracują w domu czy na drugim końcu świata. Platforma Intel vPro®, wyposażona w nowoczesne narzędzia do zarządzania technologii Intel® Active Management1, ułatwia działom IT podnoszenie wydajności pracowników. Teraz narzędzie Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA) umożliwia działom IT zdalne i bezpieczne zarządzanie urządzeniami zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz zapory, za pośrednictwem chmury.

Zdalne zarządzanie urządzeniami na brzegu sieci

Technologia Intel® Active Management, która wchodzi w skład platformy Intel vPro® obejmującej procesory Intel® Core™ vPro® i Intel® Xeon®, pomaga obniżyć ogólne koszty konserwacji i administracji komputerów. Dzięki funkcjom zdalnego wykrywania, naprawy i ochrony sieciowych zasobów komputerowych technologia Intel® Active Management umożliwia działowi IT obsługę pracowników zdalnych.

Wdrażanie zaawansowanego sterowania zdalnego

Technologia Intel® Active Management oparta na sprzęcie zapewnia trwałą łączność poza pasmem, która działa niezależnie od systemu operacyjnego, umożliwiając rozwiązanie większej liczby problemów z urządzeniami, nawet gdy system operacyjny nie działa. Naprawa uszkodzonych sterowników, oprogramowania aplikacji lub systemu operacyjnego w urządzeniach, które nie mogą się uruchomić, wejść w tryb rozruchu lub skorzystać z KVM w celu monitorowania aktualizacji systemu operacyjnego lub rozruchu systemu BIOS.

Nowoczesne narzędzia do zarządzania platformy Intel vPro® umożliwiają zdalny dostęp do urządzeń pozbawionych jednostki głównej, takich jak inteligentne automaty z napojami, zdalne/cyfrowe billboardy lub centra programowe Intel Unite® w salach konferencyjnych.

Zarządzanie w chmurze

Oprogramowanie Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA) umożliwia działom IT zdalne i bezpieczne zarządzanie urządzeniami z technologią Intel® Active Management poza zaporą za pośrednictwem chmury w zaufanych sieciach Wi-Fi.

Przeczytaj raport

Wsparcie techniczne dla pracowników zdalnych i studentów


Możesz pomóc wspierać swoich mobilnych pracowników lub studentów pracujących z domu dzięki flocie komputerów opartej na platformie Intel vPro® i prostocie zdalnego zarządzania technologii Intel® Active Management Technology, a także chronić ich przed zagrożeniami bezpieczeństwa dzięki funkcjom takim jak Intel® Hardware Shield.

Przeczytaj informacje

Spełnij wymagania współczesnego stylu pracy

Funkcje zdalnego zarządzania platformy Intel vPro® z technologią Intel® Active Management i oprogramowaniem Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA) pozwalają utrzymać kontrolę nad urządzeniami firmy.

Studia przypadków

Platforma Intel vPro® pomaga utrzymywać bezpieczeństwo danych kancelarii adwokackiej

Laptopy z procesorami Intel® Core™ vPro® zapewniają pracownikom kancelarii prawniczej Lancaster, Brooks & Welch LLP mobilność, a jednocześnie wydajność i produktywność, umożliwiając wyjątkową obsługę klienta.

Przeczytaj studium przypadku

Platforma Intel vPro® pomaga Akademii Lightbridge skupić się na przyszłości

Komputery z procesorami Intel® Core™ vPro® pomagają pracownikom Akademii Lightbridge zachować wydajność i produktywność, a za pomocą nowoczesnych technologii kształtować przyszłych liderów.

Przeczytaj studium przypadku

Narzędzia ułatwiające wdrożenie technologii Intel® Active Management

Firma Intel udostępnia wiele zasobów umożliwiających wdrożenie technologii Intel® Active Management. Dzięki szczegółowym filmom, przewodnikom i poradom ekspertów można szybko i na własnych warunkach osiągnąć korzyści z technologii Intel® Active Management.

Zacznij już teraz

Podstawa komputerów dla firm: platforma Intel vPro®


Podnieś produktywność poprzez zapewnienie wysokiej wydajności i krótkiego czasu reakcji w celu wykonywania poważnych zadań obliczeniowych w firmie. Wyeliminuj zagrożenia dzięki zabezpieczeniom wzmocnionym sprzętowo i zredukuj koszty operacyjne IT przez nowoczesne zarządzanie.

Bezpieczna podstawa zabezpieczeń dzięki rozwiązaniu Intel® Hardware Shield

Hakerzy poszukują nowych obszarów ataku komputera, które mogliby zaatakować, takich jak system BIOS. Rozwiązanie Intel® Hardware Shield, dostępne wyłącznie w platformie Intel vPro®, zmniejsza podatny na ataki obszar systemu BIOS oraz chroni pracowników mobilnych niezależnie od lokalizacji.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu Intel® Hardware Shield

Zarządzanie cyklem życia komputera za pomocą Intel® Stable IT Platform Program (Intel® SIPP)

Program Intel® Stable Image Platform Program (Intel® SIPP) umożliwia przewidywalne przejście z jednej generacji technologii na kolejną.

Dowiedz się więcej o programie Intel® Stable IT Platform Program (Intel® SIPP)

Informacje prawne1 2 3 4

Informacje o produktach i wydajności

1

Wymaga aktywacji, komputera z dostępem do sieci korporacyjnej i chipsetem Intel® obsługującym technologię AMT, sprzętu sieciowego oraz oprogramowania. W przypadku notebooków technologia Intel® AMT może nie być dostępna lub pewne jej możliwości mogą być ograniczone przez system operacyjny hosta sieci VPN, a także podczas połączenia z siecią bezprzewodową, zasilania z baterii, w stanie uśpienia, hibernacji lub po odłączeniu od zasilania. Wyniki zależą od konfiguracji sprzętu i ustawień. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.intel.pl/technology/vpro/index.htm.

2

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl.

3

Funkcja KVM Remote Control (Keyboard Video Mouse) jest dostępna wyłącznie z procesorem dwurdzeniowym Intel® Core™ i5 vPro® oraz z procesorami Intel® Core™ i7 vPro® z aktywną zintegrowaną kartą graficzną. Oddzielny układ graficzny nie jest obsługiwany.

4

Opisane scenariusze obniżenia kosztów są traktowane jako przykłady, jak dany produkt oparty na technologii Intel®, w określonych warunkach i konfiguracjach, może wpłynąć na generowanie kosztów i zapewnić oszczędności. Warunki mogą ulec zmianie. Firma Intel nie gwarantuje żadnych poziomów kosztów ani ich obniżenia.