Współpraca z każdego miejsca — bez przewodów i opóźnień

Dowiedz się, w jaki sposób nowe rozwiązanie Intel Unite® poprawia udostępnianie treści i współpracę. Łatwość zarządzania przez dział IT, łatwość bezpiecznych połączeń dla użytkowników – niezależnie od pory dnia i miejsca.

Rozwiązanie Intel Unite® umożliwia łatwe tworzenie bezpiecznej platformy udostępniania treści i współpracy w organizacji i zarządzanie nią. Zapewnia swobodę udostępniania materiałów i współpracy między członkami zespołu w każdym miejscu dzięki możliwości bezprzewodowego podłączania wyświetlaczy, urządzeń pracowników i środowisk mieszanych technologii.

Otwarta platforma

Niezależnie od tego, czym dysponujesz, rozwiązanie Intel® Unite® łączy wszystkie główne urządzenia, systemy operacyjne i wyświetlacze. Dodatki w witrynie Intel Unite® App Showcase umożliwiają łatwe dodawanie istniejących narzędzi i innych zasobów, między innymi Skype for Business, Zoom, układów sterowania dostępnych w sali i paneli interaktywnych.

Lepsze zabezpieczenia1 i łatwiejsze zarządzanie

Rozwiązanie Intel Unite® oparte na komputerze z koncentratorem Intel® vPro™ może być zdalnie zarządzane, podobnie jak każdy inny komputer w Twoim środowisku. Cała treść udostępniana na platformie jest w pełni zaszyfrowana za pomocą 256-bitowego protokołu SSL, a kody dostępu są często odświeżane, co zwiększa bezpieczeństwo.

Łatwa i komfortowa obsługa

Jedno kliknięcie pozwala użytkownikom dołączać, udostępniać pliki i zmieniać prezenterów. Każdy podłączony wyświetlacz może obsługiwać do czterech wspólnych ekranów. Spotkania rozpoczynają się szybciej, a ich przebieg jest płynniejszy, dzięki czemu każdy może skupić się na tym, co ważne.

„Kiedy tylko współpracownicy doświadczają tego rozwiązania, pytają: Jak szybko możemy je wdrożyć?”

Lance Alsup, Starszy kierownik architektury przedsiębiorstw, Cerner

Łatwe dodawanie narzędzi i innych zasobów

Dodatki dostępne w witrynie Intel Unite® App Showcase umożliwiają łatwe dodawanie w miejscach do współpracy narzędzi, które już używasz, a także nowych – od programów Skype i Zoom, po panele interaktywne, dostęp dla gości i układy sterowania dla uczestników spotkań i nie tylko.

Ujednolicone sposoby komunikacji

Cyfrowe tablice interaktywne

Elementy sterujące audio/wideo w sali konferencyjnej

Wizualizery

Dostęp dla gości i dołączanie do spotkań

Analiza

Dodatkowe zasoby ułatwiające pracę

„Najbardziej zaawansowane rozwiązanie, proste w stosowaniu”.

Kurt Stetler, kierownik działu IT, SAMES KREMLIN North America

Potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakresie rozwiązania Intel Unite®?


Twórz własne dodatki

Twórz aplikacje dla rozwiązania Intel Unite® za pomocą zestawu dodatków dla deweloperów aplikacji Intel® Unite™ (Plugin SDK) i rozszerzaj możliwości platformy.

Pobierz zestaw SDK ›

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Całkowite zabezpieczenie systemu komputerowego jest niemożliwe. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu albo na stronie https://www.intel.pl.