Innowacja nowej generacji

To technologia Intel® Optane™. Po 25 latach nastąpił pierwszy znaczący przełom w dziedzinie pamięci operacyjnej i masowej.

Rewolucja w zakresie pamięci i nośników

Technologia Intel® Optane™ zapewnia niezrównane połączenie wysokiej przepustowości, niskich opóźnień, wysokiej jakości usługi i wysokiej wytrzymałości1, uwalniając ogromny potencjał wydajnej pracy szerokiej gamy produktów.

Technologia Intel® Optane™

Technologia Intel® Optane™ to unikatowe połączenie nośnika pamięci Intel® 3D XPoint™ z zaawansowanym kontrolerem pamięci firmy Intel, interfejsem sprzętowym oraz oprogramowaniem. Wszystkie te elementy składają się na rewolucyjną technologię, która otwiera nowe możliwości w zakresie architektury i wydajności komputerów na szerokim spektrum rynków. 

Przedstawiamy pamięć trwałą Intel® Optane™ DC

Pamięć trwała Intel® Optane™ DC reprezentuje nową klasę technologii pamięci operacyjnych i masowych, zaprojektowaną specjalnie dla centrów przetwarzania danych. Zapewnia ona bezprecedensowe połączenie wysokiej pojemności, niskich kosztów i trwałości. Przenosząc i przechowując większe ilości danych bliżej procesora, można zoptymalizować obciążenia i usługi w celu zmniejszenia opóźnień i zwiększenia wydajności.

Więcej informacji

Poznaj najszybsze na świecie dyski SSD dla centrów przetwarzania danych

Co się stanie, gdy przełomowa technologia pamięci masowej spotyka się z radykalnie innowacyjną pamięcią operacyjną? Powstaje dysk SSD dla centrów przetwarzania danych o najkrótszym na świecie czasie reakcji. Przedstawiamy dysk Intel® Optane™ SSD DC P4800X. Likwidując wąskie gardła pamięci masowej, umożliwia centrom przetwarzania danych ekonomiczne wdrożenie większej ilości danych, przyspieszenie działania aplikacji oraz uzyskanie kluczowych, istotnych dla całego przedsiębiorstwa, informacji dzięki pracy z większymi pulami pamięci. Szybsze działanie. Większe zbiory danych. Likwidacja wąskich gardeł.

Zobacz ofertę

Poznaj możliwości

Oczekujemy, że technologia ta będzie stosowana w szerokim zakresie komputerów, pamięci masowych, urządzeń i technologii wbudowanych. Sprzedawcy detaliczni mogą korzystać z rozwiązań opartych na technologii Intel® Optane™, aby szybciej identyfikować wzorce wykrywania oszustw. Instytucje finansowe mogą szybciej wykonywać operacje. Naukowcy z sektora opieki zdrowotnej będą pracować z jeszcze większymi zestawami danych w czasie rzeczywistym, co przyspieszy realizację złożonych zadań, takich jak analiza genetyczna i monitorowanie chorób.

Optymalizacja środowiska komputerowego użytkownika końcowego

Korzystanie z komputerów przez użytkowników końcowych zmienia się w miarę badania przez organizacje możliwości świadczenia usług wirtualnych. Kluczowe znaczenie ma planowanie pod kątem użytkownika.

Przeczytaj raport

Dyski Intel® Optane™ SSD umożliwiają skrócenie badania rezonansem

Uniwersytet w Pizie wykorzystuje dyski Intel® Optane™ SSD jako pamięć, aby skrócić czas badania rezonansem magnetycznym z 40 minut do dwóch!

Obejrzyj wideo

Technologia Intel® Optane™

Technologia Intel® Optane™ poprawi również komfort pracy na komputerach wysokiej klasy dla hobbystów, zapewniając profesjonalistom i klientom bardziej atrakcyjną, interaktywną i wydajną pracę.

Nowymi sekundami są nanosekundy

Jeśli chcesz fotografować, zapisywać, nagrywać lub tworzyć w jakikolwiek sposób, z tym dyskiem zrobisz to szybciej. Przedstawiamy dysk Intel® Optane™ SSD 905P. Ta innowacyjna technologia, zaprojektowana z myślą o twórcach materiałów multimedialnych, przyspiesza uruchamianie i dostęp do dużych plików. Dzięki temu możesz spędzić więcej czasu na pracy twórczej, a mniej na czekaniu.

Zobacz ofertę

Im szybsze ładowanie, tym płynniejsza gra

Czas podkręcić tempo. Dyski Intel® Optane™ SSD 900P i 905P umożliwiają uruchamianie i ładowanie poziomów z niespotykaną dotąd szybkością – bez znanych gwałtownych zmian szybkości. Bez względu na to, czy będziesz przemierzać hiperprzestrzeń czy pędzić autostradą, obsługa gry będzie płynna, czasy opóźnienia będą krótsze, a wąskie gardła wydajności rzadsze.

Zobacz ofertę dysków SSD 905P

Zobacz ofertę dysków SSD 900P

Rób to, co robisz, tylko szybciej

Po pierwsze, dysk uczy się najczęściej wykonywanych zadań – od uruchamiania systemu, przez wyszukiwanie plików, aż po uruchamianie programów. Następnie wciska gaz. Przedstawiamy pamięć Intel® Optane™ – inteligentny, adaptowalny akcelerator systemu, który zapamiętuje to, co robi użytkownik, dzięki czemu można wszystko robić szybciej, płynniej i łatwiej.

Więcej informacji

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Całkowite zabezpieczenie systemu komputerowego jest niemożliwe. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu albo na stronie https://www.intel.pl.