Pamięć z szybkim czasem reakcji. Przyspieszona wydajność

Dodaj do systemu niewielkim kosztem szybki czas reakcji. Pamięć Intel® Optane™ umożliwia personalizację i szybkość w zasięgu ręki.1

To nie jest tradycyjna pamięć

Pamięć Intel® Optane™ zamyka lukę pomiędzy pamięcią tradycyjną a pamięcią masową, to niezależne urządzenie pamięci różniące się od wszystkich pozostałych. Usprawnia korzystanie z komputera, łącząc pojemność pamięci i inteligentne przyspieszenie systemu. Zapewnia jednocześnie szybkość i pojemność – w niskiej cenie.

Czym jest pamięć Intel® Optane™?

Pamięć Intel® Optane ™ to inteligentna technologia, która personalizuje i przyśpiesza korzystanie z komputerów wyposażonych w procesory Intel® Core™ od uruchamiania komputera po uruchamianie aplikacji. Zapamiętuje najczęściej używane dokumenty, zdjęcia, filmy i aplikacje: umożliwiając do nich szybki dostęp i pamięta je, nawet po wyłączeniu zasilania.

Czym wyróżnia się pamięć Intel® Optane™?

Pamięć Intel® Optane™ zapewnia spersonalizowane doświadczenie i szybki czas reakcji zapamiętując najczęściej używane programy i zapewniając do nich szybki dostęp. Jest wyczulona na zmianę nawyków i z czasem dostosowuje się do nich.

Jeden krok przed resztą

Żadna inna pamięć dostępna obecnie na rynku nie jest w stanie dostosować takiej personalizacji wydajności systemu jak pamięć Intel® Optane™. Pamięć Intel® Optane™ rozpoznaje, pamięta i zapewnia szybki dostęp do często używanych plików, aplikacji i gier. Pamięć Intel® Optane™ z czasem dostosowuje się do zmienionych nawyków korzystania z komputera zapewniając nieustanie szybki czas reakcji i przyśpieszone działanie.

Zasilanie tego, co ważne

Wyczerpywanie energii przez aplikacje w tle należy już do przeszłości, dzięki systemowi, który koncentruje na potrzebnych aplikacjach i zapewniając do nich szybki dostęp. Pamięć Optane™ przekieruje moc i dane do najczęściej używanych programów, aby móc je szybko uruchomić, zapewniając niesamowity czas reakcji i umożliwiając wykonywanie zadań.

Do grania

Gra z szybkim, przyspieszonym dostępem

Żyjesz i oddychasz grami, nie chcesz żadnych zakłóceń. W celu osiągania najlepszych wyników w grze potrzebujesz komputera zasilanego procesorem Intel® Core™ wyposażonego w pamięć Optane™ opartą na technologii NVMe umożliwiającej szybki dostęp i niesamowity czas reakcji przyśpieszając działanie Twojej gry.

Do tworzenia

Jak trening dla komputera

W przypadku, kiedy Twoje ulubione oprogramowanie do edycji wymaga dużej mocy obliczeniowej, a rozmiar zdjęć i filmów jest duży. Potrzebujesz komputera z pamięcią Intel® Optane™, który wstępnie ładuje często używane pliki i inteligentnie koncentruje zasoby na potrzebnych aplikacjach. Komputer działający jak dobrze naoliwiona maszyna, zapewnia większą produktywność i możliwość koncentracji wysiłków na tworzeniu.

Do pracy

Weź więcej – Twoje urządzenie sobie z tym poradzi

To niecierpliwość albo współczesne życie, ale oczekujesz rzeczy natychmiast. Komputer z pamięcią Intel® Optane™ zaprojektowany jest, aby umożliwić dotrzymanie tempa cyfrowemu światu oraz łatwo i szybko wykonywać zadania. Usprawnij korzystanie ze swojego komputera za pomocą szybkiego uruchamianiem komputera, aplikacji, niezwykłemu graniu i przeglądaniu.

Cokolwiek robisz, istnieje rozwiązanie

Twój komputer potrzebuje najlepszych komponentów: procesorów Core™ do zapewnienia wydajności i pamięci Intel® Optane™ zapewniającej szybki czas reakcji.Pamięć Intel® Optane™ z pojemnością pamięci lub bez.

Pamięć Intel® Optane™ z dyskiem półprzewodnikowym zapewnia spersonalizowane korzystanie z komputera dzięki wydajności SSD i dużej pojemności. Umożliwia uzyskiwanie w przystępnej cenie odpowiedzi podobnej do SSD z rozruchu lub napędu danych umożliwiając pamięci Intel® Optane™ M10 inteligentnie przyśpieszać istniejące urządzenie pamięci SATA.

Pamięć Intel® Optane™ zbudowana jest, aby spełnić Twoje potrzeby

Pamięć Intel® Optane™ H10 z pamięcią masową Solid State

Pamięć Intel® Optane™ H10 zapewnia wydajność SSD z dużą pojemnością pamięci za pomocą inteligentnego połączenia pamięci Intel® QLC 3D NAND i Intel® w jednym złączu M.2.

Zobacz produkty

Pamięć Intel® Optane™ M10

Pamięć Intel® Optane ™ M10 przyśpiesza istniejącą dużą lokalną pamięć masową (dyski twarde oparte na SATA), aby zapewnić spersonalizowaną i szybką pracę podobną do SSD.

Zobacz produkty


Pobrania do pamięci Intel® Optane™.

Informacje o produktach i wydajności

1

Dostępne z komputerami na bazie procesorów Intel® Core™ siódmej generacji, ósmej generacji oraz dziesiątej generacji. Skonsultuj się ze sprzedawcą w celu uzyskania dalszych informacji.