Zwiększ wydajność

Pamięć Intel® Optane™ to inteligentna technologia przyśpieszająca czas reakcji komputerów. Ma szybki dostęp do często używanych dokumentów, zdjęć, filmów i aplikacji i zapamiętuje je po wyłączeniu zasilania, dzięki czemu umożliwia tworzenie, granie i tworzenie przy krótszym czasie oczekiwania.

Zyskaj wydajność i szybkość

Jeśli doceniasz możliwości i potrzebujesz krótszego czasu reakcji, pamięć Intel® Optane™ zapewnia to wszytko po dodaniu jej do następujących konfiguracji.

Systemy HDD

W porównaniu do komputera z samym dyskiem twardym (HDD), pamięć Intel® Optane™ zapewnia moc podczas uruchamiania, uzyskiwania dostępu do pamięci masowej i wykonywania działań z maksymalną prędkością.

Systemy z dwoma dyskami HDD i SSD

Wykorzystaj w pełni możliwości systemu z dwoma dyskami. System z pamięcią Intel® Optane™ zapewnia krótki czas reakcji, jak w przypadku dysków SSD na przyspieszonym dysku HDD, umożliwiając automatyczny dostęp do często używanych plików i aplikacji.

Do grania

Krótsze ładowanie, dłuższa gra

Przedstawiamy nowe procesory Intel® Core™ ósmej generacji z pamięcią Intel® Optane™, która zapamiętuje i przyspiesza działanie najczęściej używanych gier. Stań pierwszy na polu walki naprzeciw rywali dzięki ładowaniu kolejnych poziomów gry nawet 4,7 razy1 2 szybciej. Zainstaluj wszystkie gry na dysku twardym o dużej pojemności i graj w nie z prędkością zbliżoną do dysków SSD. Dzięki temu aby zagrać w nową grę, nie musisz najpierw zwalniać miejsca na szybkim dysku.

Do tworzenia

Mniej czekania, więcej pracy

Pamięć Intel® Optane™ zapewnia niesamowicie krótki czas reakcji, umożliwiając szybkie rozpoczęcie pracy, nawet trzykrotnie szybsze1 3 otwieranie dużych plików i zapisywanie bez opóźnień. Dzięki nowym procesorom Intel® Core™ ósmej generacji i pamięci Intel® Optane™ uzyskasz wysoką wydajność, której potrzebujesz, aby pracować wydajniej i spędzać mniej czasu przed ekranem.

Więcej informacji ›

Do pracy

Przyspiesz swoją pracę

Pamięć Intel® Optane™ zapamiętuje sposób pracy użytkownika i może przyspieszyć działanie najważniejszych elementów, przekuwając unikatowe zwyczaje komputerowe we wzrost produktywności. Dzięki nowym procesorom Intel® Core™ ósmej generacji i pamięci Intel® Optane™ codzienne zadania możesz wykonywać nawet 2,2 razy szybciej1 4, co oznacza, że uzyskasz wysoką wydajność, której potrzebujesz, aby pracować wydajniej i spędzać mniej czasu przed ekranem.

Więcej informacji ›

Pamięć Intel® Optane™ H10 z pamięcią masową Solid State

Czas reakcji pamięci Intel® Optane™ z pojemnością technologii Intel® QLC.

Więcej informacji

Budowanie własnych urządzeń

Moduły pamięci Intel® Optane™ są dostępne do nabycia. Można łączyć je z systemami i płytami głównymi obsługującymi pamięć Intel® Optane™.

Moduł 16 GB

Doskonale nadają się do obsługi wielu aplikacji i częstego przełączania między zadaniami.

Zobacz dane techniczne, przewodnik instalacyjny, wsparcie techniczne

Moduł 32 GB

Doskonale nadaje się do obsługi aplikacji intensywnie wykorzystujących dane, przyspieszania uruchamiania gier oraz tworzenia i edycji mediów dużego formatu.

Zobacz dane techniczne, przewodnik instalacyjny, wsparcie techniczne

Zapoznaj się z ofertą płyt głównych

Znajdź odpowiednią płytę główną lub odpowiedni system z obsługą pamięci Intel® Optane™ do nowego komputera.

Zobacz dane techniczne produktu

Informacje o produktach i wydajności

1

Wyniki testów uzyskano przed instalacją najnowszych poprawek oprogramowania i aktualizacji oprogramowania sprzętowego, które służą do likwidacji luk w zabezpieczeniach określanych mianem „Spectre” i „Meltdown”. Po zainstalowaniu tych aktualizacji wyniki te mogą nie mieć zastosowania do posiadanego urządzenia lub systemu. 

Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.intel.pl/benchmarks

2

Porównanie wydajności komputera z procesorem Intel® Core™ i7-8750H, dyskiem twardym o pojemności 1 TB i pamięcią Intel® Optane™ o pojemności 32 GB z komputerem z procesorem Intel® Core™ i7-8750H i dyskiem twardym o pojemności 1 TB pod względem ładowania poziomu w grze.

3

Porównanie wydajności komputera z procesorem Intel® Core™ i7-8700, dyskiem twardym o pojemności 1 TB i pamięcią Intel® Optane™ o pojemności 32 GB z komputerem z procesorem Intel® Core™ i7-8700 i dyskiem twardym o pojemności 1 TB pod względem ładowania projektu multimedialnego.

4

Porównanie wydajności komputera z procesorem Intel® Core™ i7-8750H, dyskiem twardym o pojemności 1 TB i pamięcią Intel® Optane™ o pojemności 32 GB z komputerem z procesorem Intel® Core™ i7-8750H i dyskiem twardym o pojemności 1 TB, zgodnie z pomiarem wykonanym w narzędziu SYSmark* 2014 SE Responsiveness.