Zawsze dostępny komputer już dostępny

Uwolnij moc komputera w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca.

Stała gotowość do pracy dzięki technologii Intel® Ready Mode

Nie musisz już czekać na wybudzenie się komputera. Dzięki technologii Intel® Ready Mode komputer błyskawicznie wybudza się do pracy. Technologia ta zapewnia alternatywę dla tradycyjnego trybu uśpienia – stan cichej pracy o niskim poborze mocy, przypominający swoim działaniem rozwiązania znane z telefonów i tabletów.

W technologię Intel® Ready Mode wyposażone są najnowsze procesory Intel® Pentium®, Intel® Celeron® i Intel® Core™.

Pobierz technologię Intel® Ready Mode

Co umożliwia technologia Intel® Ready Mode

Dostęp do cyfrowych plików – z dowolnego miejsca, o dowolnej porze

Z poziomu aplikacji na telefonie i tablecie można uzyskać zdalny dostęp do komputera w celu pobrania zdjęć, filmów, dużych plików i innych materiałów bez względu na miejsce pobytu.

Pomoc cyfrowej asystentki na żądanie

Zawsze dostępny komputer uzupełnia cyfrową asystentkę Cortana* w systemie Microsoft Windows® 10. Kiedy potrzebujesz pomocy Cortany*, wystarczy, że powiesz „Hej, Cortana”, a cyfrowa asystentka błyskawicznie się zgłosi.

Aktualizacja wszystkich narzędzi w ramach automatycznej synchronizacji

Ustaw na komputerze z technologią Intel® Ready Mode funkcję automatycznego synchronizowania i zapisywania zdjęć na wszystkich urządzeniach po przybyciu do domu lub biura. A aktualizacje aplikacji? One również są automatyczne, co oznacza, że zawsze pracujesz na najnowszych wersjach ulubionych narzędzi.

Stały kontakt i dostęp do informacji

Komputer z technologią Intel® Ready Mode może pobierać aktualizacje nawet w trybie bezczynności. Już nigdy nie przegapisz żadnej wideorozmowy, wiadomości e-mail, wiadomości błyskawicznej, informacji ze świata, żadnego wpisu w portalu społecznościowym ani komunikatu pogodowego. Technologia Intel® Ready Mode umożliwia również użytkownikom biznesowym wykonywanie kopii zapasowych i przeprowadzanie aktualizacji poza godzinami pracy w celu zwiększenia wydajności przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów energii.

Aktualizacje we wskazanych godzinach

Wyłącz aktualizacje w określonych godzinach, ustawiając opcję „nie przeszkadzać”. Technologia Intel® Ready Mode wyciszy alerty dźwiękowe, aby nie przeszkadzały Ci przychodzące połączenia, alerty lub powiadomienia.

Błyskawiczne logowanie się w komputerze dotykiem, słowem lub spojrzeniem

Dzięki technologii Intel® Ready Mode i funkcji Windows Hello* komputer błyskawicznie wybudza się do pracy.

Wykorzystanie technologii Intel® Ready Mode w aplikacjach

Niezależne aplikacje z obsługą technologii Intel® Ready Mode podnoszą potencjał komputera – i użytkownika – który można wykorzystać poza biurem.

Zobacz aplikacje