Atrakcyjna rozrywka w formacie 4K UHD

Nowy komputer z procesorem Intel® Core™ ósmej generacji stanowi niesamowite centrum rozrywki. Można na nim oglądać filmy w formacie 4K Ultra HD w transmisji strumieniowej, obsługiwać rzeczywistość wirtualną i grać w ulubione gry.

Zdjęcia i filmy są ostrzejsze i wyraźniejsze. Materiały w formacie 4K Ultra HD1 cechuje wyjątkowa szczegółowość obrazu w każdym calu i pod każdym kątem.

Współczesne materiały multimedialne wymagają wydajnej grafiki

Obsługa dzisiejszych filmów, zdjęć i gier o wysokiej rozdzielczości wymaga wyjątkowo wydajnego układu graficznego. Najlepszą obsługę materiałów w formacie 4K UHD zapewniają komputery wyposażone w procesory Intel® Core™ ósmej generacji z grafiką Intel® UHD Graphics2. Dzięki nim można zapomnieć o zacinaniu się, buforowaniu i opóźnieniach.

Obejrzyj infografikę

Wielogodzinne transmisje strumieniowe w oszałamiającej rozdzielczości

Komputer może umożliwiać oglądanie nagradzanych programów, widowisk i filmów w serwisie Netflix*3 w pełnej rozdzielczości 4K UHD4 5 Dłuższy czas pracy baterii oznacza, że na laptopie można odtwarzać filmy w formacie 4K UHD przez około 9 godzin6 7.

 

Wyjątkowe filmy sferyczne

W rozdzielczości 4K UHD filmy sferyczne robią jeszcze większe wrażenie. Każda scena z dowolnego kąta zachwyca wyrazistością1.

Łatwa edycja i udostępnianie

Tworzenie i udostępnianie filmów w wysokiej rozdzielczości wymaga szybszego i wydajniejszego procesora. Edycja filmów jest nawet 14,7 razy szybsza6 8. Renderowanie, które trwało około 45 minut na pięcioletnim komputerze, teraz zajmuje trzy minuty.

Przygotuj się na nowości

Przygotuj się na nowości

Odkryj rewolucyjne i wciągające doznania w wirtualnej rzeczywistości. Wyrwij się z codzienności, aby tworzyć, bawić się, odpoczywać i poznawać nowe światy.

Sprawdź, czy komputer obsługuje format 4K UHD

Zobacz, jakie komponenty umożliwiają najlepsze wykorzystanie technologii 4K UHD i możliwości procesorów Intel® Core™.

Więcej informacji

Pokrewne produkty i technologie

Wysoka wydajność graficzna

Połączenie rozdzielczości 4K UHD z technologią Intel® Graphics zapewnia żywszy i efektowniejszy obraz, niż można by sobie wymarzyć.

Dowiedz się więcej o Intel® UHD Graphics

Proste połączenia

Pozbądź się bałaganu i kabli, zastępując je jednym niedużym złączem uniwersalnym – do zasilania komputera, przesyłania danych i podłączania dwóch wyświetlaczy o rozdzielczości 4K UHD.

Dowiedz się więcej na temat technologii Thunderbolt™ 3

Gry w rozdzielczości HD

Graj w gry w rozdzielczości HD, z zaawansowanym cieniowaniem i dużą liczbą klatek na sekundę. Ciesz się płynną i atrakcyjną grą.

Przygotuj się do gry

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/support.html.

2

Dotyczy tylko niektórych modeli komputerów PC.

3Inne nazwy oraz marki mogą być przedmiotem praw ich właścicieli.
4Dostępność rozdzielczości 4K Ultra HD zależy od posiadanego w serwisie Netflix* pakietu, łącza internetowego, możliwości urządzenia i nadawanego programu. Więcej informacji na stronie www.netflix.com/TermsOfUse.
5Wymagany pakiet premium w serwisie Netflix*.
6

Wyniki testów uzyskano przed instalacją najnowszych poprawek oprogramowania i aktualizacji oprogramowania sprzętowego, które służą do likwidacji luk w zabezpieczeniach określanych mianem „Spectre” i „Meltdown”. Po zainstalowaniu tych aktualizacji wyniki te mogą nie mieć zastosowania do posiadanego urządzenia lub systemu.

Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.pl/benchmarks.

7

Podczas wyświetlania na platformie referencyjnej firmy Intel z baterią 70 Wh i panelem 4K, strumieniowanie materiału 4K z serwisu Netflix, procesor Intel® Core™ i7-8550U, PL1=15 W TDP, 4 rdzenie/8 wątków, przyspieszenie do 4,0 GHz, pamięć RAM: 8 GB DDR4-2400, pamięć masowa: Intel® SSD 600p, grafika Intel® UHD Graphics 620, system operacyjny: Windows* 10, wielkość baterii: 70 Wh, ekran: 4K, suwak zasilania w systemie Windows* 10 – Większa wydajność.

8

Zgodnie z wynikami testów PowerDirector Ultra HD HEVC Video Creation na platformie referencyjnej firmy Intel. Nowa konfiguracja: procesor Intel® Core™ i5-8250U, PL1=15 W TDP, 4 rdzenie/8 wątków, przyspieszenie do 3,4 GHz, pamięć RAM: 8 GB DDR4-2400, pamięć masowa: dysk Intel® SSD 600p, grafika Intel® UHD Graphics 620, system operacyjny: Windows® 10 w porównaniu z pięcioletnim komputerem: procesor Intel® Core™ i5-3317U, PL1=15 W TDP, 2 rdzenie/4 wątki, przyspieszenie do 3,6 GHz, w komputerze Dell XPS* 12, pamięć RAM: 8 GB DDR3, pamięć masowa: dysk SSD, grafika Intel® HD Graphics 4000, system operacyjny: Windows® 10.