Ceny rozwiązania Intel Unite®

Płynna współpraca | Nieograniczona elastyczność

Wybierz plan

Znajdź rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb.

Często zadawane pytania

Treść jest szyfrowana za pomocą standardowych protokołów szyfrujących. Żadne treści nie są przechowywane na platformie rozwiązania Intel Unite®.

Firma Intel może wykorzystać adres e-mail użytkownika do rejestracji jego systemu, aby mógł dołączyć do sesji. Administrator IT użytkownika również może wykorzystać jego adres e-mail, aby pomóc mu w zarządzaniu kontem.

Na potrzeby udoskonaleń i analiz firma Intel może zbierać informacje o korzystaniu z rozwiązania, które nie identyfikują użytkownika. Administrator IT użytkownika może gromadzić informacje o korzystaniu z rozwiązania, które mogą identyfikować użytkownika, w celu rozwiązania kwestii technicznych i poznania sposobu korzystania z rozwiązania Intel Unite® w organizacji.

Dane gromadzone przez firmę Intel, które nie identyfikują użytkownika, mogą być przechowywane przez czas nieokreślony. Dane gromadzone przez administratora IT użytkownika mogą być przechowywane przez różny czas. Więcej informacji można uzyskać u administratora IT.

Dane telemetryczne gromadzone przez firmę Intel są zabezpieczone zgodnie ze standardowymi praktykami bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat praktyk bezpieczeństwa w swojej organizacji można uzyskać u administratora IT.