Poznaj nowatorską technologię

Technologia Intel® Optane™: nowatorska pamięć klasy premium, która na nowo definiuje proces tworzenia i użytkowania komputerów.

Rewolucja w zakresie pamięci i nośników

Technologia Intel® Optane™ stanowi niezrównane połączenie wysokiej przepustowości, małych opóźnień, wysokiej jakości oraz niezwykłej trwałości1. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nowe architektury komputerowe zapewniają bezkompromisowe możliwości – zarówno w centrach przetwarzania danych, jak i komputerach stacjonarnych.

Solidna podstawa

Technologia Intel® Optane™

Technologia ta stanowi wyjątkowe połączenie nośnika pamięci 3D XPoint™, kontrolerów pamięci i pamięci masowej Intel, sieci Intel Interconnect IP oraz oprogramowania Intel®. Wszystkie te elementy zapewniają zdecydowane zmniejszenie opóźnień i przyspieszenie systemów, co umożliwia lepszą obsługę obciążeń roboczych wymagających dużej pojemności i szybkiej pamięci masowej.

Zobacz, jak klienci wykorzystują technologię Intel® Optane™ ›

Enhanced Performance

Elastyczne możliwości

Od szybszej pracy systemu i błyskawicznego buforowania po rozszerzoną pamięć i pojemność – przed nami wiele nowych możliwości. Wprowadzamy istotne usprawnienia w architekturze komputerowej dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz centrów przetwarzania danych na całym świecie.

Praktyczne zastosowania

Przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni

To technologia, która pozwala na innowacje i komfort pracy. Sprzedawcy mogą szybciej zidentyfikować wzorce wykrywania oszustw. Instytucje finansowe mogą szybciej wykonywać operacje. Naukowcy mogą pracować na większych zbiorach danych w czasie rzeczywistym. Technologia Intel® Optane™ doskonale sprawdzi się również w domach, optymalizując działanie komputerów – od interaktywnych mediów społecznościowych po zaawansowane gry.

Rewolucyjna pamięć Intel® Optane™

Pamięć Intel® Optane™ to inteligentne i elastyczne rozwiązanie umożliwiające przyspieszenie pracy komputerów z procesorem Intel® Core™ siódmej generacji i dyskiem twardym. Zapewnia ona niezrównaną szybkość reakcji w przypadku dysków o dużej pojemności i sprawia, że praca jest szybka, łatwa i przyjemna.

Więcej informacji

Dyski Intel® Optane™ Solid State Drive dla klientów indywidualnych

Zapewnij komputerowi wydajność stacji roboczej i najwyższą w branży trwałość. Pamięć Intel® Optane™ wyznacza nowy standard wydajności komputerów stacjonarnych i stacji roboczych, zwiększając produktywność specjalistów, twórców i hobbystów. 

Więcej informacji

Centra przetwarzania danych oparte na technologii Intel® Optane™

Szybsze działanie aplikacji i pamięci, błyskawiczne buforowanie, niższe koszty transakcji w przypadku obciążeń roboczych wrażliwych na opóźnienia oraz większa skalowalność serwerów. Technologia Intel® Optane™ umożliwia centrom przetwarzania danych obsługę większych i tańszych zbiorów danych w celu uzyskania nowych informacji z dużych pul pamięci.

Więcej informacji

Dyski Intel® Optane™ SSD umożliwiają skrócenie badania rezonansem

Uniwersytet w Pizie wykorzystuje dyski Intel® Optane™ SSD jako pamięć, aby skrócić czas badania rezonansem magnetycznym z 40 minut do dwóch!

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Całkowite zabezpieczenie systemu komputerowego jest niemożliwe. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu albo na stronie https://www.intel.pl.