Współpraca z każdego miejsca — bez przewodów i opóźnień

Dowiedz się, w jaki sposób nowe rozwiązanie Intel Unite® poprawia udostępnianie treści i współpracę. Łatwość zarządzania przez dział IT, łatwość bezpiecznych połączeń dla użytkowników – niezależnie od pory dnia i miejsca.

Rozwiązanie Intel Unite® umożliwia łatwe tworzenie bezpiecznej platformy udostępniania treści i współpracy w organizacji i zarządzanie nią. Zapewnia swobodę udostępniania materiałów i współpracy między członkami zespołu w każdym miejscu dzięki możliwości bezprzewodowego podłączania wyświetlaczy, urządzeń pracowników i środowisk mieszanych technologii.

Otwarta platforma

Niezależnie od tego, czym dysponujesz, rozwiązanie Intel Unite® łączy wszystkie główne urządzenia, systemy operacyjne i wyświetlacze. Dodatki w witrynie Intel Unite® App Showcase umożliwiają łatwe dodawanie istniejących narzędzi i innych funkcji, między innymi Skype for Business, Zoom, układów sterowania dostępnych w sali i paneli interaktywnych.

Lepsze zabezpieczenia1 i łatwiejsze zarządzanie

Rozwiązaniem Intel Unite® opartym na komputerze z koncentratorem Intel® vPro™ można zdalnie zarządzać, podobnie jak każdym innym komputerem w Twoim środowisku. Cała treść udostępniana na platformie jest w pełni zaszyfrowana za pomocą 256-bitowego protokołu SSL, a kody dostępu są często odświeżane, co zwiększa bezpieczeństwo.

Łatwa i komfortowa obsługa

Jedno kliknięcie pozwala użytkownikom dołączać, udostępniać pliki i zmieniać prezenterów. Każdy podłączony wyświetlacz może obsługiwać do czterech wspólnych ekranów. Spotkania rozpoczynają się szybciej, a ich przebieg jest płynniejszy, dzięki czemu każdy może skupić się na tym, co ważne.

„Kiedy tylko współpracownicy doświadczają tego rozwiązania, pytają: Jak szybko możemy je wdrożyć?”

Lance Alsup, starszy kierownik architektury przedsiębiorstw, Cerner

Łatwe dodawanie narzędzi i innych zasobów

Dodatki dostępne w witrynie Intel Unite® App Showcase umożliwiają łatwe dodawanie w miejscach do współpracy narzędzi, które już używasz, a także nowych – od programów Skype i Zoom, po panele interaktywne, dostęp dla gości i układy sterowania dla uczestników spotkań i nie tylko.

Ujednolicone sposoby komunikacji

Cyfrowe tablice interaktywne

Elementy sterujące audio/wideo w sali konferencyjnej

Wizualizery

Dostęp dla gości i dołączanie do spotkań

Analiza

Dodatkowe zasoby ułatwiające pracę

„Najbardziej zaawansowane rozwiązanie, proste w stosowaniu”

Kurt Stetler, kierownik działu IT, SAMES KREMLIN North America

Korzystanie z rozwiązania Intel Unite®

{{event.title}}

Dodatkowe informacje
Pokaż mniej

{{event.description}}

Niestety, żadne imprezy nie spełniają kryteriów wyszukiwania. Spróbuj zmienić ustawienia filtra lub wyczyść filtry za pomocą poniższego przycisku.

Korzystanie z rozwiązania Intel Unite®

Obecnie nie ma żadnych imprez. Spróbuj później.

Brak pasujących imprez

Niestety, żadne imprezy nie spełniają kryteriów wyszukiwania. Spróbuj zmienić ustawienia filtra lub wyczyść filtry za pomocą poniższego przycisku.

Potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakresie rozwiązania Intel Unite®?


Twórz własne dodatki

Twórz aplikacje dla rozwiązania Intel Unite® za pomocą zestawu dodatków dla deweloperów aplikacji Intel Unite® (Plugin SDK) i rozszerzaj możliwości platformy.

Pobierz zestaw SDK ›

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Całkowite zabezpieczenie systemu komputerowego jest niemożliwe. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu albo na stronie https://www.intel.pl.