Technologie

Firma Intel zawsze była pionierem w opracowywaniu nowych, atrakcyjnych technologii dla firm i klientów indywidualnych, w tym innowacyjnych rozwiązań, serwerów dla centrów przetwarzania danych, rewolucyjnych rozwiązań biznesowych, pamięci operacyjnej i masowej, zabezpieczeń i układów graficznych1 Zobacz, jak zmieniamy świat.

Dostępne technologie

Dowiedz się więcej o podejściu firmy Intel do wirtualnej rzeczywistości i jej pozycji lidera w zakresie sieci 5G.

Technologie graficzne i obrazu

Technologia Intel® Graphics zapewnia imponującą jakość obrazu na wielu urządzeniach. Dowiedz się więcej o technologiach, która zapewniają doskonałą wydajność i jakość obrazu.

Technologie centrów przetwarzania danych

Firma Intel stymuluje ewolucję centrów przetwarzania danych. Poznaj lepiej nasze technologie, od urządzeń brzegowych do chmury.

Platforma Intel vPro®

Podstawa komputerów dla firm. Poznaj lepiej nasze technologie, które umożliwiają przeprowadzenie cyfrowej transformacji.

Pamięć i technologie sieciowe

Zmień sposób korzystania z komputerów. Dowiedz się więcej o naszych technologiach, które na nowo definiują proces tworzenia i użytkowania komputerów.

Technologie zabezpieczeń

Wzmacnianie ochrony bezpieczeństwa. Dowiedz się więcej o naszych sprzętowych zabezpieczeniach dla Ciebie i Twojej firmy.

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl.