Sprawniejsze zarządzanie zdalne

Technologia Intel® Active Management pozwala kadrze kierowniczej działu IT lepiej wykrywać, naprawiać i chronić zasoby sieciowe. Oszczędzasz czas dzięki zdalnej konserwacji i bezprzewodowemu zarządzaniu oraz zyskujesz prostsze zarządzanie cyklami życia urządzeń dzięki bezpiecznemu usuwaniu danych. Technologia dostępna w ramach platformy Intel® vPro™123, obejmującej procesory Intel® Core™ vPro™ i Intel® Xeon®.

Zdalne zarządzanie urządzeniami brzegowymi

Technologia Intel® Active Management Technology w komputerach wyposażonych w procesory Intel® Core™ vPro™ najnowszej generacji obniża ogólne koszty obsługi komputerów i administracji dzięki funkcjom prostego wykrywania, naprawy1 i ochrony urządzeń.

Wdrażanie zaawansowanego sterowania zdalnego

Funkcja klawiatury, monitora i myszy (KVM)4 w technologii Intel® Active Management umożliwia zdalne podłączenie użytkownika do dowolnego komputera z procesorem Intel® Core™ vPro™ ósmej generacji, imitujące fizyczne korzystanie z urządzenia.

Pełna kontrola nad komputerami firmowymi

Polegaj na funkcjach zdalnego zarządzania platformy Intel® vPro™ z technologią Intel® Active Management, aby lepiej przygotować się na nowe wyzwania.

Więcej informacji na temat technologii Intel® Active Management

Łatwiejsze zarządzanie komputerami

Technologia Intel® Active Management oszczędza czas, podnosi bezpieczeństwo i usprawnia zdalną konserwację.

Wyświetl infografikę

Optymalizacja zarządzania komputerami dzięki technologii Intel® Active Management

Podnieś jakość obsługi, zredukuj koszty operacyjne usług oraz zabezpiecz swoje przedsiębiorstwo dzięki podejściu bazującym na spójnej strategii zarządzania inteligentnymi, połączonymi urządzeniami firmowymi.

Informacje o rozwiązaniu

Cięcie kosztów fabrycznych i zwiększenie efektywności pracy dzięki funkcjom zdalnego zarządzania komputerami

Firma Intel przeprowadziła udany test wdrożenia na ponad 1000 komputerów pracujących w jej fabrykach. Rozwiązanie Intel® vPro™ Platform Solution Manager okazało się proste, ekonomiczne i efektywne we wczesnej identyfikacji problemów, zdalnym zarządzaniu komputerami oraz diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów.

Przeczytaj raport

Studia przypadków

Platforma Intel® vPro™ pomaga utrzymywać bezpieczeństwo danych kancelarii adwokackiej

Laptopy z procesorami Intel® Core™ vPro™ zapewniają pracownikom kancelarii prawniczej Lancaster, Brooks & Welch LLP mobilność, a jednocześnie wydajność i produktywność, które decydują o wyjątkowym komforcie pracy.

Przeczytaj studium przypadku

Platforma Intel® vPro™ pomaga Akademii Lightbridge skupić się na przyszłości

Komputery z procesorami Intel® Core™ vPro™ pomagają pracownikom Akademii Lightbridge zachować wydajność i produktywność, a za pomocą nowoczesnych technologii ukształtować przyszłych liderów.

Przeczytaj studium przypadku

Narzędzia ułatwiające wdrożenie technologii Intel® Active Management

Firma Intel zapewnia wiele zasobów, które ułatwiają wdrożenie technologii Intel® AMT. Dzięki szczegółowym filmom, przewodnikom i poradom ekspertów można szybko i na własnych warunkach osiągnąć korzyści z technologii Intel® Active Management.

Zacznij już teraz

Podstawa komputerów dla firm: platforma Intel® vPro™


Podnieś produktywność poprzez zapewnienie wysokiej wydajności i krótkiego czasu reakcji w celu wykonywania poważnych zadań obliczeniowych w firmie. Wyeliminuj zagrożenia dzięki zabezpieczeniom wzmocnionym sprzętowo i zredukuj koszty operacyjne IT przez zdalne zarządzanie.

Niezrównana ochrona tożsamości

Rozwiązanie Intel® Authenticate zapewnia łatwą do wdrożenia, kompleksową i wzmocnioną sprzętowo ochronę tożsamości oraz konfigurowalną funkcję uwierzytelniania wieloskładnikowego (MFA).

Dowiedz się więcej na temat rozwiązania Intel® Authenticate

Zarządzanie cyklami życia urządzeń dzięki programowi Intel® Stable Image Platform Program (Intel® SIPP)

Program Intel® Stable Image Platform Program (Intel® SIPP) umożliwia przewidywalne przejście z jednej generacji technologii na kolejną.

Więcej informacji o programie Intel® Stable Image Platform Program (Intel® SIPP)

Pokrewne produkty i technologie

Procesory Intel® Xeon®

Postaw na procesory Intel® Xeon®, aby wyjść naprzeciw swoim potrzebom serwerowym. Infrastruktura oparta na procesorach Intel® zapewnia elastyczność i bezpieczeństwo w każdym zastosowaniu.

Więcej informacji

Szybsze rozpoczynanie spotkań

Rozwiązanie Intel Unite® zapewnia funkcję bezpiecznego i łatwego udostępniania, która bezprzewodowo łączy komputery z wyświetlaczem w pomieszczeniu i innymi urządzeniami w sieci firmowej.

Więcej informacji

Dyski Intel® SSD Professional Family

Uzyskaj wysoką wydajność, zwiększone bezpieczeństwo oraz opcje zdalnego zarządzania dzięki integracji platformy Intel® vPro™.

Więcej informacji

Wsparcie biznesowe firmy Intel®

Wyszukuj informacje o wsparciu i produktach, dostępną zawartość, pliki do pobrania oraz inne zasoby dotyczące produktów Intel dla firm.

Więcej informacji

Informacje o produktach i wydajności

1

Intel® vPro™ jest złożoną technologią, która wymaga konfiguracji i aktywacji. Dostępność poszczególnych funkcji oraz wydajność technologii zależą od konfiguracji sprzętu, oprogramowania i środowiska informatycznego. Więcej informacji można uzyskać pod adresem: https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/architecture-and-technology/vpro/vpro-platform-general.html.

2

Wymaga aktywacji i systemu podłączonego do sieci, chipsetu obsługującego technologię Intel® AMT, sprzętu sieciowego i oprogramowania. W przypadku notebooków technologia Intel AMT może nie być dostępna lub pewne jej możliwości mogą być ograniczone przez system operacyjny hosta sieci VPN, a także podczas połączenia z siecią bezprzewodową, zasilania z baterii, w stanie uśpienia, hibernacji lub po odłączeniu od zasilania. Wyniki zależą od konfiguracji sprzętu i ustawień. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.intel.pl/technology/vpro/index.html.

3

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl.

4

Funkcja KVM Remote Control (Keyboard Video Mouse) jest dostępna wyłącznie z dwurdzeniowymi procesorami Intel® Core™ i5 vPro™ oraz Core™ i7 vPro™ z aktywną zintegrowaną grafiką. Oddzielny układ graficzny nie jest obsługiwany.