Uwolnij moc systemu w dynamicznych środowiskach

Technologia Intel® Resource Director (Intel® RDT) zapewnia nowy poziom widoczności i kontroli nad współdzielonymi zasobami – takimi jak pamięć cache ostatniego poziomu (LLC) i przepustowość pamięci – wykorzystywanymi przez aplikacje, maszyny wirtualne i kontenery. To kolejny krok w ewolucji gęstości konsolidacji obciążeń roboczych, spójności wydajności i dynamicznego świadczenia usług, pozwalający na zwiększenie efektywności i elastyczności na skalę całego centrum przetwarzania danych – przy jednoczesnym obniżeniu całkowitych kosztów utrzymania. Wpływ infrastruktur definiowanych programowo (podobnie jak technologii zaawansowanej orkiestracji pod kątem zasobów) na transformację całej branży jest coraz większy. W związku z tym technologia Intel® RDT stanowi najważniejszą funkcję mającą za zadanie optymalizowanie wydajności aplikacji oraz rozszerzanie możliwości systemów serwerowych opartych o procesory Intel® Xeon®, służących do zarządzania orkiestracją i wirtualizacją.

Ramy technologii Intel® Resource Director (Intel® RDT)

Technologia Intel® RDT zapewnia ramy z kilkoma funkcjami komponentów do monitorowania pamięci podręcznej i masowej oraz przydzielania zasobów, w tym CMT, CAT, CDP, MBM i MBA. Technologie te umożliwiają śledzenie i kontrolowanie udostępnionych zasobów, takich jak przepustowość pamięci cache ostatniego poziomu (LLC) i pamięci głównej (DRAM), używanych przez wiele aplikacji, kontenerów lub maszyn wirtualnych uruchomionych równocześnie na platformie. RDT może pomóc w wykrywaniu „hałaśliwych sąsiadów” i zmniejszaniu zakłóceń wydajności, zapewniając wydajność kluczowych obciążeń w złożonych środowiskach.

Dowiedz się więcej o technologii Intel® Resource Director (Intel® RDT)

Poznaj zasoby przydatne pod kątem technologii Intel® Resource Director (Intel® RDT)

Niniejsza strona zawiera informacje na temat technologii Intel® Resource Director (Intel® RDT), w tym na temat polecanych materiałów, blogów, zabezpieczeń technicznych i narzędzi.

Więcej informacji

Zalety technologii Intel® Resource Director (Intel® RDT)

Jak upewnić się, że aplikacje o najbardziej krytycznym znaczeniu otrzymują zasoby niezbędne do maksymalizacji ich wydajności? Dzięki technologii Intel® Resource Director (Intel® RDT) funkcje sprzętowe sterowane programowo w inteligentny sposób monitorują i kontrolują proces przydzielania najważniejszych współdzielonych zasobów systemowych, aby zapewnić należytą jakość usług (QoS) oraz odpowiedni wgląd i kontrolę w niezbędnych przypadkach.

Obejrzyj film

Intel® Platform Resource Manager (Intel® PRM)

Intel® Platform Resource Manager (Intel® PRM) to zestaw pakietów oprogramowania, który ułatwia kolokalizację zadań wymagających największych starań oraz zadań najpilniejszych – na poziomie klastra i węzła.

Zobacz zestaw narzędzi

Innowacyjna technologia dla dynamicznych środowisk

Skalowalne procesory Intel® Xeon®

Wyciągaj istotne wnioski z analiz, polegaj na zabezpieczeniach sprzętowych i wdrażaj usługi dynamiczne z wykorzystaniem platform ze skalowalnymi procesorami Intel® Xeon®. Obsługa infrastruktury chmury hybrydowej i bardziej wymagających aplikacji.

Dowiedz się więcej na temat skalowalnych procesorów Intel® Xeon®

Przetwarzanie w chmurze dla przedsiębiorstw

Przyspiesz proces wdrażania wysoce wydajnej chmury lokalnej dzięki innowacjom opartym o architekturę Intel®.

Więcej informacji o chmurze lokalnej