Zwiększ wydajność

Urządzenia z procesorami Core ósmej generacji i pamięcią Intel® Optane ™ są już dostępne.

Kup

Laptopy i komputery stacjonarne z procesorem Intel® Core™ ósmej generacji, wyposażone w pamięć Intel® Optane™ – inteligentny, uniwersalny akcelerator systemu – zapewniają szybszą, płynniejszą pracę i niesamowicie krótki czas reakcji urządzenia.

Szybsze granie i tworzenie materiałów multimedialnych

Nowa funkcja akceleratora dysku danych (ang. Data Drive Acceleration), w jaką wyposażono pamięć Intel® Optane™, przyspiesza działanie drugiego, większego dysku twardego z danymi. Ta wydajna kombinacja przyspiesza ładowanie gier nawet o 4,7 razy1, a plików multimedialnych o 1,7 razy.2

Pobierz sterownik

Wydajność komputerów stacjonarnych

Nawet

2X

Szybsza obsługa codziennych zadań3 4

Nawet

3,9x

Szybsze ładowanie poziomów3 1

Nawet

3x

Szybsze otwieranie dużych plików multimedialnych3 2

Wydajność laptopa

Nawet

2,2x

Szybsza obsługa codziennych zadań3 5

Nawet

4,7x

Szybsze ładowanie poziomów3 6

Nawet

1,4x

Szybsze otwieranie dużych plików multimedialnych3 7

Do pracy

Przyspiesz swoją pracę

Pamięć Intel® Optane™ zapamiętuje sposób pracy użytkownika i może przyspieszyć działanie najważniejszych elementów, przekuwając unikatowe zwyczaje komputerowe we wzrost produktywności. Dzięki nowym procesorom Intel® Core™ ósmej generacji i pamięci Intel® Optane™ codzienne zadania możesz wykonywać nawet 2,2 razy szybciej3 5, co oznacza, że uzyskasz wysoką wydajność, której potrzebujesz, aby pracować wydajniej i spędzać mniej czasu przed ekranem.

Do tworzenia

Mniej czekania, więcej pracy

Pamięć Intel® Optane™ zapewnia niesamowicie krótki czas reakcji, umożliwiając szybkie rozpoczęcie pracy, nawet trzykrotnie szybsze3 2 otwieranie dużych plików i zapisywanie bez opóźnień. Dzięki nowym procesorom Intel® Core™ ósmej generacji i pamięci Intel® Optane™ uzyskasz wysoką wydajność, której potrzebujesz, aby pracować wydajniej i spędzać mniej czasu przed ekranem

Do grania

Krótsze ładowanie, dłuższa gra

Przedstawiamy nowe procesory Intel® Core™ ósmej generacji z pamięcią Intel® Optane™, która zapamiętuje i przyspiesza działanie najczęściej używanych gier. Stań pierwszy na polu walki naprzeciw rywali dzięki ładowaniu kolejnych poziomów gry nawet 4,7 razy szybciej3 6. Zainstaluj wszystkie gry na dysku twardym o dużej pojemności i graj w nie z prędkością zbliżoną do dysków SSD. Dzięki temu aby zagrać w nową grę, nie musisz najpierw zwalniać miejsca na szybkim dysku.

Zwiększona wydajność, zoptymalizowana pod kątem stylu pracy użytkownika

Przedstawiamy nową platformę Intel® Core™ i5/i7/i9 + ósmej generacji, obejmującą pamięć Intel® Optane™, która pozwala Tobie i komputerowi dotrzymać kroku cyfrowemu światu bez obawy o miejsce na dysku. Nowy komputer z platformą Intel® Core™ i5/i7/i9 + ósmej generacji jest wydajniejszy niż starsze komputery, umożliwiając szybką i płynną pracę.

Jak to działa: pamięć Intel® Optane™

Dowiedz się, jak pamięć Intel® Optane™ i inteligentne przyspieszanie systemu zapewniają większą wydajność i krótszy czas reakcji bez ograniczania pojemności pamięci masowej.

Dowiedz się więcej na temat tej technologii

Budowanie własnych urządzeń

Moduły pamięci Intel® Optane™ są dostępne do nabycia. Można łączyć je z systemami i płytami głównymi obsługującymi pamięć Intel® Optane™.

Doskonale nadają się do obsługi wielu aplikacji i częstego przełączania między zadaniami.

