POMYSŁ. SKANOWANIE. TWORZENIE. INTERAKCJA.

Zmysły podobne do ludzkich. Inteligencja. Niesamowite doświadczenia.

Technologia Intel® RealSense™ wykorzystuje różne technologie sensoryczne, aby móc rozpoznawać głębię, tworzyć obrazy trójwymiarowe, opracowywać mapy wnętrz i śledzić wybrane cechy. Technologia Intel® RealSense™ wyznacza standardy w branży i stwarza niezliczone możliwości jej twórczych zastosowań, od rzeczywistości wirtualnej, przez roboty i grafikę trójwymiarową, po konsumpcję.

Rzeczywistość połączona

Technologia Intel® RealSense™ w połączeniu z rozwiązaniem Movidius nadają rzeczywistości wirtualnej inny wymiar, umożliwiając niczym nieskrępowane zanurzenie się w wirtualnym środowisku dzięki niezależnej obsłudze interakcji za pomocą rąk i czujników zewnętrznych. Rozwiązania rzeczywistości połączonej z technologiami Intel podnoszą poziom inteligentnego przetwarzania na krawędzi sieci.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Intel i rzeczywistości wirtualnej

Metamorfoza przyszłości robotyki

Technologia Intel® RealSense™ umożliwia wyposażenie robotów w rozwiązanie komputerowej wizji. Dzięki niej roboty i drony będą umiały rozpoznawać przedmioty i ludzi oraz poruszać się w terenie1.

Uproszczenie rozwiązań trójwymiarowych

Technologia Intel® RealSense™ upraszcza skanowanie trójwymiarowe i ułatwia tworzenie trójwymiarowych modeli tak urządzeniom przenośnym, jak i kamerom w komputerach.

Rozpocznij pracę z zestawem dla deweloperów oprogramowania Intel® RealSense™

Rozpocznij własny projekt, korzystając z jednego z zestawów dla deweloperów oprogramowania Intel® RealSense™. Zestawy dla deweloperów oprogramowania kamer i robotów ułatwiają opracowywanie atrakcyjnych zastosowań technologii Intel® RealSense™.

Technologia RealSense wprowadza nowe, intrygujące elementy interakcji – od śledzenia ruchów dłoni i palców, po skanowanie obiektów 3D i korzystanie z funkcji rozszerzonej rzeczywistości. Sprawdź, jak możesz nawiązać z nami współpracę i stworzyć kolejną nowatorską aplikację.
Technologia RealSense wprowadza nowe, intrygujące elementy interakcji – od śledzenia ruchów dłoni i palców, po skanowanie obiektów 3D i korzystanie z funkcji rozszerzonej rzeczywistości. Sprawdź, jak możesz nawiązać z nami współpracę i stworzyć kolejną nowatorską aplikację.

Strefa programistów

Pokrewne technologie

Niewiarygodne zastosowania rzeczywistości wirtualnej wymagają poważnej mocy obliczeniowej – firma Intel przesuwa granice komputerowych innowacji, aby móc szybciej zaoferować niezwykle atrakcyjne funkcje wyświetlania obrazu i interakcji.

Zapoznaj się z wizją rzeczywistości wirtualnej firmy Intel

Połączenie rozdzielczości 4K UHD z grafiką Intel® HD lub Iris™ zapewnia żywszy i efektowniejszy obraz, niż można by sobie wymarzyć.

Odkryj technologię Intel® Graphics

Pozbądź się bałaganu i kabli, zastępując je jednym niedużym złączem uniwersalnym – do zasilania komputera, przesyłania danych i podłączania dwóch wyświetlaczy o rozdzielczości 4K UHD.

Dowiedz się więcej na temat technologii Thunderbolt™ 3

Graj w gry w rozdzielczości HD, z zaawansowanym cieniowaniem i dużą liczbą klatek na sekundę. Ciesz się płynną i atrakcyjną grą.

Przygotuj się do gry

Informacje o produktach i wydajności

1

Pierwszy w swoim rodzaju dron Intel® Shooting Star™ spełnia wszystkie wymagania techniczne Federalnej Komisji Łączności, ale nie posiada jeszcze wymaganej przez nią autoryzacji. Urządzenie to nie jest i nie może być oferowane do sprzedaży ani dzierżawy oraz nie może zostać sprzedane ani wydzierżawione, zanim nie uzyska autoryzacji.