Sprawniejsze zarządzanie zdalne

Technologia Intel® Active Management pozwala kadrze kierowniczej działu IT lepiej wykrywać, naprawiać i chronić zasoby sieciowe. Oszczędzasz czas dzięki zdalnej konserwacji i bezprzewodowemu zarządzaniu oraz zyskujesz prostsze zarządzanie cyklami życia urządzeń dzięki bezpiecznemu usuwaniu danych. Technologia dostępna w ramach platformy Intel® vPro™123, obejmującej procesory Intel® Core™ vPro™ i Intel® Xeon®.

Zdalne zarządzanie urządzeniami brzegowymi

Technologia Intel® Active Management Technology w komputerach wyposażonych w procesory Intel® Core™ vPro™ najnowszej generacji obniża ogólne koszty obsługi komputerów i administracji dzięki funkcjom prostego wykrywania, naprawy1 i ochrony urządzeń.

Wdrażanie zaawansowanego sterowania zdalnego

Funkcja klawiatury, monitora i myszy (KVM)4 w technologii Intel® Active Management umożliwia zdalne podłączenie użytkownika do dowolnego komputera z procesorem Intel® Core™ vPro™ ósmej generacji, imitujące fizyczne korzystanie z urządzenia.

Pełna kontrola nad komputerami firmowymi

Polegaj na funkcjach zdalnego zarządzania platformy Intel® vPro™ z technologią Intel® Active Management, aby lepiej przygotować się na nowe wyzwania.

Więcej informacji na temat technologii Intel® Active Management

Łatwiejsze zarządzanie komputerami

Technologia Intel® Active Management oszczędza czas, podnosi bezpieczeństwo i usprawnia zdalną konserwację.

Wyświetl infografikę

Optymalizacja zarządzania komputerami dzięki technologii Intel® Active Management

Podnieś jakość obsługi, zredukuj koszty operacyjne usług oraz zabezpiecz swoje przedsiębiorstwo dzięki podejściu bazującym na spójnej strategii zarządzania inteligentnymi, połączonymi urządzeniami firmowymi.

Informacje o rozwiązaniu

Cięcie kosztów fabrycznych i zwiększenie efektywności pracy dzięki funkcjom zdalnego zarządzania komputerami

Firma Intel przeprowadziła udany test wdrożenia na ponad 1000 komputerów pracujących w jej fabrykach. Rozwiązanie Intel® vPro™ Platform Solution Manager okazało się proste, ekonomiczne i efektywne we wczesnej identyfikacji problemów, zdalnym zarządzaniu komputerami oraz diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów.

Przeczytaj raport

Studia przypadków

Platforma Intel® vPro™ pomaga utrzymywać bezpieczeństwo danych kancelarii adwokackiej

Laptopy z procesorami Intel® Core™ vPro™ zapewniają pracownikom kancelarii prawniczej Lancaster, Brooks & Welch LLP mobilność, a jednocześnie wydajność i produktywność, które decydują o wyjątkowym komforcie pracy.

Przeczytaj studium przypadku

Platforma Intel® vPro™ pomaga Akademii Lightbridge skupić się na przyszłości

Komputery z procesorami Intel® Core™ vPro™ pomagają pracownikom Akademii Lightbridge zachować wydajność i produktywność, a za pomocą nowoczesnych technologii ukształtować przyszłych liderów.

Przeczytaj studium przypadku

Narzędzia ułatwiające wdrożenie technologii Intel® Active Management

Firma Intel zapewnia wiele zasobów, które ułatwiają wdrożenie technologii Intel® AMT. Dzięki szczegółowym filmom, przewodnikom i poradom ekspertów można szybko i na własnych warunkach osiągnąć korzyści z technologii Intel® Active Management.

Zacznij już teraz

Podstawa komputerów dla firm: platforma Intel® vPro™


Podnieś produktywność poprzez zapewnienie wysokiej wydajności i krótkiego czasu reakcji w celu wykonywania poważnych zadań obliczeniowych w firmie. Wyeliminuj zagrożenia dzięki zabezpieczeniom wzmocnionym sprzętowo i zredukuj koszty operacyjne IT przez zdalne zarządzanie.

Niezrównana ochrona tożsamości

Rozwiązanie Intel® Authenticate zapewnia łatwą do wdrożenia, kompleksową i wzmocnioną sprzętowo ochronę tożsamości oraz konfigurowalną funkcję uwierzytelniania wieloskładnikowego (MFA).

Dowiedz się więcej na temat rozwiązania Intel® Authenticate

Zarządzanie cyklami życia urządzeń dzięki programowi Intel® Stable Image Platform Program (Intel® SIPP)

Program Intel® Stable Image Platform Program (Intel® SIPP) umożliwia przewidywalne przejście z jednej generacji technologii na kolejną.

Więcej informacji o programie Intel® Stable Image Platform Program (Intel® SIPP)

Pokrewne produkty i technologie

Procesory Intel® Xeon®

Postaw na procesory Intel® Xeon®, aby wyjść naprzeciw swoim potrzebom serwerowym. Infrastruktura oparta na procesorach Intel® zapewnia elastyczność i bezpieczeństwo w każdym zastosowaniu.

Więcej informacji

Szybsze rozpoczynanie spotkań

Rozwiązanie Intel Unite® zapewnia funkcję bezpiecznego i łatwego udostępniania, która bezprzewodowo łączy komputery z wyświetlaczem w pomieszczeniu i innymi urządzeniami w sieci firmowej.

Więcej informacji

Dyski Intel® SSD Professional Family

Uzyskaj wysoką wydajność, zwiększone bezpieczeństwo oraz opcje zdalnego zarządzania dzięki integracji platformy Intel® vPro™.

Więcej informacji

Wsparcie biznesowe firmy Intel®

Wyszukuj informacje o wsparciu i produktach, dostępną zawartość, pliki do pobrania oraz inne zasoby dotyczące produktów Intel dla firm.

Więcej informacji

Informacje o produktach i wydajności

1

Intel vPro® technology is sophisticated and requires setup and activation. Availability of features and results will depend upon the setup and configuration of your hardware, software, and IT environments. To learn more visit: https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/architecture-and-technology/vpro/vpro-platform-general.html.

2

Wymaga aktywacji, komputera z dostępem do sieci korporacyjnej i chipsetem Intel® obsługującym technologię AMT, sprzętu sieciowego oraz oprogramowania. W przypadku notebooków technologia Intel® AMT może nie być dostępna lub pewne jej możliwości mogą być ograniczone przez system operacyjny hosta sieci VPN, a także podczas połączenia z siecią bezprzewodową, zasilania z baterii, w stanie uśpienia, hibernacji lub po odłączeniu od zasilania. Wyniki zależą od konfiguracji sprzętu i ustawień. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.intel.com/technology/vpro/index.htm.

3

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl.

4

Funkcja KVM Remote Control (Keyboard Video Mouse) jest dostępna wyłącznie z dwurdzeniowymi procesorami Intel® Core™ i5 vPro™ oraz Core™ i7 vPro™ z aktywną zintegrowaną grafiką. Oddzielny układ graficzny nie jest obsługiwany.