Zobacz dane techniczne, przewodnik instalacyjny, wsparcie techniczne

Doskonale nadaje się do obsługi aplikacji intensywnie wykorzystujących dane, przyspieszania uruchamiania gier oraz tworzenia i edycji mediów dużego formatu.

Zobacz dane techniczne, przewodnik instalacyjny, wsparcie techniczne

Znajdź odpowiednią płytę główną lub odpowiedni system z obsługą pamięci Intel® Optane™ do nowego komputera.

Zobacz dane techniczne produktu

Zapoznaj się z ofertą komputerów

Nowe komputery z pamięcią Intel® Optane™ są już dostępne. Kup nowy komputer i korzystaj z niego od razu po wyjęciu z pudełka. Szukaj komputerów z logo pamięci Intel® Optane™8.

Znajdź urządzenie dla siebie

Potrzebna pomoc?


Informacje o produktach i wydajności

1

Porównanie wydajności komputera z procesorem Intel® Core™ i7+ 8750H ósmej generacji (pamięcią Intel® Optane™ o pojemności 32 GB), dyskiem SSD PCIe o pojemności 256 GB i dyskiem twardym o pojemności 1 TB z komputerem z procesorem Intel® Core™ i7 8750H ósmej generacji, dyskiem SSD PCIe o pojemności 256 GB i dyskiem twardym o pojemności 1 TB pod względem ładowania poziomu w grze.

2

Porównanie wydajności komputera z procesorem Intel® Core™ i7+ 8750H ósmej generacji (pamięcią Intel® Optane™ o pojemności 32 GB), dyskiem SSD PCIe o pojemności 256 GB i dyskiem twardym o pojemności 1 TB z komputerem z procesorem Intel® Core™ i7 8750H ósmej generacji, dyskiem SSD PCIe o pojemności 256 GB i dyskiem twardym o pojemności 1 TB pod względem ładowania projektu multimedialnego.

3

Wyniki testów uzyskano przed instalacją najnowszych poprawek oprogramowania i aktualizacji oprogramowania sprzętowego, które służą do likwidacji luk w zabezpieczeniach określanych mianem „Spectre” i „Meltdown”. Po zainstalowaniu tych aktualizacji wyniki te mogą nie mieć zastosowania do posiadanego urządzenia lub systemu. 

Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.intel.pl/benchmarks

4

Porównanie wydajności komputera z procesorem Intel® Core™ i7-8700, dyskiem twardym o pojemności 1 TB i pamięcią Intel® Optane™ o pojemności 32 GB z komputerem z procesorem Intel® Core™ i7-8700 i dyskiem twardym o pojemności 1 TB, zgodnie z pomiarem wykonanym w narzędziu SYSmark* 2014 SE Responsiveness.

5

Porównanie wydajności komputera z procesorem Intel® Core™ i7-8750H, dyskiem twardym o pojemności 1 TB i pamięcią Intel® Optane™ o pojemności 32 GB z komputerem z procesorem Intel® Core™ i7-8750H i dyskiem twardym o pojemności 1 TB, zgodnie z pomiarem wykonanym w narzędziu SYSmark* 2014 SE Responsiveness.

6

Porównanie wydajności komputera z procesorem Intel® Core™ i7-8750H, dyskiem twardym o pojemności 1 TB i pamięcią Intel® Optane™ o pojemności 32 GB z komputerem z procesorem Intel® Core™ i7-8750H i dyskiem twardym o pojemności 1 TB pod względem ładowania poziomu w grze.

7

Porównanie wydajności komputera z procesorem Intel® Core™ i7-8750H, dyskiem twardym o pojemności 1 TB i pamięcią Intel® Optane™ o pojemności 32 GB z komputerem z procesorem Intel® Core™ i7-8750H i dyskiem twardym o pojemności 1 TB pod względem ładowania projektu multimedialnego.

8

Pamięć Intel® Optane™ i jej logo oznaczają rozwiązanie złożone z pojedynczych komponentów. Nie jest to samodzielny dysk SSD o niewielkiej konstrukcji ani nośnik danych. System gotowy do obsługi pamięci Intel® Optane™: procesor Intel® Core™ siódmej generacji lub nowszy, chipset Intel® z serii 200 lub nowszy, złącze typu M.2 2280-S3-B-M na kontrolerze PCH Remapped PCIe* oraz linie w konfiguracji x2 lub x4 z kluczami B-M, zgodnie ze specyfikacją NVMe* 1.1, oraz system BIOS ze wsparciem dla sterownika Intel® Rapid Storage Technology (Intel® RST) 15.5 lub nowszego.