Atrakcyjna rozrywka w formacie 4K UHD

Nowy komputer z procesorem Intel® Core™ ósmej generacji stanowi niesamowite centrum rozrywki. Można na nim oglądać filmy w formacie 4K Ultra HD w transmisji strumieniowej, obsługiwać rzeczywistość wirtualną i grać w ulubione gry.

Zdjęcia i filmy są ostrzejsze i wyraźniejsze. Materiały w formacie 4K Ultra HD1 cechuje wyjątkowa szczegółowość obrazu w każdym calu i pod każdym kątem.

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/support.html.

2

Dotyczy tylko niektórych modeli komputerów PC.

3Inne nazwy oraz marki mogą być przedmiotem praw ich właścicieli.
4Dostępność rozdzielczości 4K Ultra HD zależy od posiadanego w serwisie Netflix* pakietu, łącza internetowego, możliwości urządzenia i nadawanego programu. Więcej informacji na stronie www.netflix.com/TermsOfUse.
5Wymagany pakiet premium w serwisie Netflix*.
6

Wyniki testów uzyskano przed instalacją najnowszych poprawek oprogramowania i aktualizacji oprogramowania sprzętowego, które służą do likwidacji luk w zabezpieczeniach określanych mianem „Spectre” i „Meltdown”. Po zainstalowaniu tych aktualizacji wyniki te mogą nie mieć zastosowania do posiadanego urządzenia lub systemu.

Wydajność różni się w zależności od użytkowania, konfiguracji i innych czynników. Więcej informacji na www.Intel.com/PerformanceIndex.

7

Podczas wyświetlania na platformie referencyjnej firmy Intel z baterią 70 Wh i panelem 4K, strumieniowanie materiału 4K z serwisu Netflix, procesor Intel® Core™ i7-8550U, PL1=15 W TDP, 4 rdzenie/8 wątków, przyspieszenie do 4,0 GHz, pamięć RAM: 8 GB DDR4-2400, pamięć masowa: Intel® SSD 600p, grafika Intel® UHD Graphics 620, system operacyjny: Windows* 10, wielkość baterii: 70 Wh, ekran: 4K, suwak zasilania w systemie Windows* 10 – Większa wydajność.

8

Zgodnie z wynikami testów PowerDirector Ultra HD HEVC Video Creation na platformie referencyjnej firmy Intel. Nowa konfiguracja: procesor Intel® Core™ i5-8250U, PL1=15 W TDP, 4 rdzenie/8 wątków, przyspieszenie do 3,4 GHz, pamięć RAM: 8 GB DDR4-2400, pamięć masowa: dysk Intel® SSD 600p, grafika Intel® UHD Graphics 620, system operacyjny: Windows* 10 w porównaniu z pięcioletnim komputerem: procesor Intel® Core™ i5-3317U, PL1=15 W TDP, 2 rdzenie/4 wątki, przyspieszenie do 3,6 GHz, w komputerze Dell XPS* 12, pamięć RAM: 8 GB DDR3, pamięć masowa: dysk SSD, grafika Intel® HD Graphics 4000, system operacyjny: Windows* 10.