Stwórz zaufaną infrastrukturę na bazie krzemu

Platforma z procesorami Intel® Xeon® Scalable zapewnia podstawowe środowisko obsługujące sprzętową podstawę zaufania. Zabezpieczenia obejmują układy krzemowe oraz sprzęt i oprogramowanie sprzętowe platformy, co daje wydajną i bezpieczną platformę IT.

Zapewnij zaufanie, wytrzymałość i kontrolę

Technologia Intel® umożliwia stworzenie zaufanej infrastruktury, która stanowi pakiet technologii zabezpieczeń platformy wbudowanych w układy krzemowe Intel®. Technologie zabezpieczeń sprzętowych zapewniają mocną podstawę bezpiecznej infrastruktury IT. Zabezpieczają przed licznymi, stale rosnącymi i zmieniającymi się zagrożeniami w infrastrukturach fizycznych i wirtualnych.

Powierzchnia ataku poszerza się

W miarę podłączania do Internetu coraz większej liczby urządzeń i przenoszenia coraz większej liczby obciążeń roboczych do chmury rośnie też liczba ataków. Tradycyjne zabezpieczenia przed znanymi zagrożeniami nie wystarczają już do ochrony organizacji. Niezbędne jest zabezpieczenie całej infrastruktury IT, zaczynając od podstaw, czyli platformy krzemowej.

Wdróż kompleksowe rozwiązanie

Zaufana infrastruktura opiera się na zabezpieczeniach sprzętowych wbudowanych bezpośrednio w podstawę platformy, czyli procesory Intel® Xeon® Scalable. To część pakietu rozwiązań, który obejmuje: technologię Intel® Cloud Integrity (Intel® CIT), technologię Intel® Trusted Execution (Intel® TXT) z aktywacją One-Touch oraz technologię Intel® Platform Trust (Intel® PTT).1

Intel® PFR — chroń oprogramowanie firmowe platformy

Intel® Platform Firmware Resilience (Intel® PFR)

Chroń, wykrywaj i odzyskuj oprogramowanie firmowe platform serwerowych za pomocą rozwiązania root-of-trust opartego na Intel® FPGA.

Intel® TXT – zabezpiecz platformę

Technologia Intel® Trusted Execution (Intel® TXT)

Zapewnia niezbędną podstawę do oceny platformy obliczeniowej i jej bezpieczeństwa. Dzięki aktywacji One-Touch wdrożenie przebiega łatwiej niż kiedykolwiek.

Intel® SecL- DC – technologie zabezpieczeń na skalę chmury

Intel® Security Libraries for Data Center (Intel® SecL - DC)

Biblioteki i usługi oprogramowania, które ułatwiają wdrażanie zrootowanych sprzętowo zabezpieczeń technologicznych Intela w skali chmury.

Zacznij pracę z Intel® TXT

Program Intel® Cloud Builders rozwija współpracę branżową

Wiodący dostawcy rozwiązań branżowych udostępniają publikacje, architektury referencyjne, raporty, informacje na temat rozwiązań i inne materiały.

Dołącz teraz

Wdróż Intel® CIT

Skorzystaj z Intel® CIT, by zarządzać integralnością zwirtualizowanych i niezwirtualizowanych platform opartych o architekturę Intel-IA.

Więcej informacji

Zamów produkty i rozwiązania Intel® TXT

Kup u producenta OEM/ODM serwer z modułem Trusted Platform Module (TPM) lub zintegrowaną technologią Intel® PTT, działającymi bezpośrednio na platformie.

Rozpocznij tutaj

Aktywuj technologię Intel® TXT

Rozwiązania i produkty opracowane pod kątem technologii Intel® TXT znajdują się w ofercie czołowych dostawców systemów serwerowych, oprogramowania i usług.

Dowiedz się więcej

Skorzystaj z tych pomocnych zasobów

Zwiększ bezpieczeństwo platformy serwerowej dzięki technologii Intel® TXT

Dowiedz się, jak sprzętowe technologie zabezpieczeń zapewniają ochronę przed coraz większymi i stale zmieniającymi się zagrożeniami.

Przeczytaj raport

Droga do bezpiecznej i zgodnej ze standardami chmury

Dowiedz się, jak zbudować zaufaną infrastrukturę chmury.

Przeczytaj raport

Zainstaluj i skonfiguruj technologię Intel® TXT

Uzyskaj szczegółowe informacje oraz procedury krok po kroku dzięki przewodnikowi konfiguracji Intel® TXT.

Przeczytaj raport

Sprawdź, jak rozwiązanie softLayer wykorzystuje technologię Intel® TXT

Rozwiązanie SoftLayer upraszcza środowisko chmury, mierząc, monitorując i weryfikując bezpieczeństwo i integralność całego systemu.

Przeczytaj raport

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl.