Uchwyć świat w trzech wymiarach

Technologia Intel® RealSense™ diametralnie zmienia przyszłość technologii, pozwalając urządzeniom widzieć i rozumieć otoczenie, wchodzić z nim w interakcje i wysnuwać z tego wnioski.1 Oferujemy trzy produkty wyposażone w technologię wykrywania głębi, które umożliwią Ci opracowanie innowacyjnych sposobów łączenia się ze światem.

Wyposaż swój prototyp w technologię rozpoznawania obrazów

Kamery z technologią wykrywania głębi Intel® RealSense™ z serii D400 są gotowe do użycia od razu po wyjęciu z pudełka — z łatwością połączysz je z prototypami przez USB. Wzbogać swoje projekty o innowacyjne rozwiązania wizualne i ulepszone, dokładne rozpoznawanie obrazów dzięki wysokiej rozdzielczości i płynności obrazu. Oba urządzenia – Intel® RealSense™ Depth Camera D415 i Intel® RealSense™ Depth Camera D435 – są kamerami dalekiego zasięgu i pracują zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Kup teraz

Łatwe tworzenie aplikacji

Technologia Intel® RealSense™ wspiera szeroką gamę systemów operacyjnych i języków programowania. Zestaw SDK Intel® RealSense™ pozwala wyodrębnić dane głębi z kamery i użyć ich interpretacji na wybranej platformie. Narzędzia dla programistów będą dostępne dla systemów operacyjnych Windows*, Linux*, Mac* OS i innych. Zestaw będzie również zawierać przykładowy kod oraz narzędzia do debugowania i ewaluacji, które przyspieszą rozwój Twojego projektu.

Pobierz oprogramowanie Intel® RealSense™ z serwisu GitHub

Wyposaż swój produkt w technologię wykrywania głębi

Moduły głębi Intel® RealSense™ z serii D400 to gotowe rozwiązanie, które wspomaga szybki rozwój produktów oraz integrację z wirtualną rzeczywistością, robotyką i wszystkimi dziedzinami, w którym głębia odgrywa ważną rolę. Optymalnie wykorzystaj postrzeganie głębi w Twoim produkcie i wybierz moduł, który najlepiej łączy pobór mocy, pole widzenia i rodzaj migawki. Twój produkt będzie mógł „widzieć” dzięki zmodyfikowanemu modułowi głębi.

Jeszcze inteligentniejsze urządzenia

Procesor wizyjny Intel® RealSense™ z serii D4 znacząco ułatwia Twoją pracę. Przetwarza obraz z kamer głębi za pomocą zaawansowanych algorytmów i oblicza wysokiej rozdzielczości trójwymiarowe mapy głębi — bez użycia dedykowanej karty graficznej lub procesora głównego. Zastosowanie tego procesora wizyjnego w Twoim systemie pozostawia więcej przepustowości dla procesora głównego.

Technologia RealSense wprowadza nowe, intrygujące elementy interakcji – od śledzenia ruchów dłoni i palców, po skanowanie obiektów 3D i korzystanie z funkcji rozszerzonej rzeczywistości. Sprawdź, jak możesz nawiązać z nami współpracę i stworzyć kolejną nowatorską aplikację.
Technologia RealSense wprowadza nowe, intrygujące elementy interakcji – od śledzenia ruchów dłoni i palców, po skanowanie obiektów 3D i korzystanie z funkcji rozszerzonej rzeczywistości. Sprawdź, jak możesz nawiązać z nami współpracę i stworzyć kolejną nowatorską aplikację.

Odkryj możliwości technologii Intel® RealSense™

Technologia Intel® RealSense™ wyznacza trendy i napędza innowacje polegające na rozszerzaniu inteligencji najróżniejszych urządzeń o zmysły podobne ludzkim. Znajduje szerokie zastosowanie w robotyce, dronach, wirtualnej rzeczywistości, a także aplikacjach klienckich.

Więcej informacji

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Całkowite zabezpieczenie systemu komputerowego jest niemożliwe. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu albo na stronie https://www.intel.pl.