Współpraca z każdego miejsca – bez przewodów i opóźnień

Dowiedz się, w jaki sposób nowe Rozwiązanie Intel Unite® poprawia udostępnianie treści i współpracę. Łatwość zarządzania przez dział IT, łatwość bezpiecznych połączeń dla użytkowników – niezależnie od pory dnia i miejsca.

Rozwiązanie Intel Unite® umożliwia łatwe tworzenie bezpiecznej platformy udostępniania treści i współpracy w organizacji i zarządzanie nią. Zapewnia swobodę udostępniania materiałów i współpracy między członkami zespołu w każdym miejscu dzięki możliwości bezprzewodowego podłączania wyświetlaczy, urządzeń pracowników i środowisk mieszanych technologii.

Otwarta platforma

Niezależnie od tego, czym dysponujesz, Rozwiązanie Intel Unite® łączy wszystkie główne urządzenia, systemy operacyjne i wyświetlacze. Dodatki do aplikacji Intel Unite® umożliwiają łatwe dodawanie istniejących narzędzi i innych funkcji, między innymi Skype for Business, Zoom, układów sterowania dostępnych w sali i paneli interaktywnych.

Lepsze zabezpieczenia i łatwiejsze zarządzanie

Rozwiązaniem Intel Unite® opartym na komputerze z koncentratorem Intel vPro® można zdalnie zarządzać, podobnie jak każdym innym komputerem w Twoim środowisku. Cała treść udostępniana na platformie jest w pełni zaszyfrowana za pomocą 256-bitowego protokołu SSL, a kody dostępu są często odświeżane, co zwiększa bezpieczeństwo.

Łatwa i komfortowa obsługa

Jedno kliknięcie pozwala użytkownikom dołączać, udostępniać pliki i zmieniać prezenterów. Każdy podłączony wyświetlacz może obsługiwać do czterech wspólnych ekranów. Spotkania rozpoczynają się szybciej, a ich przebieg jest płynniejszy, dzięki czemu każdy może skupić się na tym, co ważne.

Wprowadzenie do usługi Intel Unite® do współpracy w chmurze

Zamień swoje sale konferencyjne w interaktywne centra współpracy za pomocą aplikacji Unite®, wybranemu hubowi opartemu na platformie Intel vPro® oraz usłudze chmurowej Intel Unite®. To proste, dostępne narzędzie klasy korporacyjnej do współpracy w chmurze zapewnia zarządzaną usługę PIN, usprawnienie wdrożenia Rozwiązania Intel Unite® oraz oszczędność czasu i zasobów.

Więcej informacji

„Kiedy tylko współpracownicy zapoznają się z tym rozwiązaniem, pytają: »Jak szybko możemy je wdrożyć?«”

Lance Alsup, starszy menedżer ds. architektury przedsiębiorstwa w firmie Cerner

Wersja demonstracyjna Rozwiązania Intel Unite®


Złóż wniosek o wersję demonstracyjną, aby zobaczyć, jak Rozwiązanie Intel Unite® może pomóc zapewnić proste, otwarte i rozszerzalne rozwiązanie w Twojej organizacji.

Poprawa współpracy i produktywności w różnych branżach

Przedsiębiorstwo

Połącz swój zespół – niezależnie, gdzie jego członkowie się znajdują – udostępniaj treści, współpracuj i pobudzaj wyobraźnię bez typowych kłopotów z łącznością. Nie trać czasu i wykorzystuj lepiej spotkania organizowane w przedsiębiorstwie dzięki Rozwiązaniu Intel Unite®.

Dowiedz się więcej

Edukacja

Uatrakcyjnij metody nauczania i wchodź w lepsze interakcje z uczniami dzięki Rozwiązaniu Intel Unite®. Bez opłat za subskrypcję – to opłacalny sposób na wykorzystanie w pełni posiadanych technologii.

Dowiedz się więcej

Opieka zdrowotna

Bezpiecznie udostępniaj pacjentom wykresy i raporty medyczne i konsultuj się z członkami zespołu w każdym miejscu. Rozwiązanie Intel Unite® zapewnia łatwą do wdrożenia platformę współpracy dla pracowników służby zdrowia, która wspiera lepszą opiekę nad pacjentami i wygodę pracy opiekunów medycznych.

Dowiedz się więcej

Łatwe dodawanie narzędzi i innych zasobów

Dostępne dodatki do aplikacji Intel Unite® umożliwiają łatwe dodawanie w miejscach do współpracy narzędzi, które już używasz, a także nowych – od programów Skype i Zoom, po panele interaktywne, dostęp dla gości i układy sterowania dla uczestników spotkań i nie tylko.

Dodatkowe zasoby ułatwiające pracę

Wskaźnik Total Economic Impact* Rozwiązania Intel Unite®

Całkowity wpływ ekonomiczny * Rozwiązania Intel Unite® Firma Intel zleciła firmie Forrester Consulting zbadanie całkowitego wpływu ekonomicznego * wdrożenia Rozwiązania Intel Unite®.

Zobacz raport

Obejrzyj infografikę

Badanie potrzeb przedsiębiorstw

Firma Forrester dokonała przeglądu istniejących badań i przeprowadziła ankietę wśród przedsiębiorstw, aby poznać potrzeby działów IT i użytkowników w zakresie technologii do obsługi sal konferencyjnych i współpracy.

Zobacz raport

Najlepsze praktyki wdrażania

Rozwiązanie Intel Unite® zmienia sale konferencyjne firmy Intel w zaawansowane przestrzenie współpracy – a dostęp do najlepszych praktyk działu IT firmy Intel ułatwia skuteczne wdrażanie tego rozwiązania.

Przeczytaj raport

Poznaj funkcje łatwej współpracy

Obejrzyj tę prezentację, aby dowiedzieć się, w jaki sposób liczne funkcje Rozwiązania Intel Unite® mogą ułatwić współpracę rozproszonym po całym świecie zespołom korzystającym z różnych urządzeń i systemów operacyjnych.

Obejrzyj film

„Najbardziej zaawansowane rozwiązanie, proste w stosowaniu”.

Kurt Stetler, kierownik działu IT, SAMES KREMLIN North America

Korzystanie z Rozwiązania Intel Unite®

{{event.title}}

Dodatkowe informacje
Pokaż mniej

{{event.description}}

Niestety, żadne imprezy nie spełniają kryteriów wyszukiwania. Spróbuj zmienić ustawienia filtra lub wyczyść filtry za pomocą poniższego przycisku.

Korzystanie z Rozwiązania Intel Unite®

Obecnie nie ma żadnych imprez. Spróbuj później.

{{event.title}}

Dodatkowe informacje
Pokaż mniej

{{event.description}}

Niestety, żadne imprezy nie spełniają kryteriów wyszukiwania. Spróbuj zmienić ustawienia filtra lub wyczyść filtry za pomocą poniższego przycisku.

Obecnie nie ma żadnych imprez. Spróbuj później.

Brak pasujących imprez

Niestety, żadne imprezy nie spełniają kryteriów wyszukiwania. Spróbuj zmienić ustawienia filtra lub wyczyść filtry za pomocą poniższego przycisku.

Potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakresie Rozwiązania Intel Unite®?


Twórz własne dodatki

Twórz aplikacje dla Rozwiązania Intel Unite® za pomocą zestawu dodatków dla deweloperów aplikacji Intel Unite® (Plugin SDK) i rozszerzaj możliwości platformy.

Pobierz zestaw SDK ›

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl.