Nastaw się na wspaniałe doświadczenie głosu i dźwięku

Technologia Intel® Smart Sound (Intel® SST) to zintegrowany cyfrowy procesor dźwięku DSP (Digital Signal Processor) obsługujący dźwięk, głos i rozmowy. Pozwala najnowszym komputerom z procesorami Intel® Core™ i Intel® Atom™ szybko reagować na polecenia głosowe. Zapewnia również dźwięk wysokiej jakości bez ujemnego wpływu na działanie komputera i czas pracy baterii1.

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można znaleźć na stronie Intel.com lub uzyskać od producenta OEM lub sprzedawcy.

2

Wymaga oprogramowania innych producentów w celu pełnego wykorzystania funkcji Intel® Wake on Voice.

3

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Zapytaj producenta komputera lub sprzedawcy albo dowiedz się więcej na stronie www.intel.pl/txt.

Firma Intel jest sponsorem oraz członkiem społeczności BenchmarkXPRT Development Community, a także głównym twórcą rodziny narzędzi testowych XPRT. Firma Principled Technologies jest wydawcą rodziny narzędzi testowych XPRT. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł.