Usprawniona współpraca w warunkach różnych technologii i lokalizacji

Firmy, szkoły i organizacje z branży opieki zdrowotnej każdej wielkości korzystają z rozwiązania Intel Unite®, aby ujednolicić mieszane technologie, łatwiej udostępniać informacje i usprawnić współpracę. Jest to ekonomiczne, bezpieczne i łatwe we wdrożeniu oraz zarządzaniu rozwiązanie w istniejącym środowisku informatycznym.

Przedsiębiorstwo

Usprawniona współpraca, nowe możliwości dla firm

Rozwiązanie Intel Unite® zapewnia bezprzewodową komunikację między członkami zespołu w celu udostępniania materiałów i współpracy w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca, przy użyciu dowolnego urządzenia. To proste i bezpieczne – nie trać czasu na rozwiązywanie problemów z łącznością.

Studium przypadku — rozwiązanie Intel Unite® w firmie Catalysis

Przeczytaj, w jaki sposób rozwiązanie Intel Unite® umożliwia firmie Catalysis tworzenie bezprzewodowych połączeń między urządzeniami w celu udostępniania treści w czasie rzeczywistym, współpracy wizualnej i prowadzenia wideokonferencji.

Przeczytaj studium przypadku

Rozwiązanie Intel Unite® zwiększa produktywność firmy SAMES KREMLIN

Dzięki korzystaniu z rozwiązania Intel Unite® firma SAMES KREMLIN North America nie traci czasu — i energii — na konfigurację, problemy z dostępem uczestników i zakłócenia w udostępnianiu ekranu.

Przeczytaj studium przypadku

IHG usprawnia spotkania dzięki rozwiązaniu Intel Unite®

InterContinental Hotels Group (IHG), światowy lider w branży hotelarskiej, korzysta z rozwiązania Intel Unite®, aby umożliwić pracownikom udostępnianie materiałów i łatwą współpracę z dowolnego miejsca.

Przeczytaj studium przypadku

Duże firma ubezpieczeniowa korzysta z rozwiązania Intel Unite® w celu usprawnienia komunikacji

Rozwiązanie Intel Unite® poprawia sposób, w jaki duża firma ubezpieczeniowa w Ameryce Północnej prowadzi działalność — spotkania rozpoczynają się szybciej i przebiegają płynniej, co przekłada się na lepszą komunikację z klientami i pracownikami.

Przeczytaj studium przypadku

Łatwiejsza integracja zespołów i procesów

Dzięki rozwiązaniu Intel Unite® rozproszeni geograficznie pracownicy Gemini/KB Systems mogą w prosty sposób udostępniać dane i współpracować.

Przeczytaj studium przypadku

Edukacja

Narzędzie do nowoczesnego uczenia się

Rozwiązanie Intel Unite® uatrakcyjnia zajęcia szkolne, wspiera aktywna naukę, rozwiązywanie problemów i współpracę, a także obsługuje szeroką gamę oprogramowania i sprzętu dostępnego w szkołach.

Anaheim UHSD korzysta z rozwiązania Intel Unite® w celu usprawnienia współpracy

Anaheim Union High School District (Anaheim UHSD) korzysta z rozwiązania Intel Unite® w celu poprawy dostępu do informacji, dzielenia się pomysłami i ułatwienia odniesienia sukcesu w nauczaniu.

Przeczytaj studium przypadku

Usprawniona współpraca w miejscach nauki

Rozwiązanie Intel Unite® stwarza możliwości bardziej atrakcyjnego i aktywnego nauczania w szkołach – to ekonomiczne rozwiązanie, łatwe we wdrożeniu i obsłudze.

Obejrzyj infografikę

Jak zmienia się proces edukacyjny ucznia

Zobacz, jak rozwiązanie Intel Unite® pomaga instytucjom edukacyjnym stworzyć odpowiednie środowisko do aktywnej nauki.

Obejrzyj film

Uczniowie i nauczyciele współpracują interaktywnie

Obwód szkolny Newport w stanie New Hampshire wykorzystuje rozwiązanie Intel Unite® do promowania efektywnej nauki w dowolnym miejscu, o dowolnej porze.

Przeczytaj studium przypadku

Rozwiązanie Intel Unite® promuje aktywną naukę w klasie

Dzięki rozwiązaniu Intel Unite® nauczyciele z obwodu szkolnego Monticello mogą zapewnić uczniom więcej aktywnych i atrakcyjnych zajęć.

Przeczytaj studium przypadku

Opieka zdrowotna

Lepsze udostępnianie informacji i opieka nad pacjentem

Rozwiązanie Intel Unite® umożliwia lekarzom bezpieczne i bezprzewodowe udostępnianie informacji cyfrowych na dowolnym ekranie — w obrębie obiektu lub poza nim — poprawia koordynację, współpracę i opiekę nad pacjentem.

Rozwiązanie Intel Unite® wspomaga innowacje w firmie Cerner

Komfort pracy bezprzewodowej i dzielenie się pomysłami w czasie rzeczywistym dzięki rozwiązaniu Intel Unite® pomagają liderowi IT w opiece zdrowotnej usprawnić współpracę i zwiększyć produktywność.

Przeczytaj studium przypadku

Jak rozwiązanie Intel Unite® działa w klinikach

Dzięki rozwiązaniu Intel Unite® pracownicy służby zdrowia mogą łatwiej dzielić się informacjami medycznymi z członkami zespołu i pacjentami w istniejącej infrastrukturze.

Obejrzyj infografikę

Spraw, aby pacjent był lepiej poinformowany i zadowolony

Zobacz, jak rozwiązanie Intel Unite® umożliwia personelowi opieki zdrowotnej udostępnianie informacji o pacjentach zdalnym ekspertom i nie tylko.

Obejrzyj film

Usprawnij udostępnianie treści i współpracę

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu Intel Unite®

Rozwiązanie Intel Unite® umożliwia łatwe tworzenie bezpiecznej platformy udostępniania treści i współpracy w organizacji i zarządzanie nią. Zapewnia swobodę udostępniania materiałów i współpracy między członkami zespołu w każdym miejscu dzięki możliwości bezprzewodowego podłączania wyświetlaczy i środowisk mieszanych technologii.

Dowiedz się więcej

Współpraca w chmurze

Usługa Intel Unite® do współpracy w chmurze umożliwia hostowanie usługi PIN w chmurze. Dzięki temu nie marnuje się czasu i zasobów na zarządzanie nimi lokalnie.

Więcej informacji

Poznaj wszystkie narzędzia i inne zasoby dzięki dodatkom