Różni dostawcy rozwiązań oferują w swoich produktach wbudowaną technologię Intel® Trusted Execution (Intel® TXT)1 w celu podniesienia ich bezpieczeństwa. Następujące dostępne obecnie produkty charakteryzują się dodatkową wiarygodnością i większym bezpieczeństwem dzięki technologii Intel® TXT.

Możliwości technologii Intel® TXT można wykorzystać dzięki technologiom aktywnym w oprogramowaniu i systemach serwerowych, takich jak hiperwizory, maszyny wirtualne, systemy operacyjne, rozwiązania do zarządzania serwerami i rozwiązania do zarządzania zabezpieczeniami. 

Rozwiązania i produkty opracowane pod kątem technologii Intel® TXT znajdują się w ofercie czołowych dostawców systemów serwerowych, oprogramowania i usług.

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może być inna od podanej w zależności od konfiguracji sprzętu. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Zapytaj producenta komputera lub sprzedawcy albo dowiedz się więcej na stronie https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/architecture-and-technology/trusted-infrastructure-overview.html.