Spektakularne widoki

Procesory Intel® Core™ siódmej generacji obsługują na komputerach oszałamiającą rozdzielczość 4K UHD.

Ostrzejsze i wyraźniejsze zdjęcia i filmy w niesamowitym formacie 4K UHD. Dzięki procesorom Intel® Core™ siódmej generacji będzie można oglądać filmy w najwyższej i urzekającej jakości 4K UHD1 – każdy szczegół, pod dowolnym kątem, będzie widać niesamowicie wyraźnie.

Niezrównana jakość obrazu

4K UHD to najwyższa rozdzielczość obrazu o czterokrotnie większej liczbie pikseli niż w formacie Full HD i 27-krotnie większej niż w formacie SD. Większa liczba pikseli przekłada się na wyższą rozdzielczość, dzięki czemu filmy, nagrania wideo i zdjęcia charakteryzują się nieprawdopodobną szczegółowością. Tę niesamowitą jakość obrazu można uzyskać na komputerach z procesorami Intel® Core™ szóstej i siódmej generacji2.

Wyświetl infografikę ›

Materiały w rozdzielczości 4K UHD jak żywe

Procesory Intel® Core™ siódmej generacji ożywiają obraz w rozdzielczości 4K UHD na najnowszych komputerach. Umożliwiają oglądanie nagradzanych programów, widowisk i filmów w serwisie Netflix* w oszałamiającej rozdzielczości 4K UHD3 4

 

Wyższa jakość filmów sferycznych

Filmy sferyczne można teraz oglądać w nowej, urzekającej jakości. W rozdzielczości 4K UHD będzie można wyjątkowo dokładnie przyjrzeć się każdej scenie i każdemu szczegółowi1.

JAK OGLĄDAĆ W FORMACIE 4K UHD

Czy masz wszystko, czego trzeba do oglądania programów w oszałamiającej rozdzielczości? Na tej infografice wyjaśniono, jakie urządzenia peryferyjne umożliwiają uzyskanie ostrzejszego, wyraźniejszego i czystszego obrazu dzięki niesamowitej technologii 4K UHD i procesorom Intel® Core™ siódmej generacji.

Zapoznaj się z infografiką, aby dowiedzieć się więcej

Łatwe edytowanie i udostępnianie

Płynne zapisywanie i udostępnianie filmów wymaga obecnie szybszego procesora. Dzięki procesorom Intel® Core™ siódmej generacji edycja i udostępnianie filmów zajmują dużo mniej czasu – trwają 8,6 razy krócej5 niż kiedyś.

Pokrewne produkty i technologie

Połączenie rozdzielczości 4K UHD z grafiką Intel® HD lub Iris™ zapewnia żywszy i efektowniejszy obraz, niż można by sobie wymarzyć.

Odkryj technologię Intel® Graphics

Pozbądź się bałaganu i kabli, zastępując je jednym niedużym złączem uniwersalnym – do zasilania komputera, przesyłania danych i podłączania dwóch wyświetlaczy o rozdzielczości 4K UHD.

Dowiedz się więcej na temat technologii Thunderbolt™ 3

Graj w gry w rozdzielczości HD, z zaawansowanym cieniowaniem i dużą liczbą klatek na sekundę. Ciesz się płynną i atrakcyjną grą.

Przygotuj się do gry

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii firmy Intel zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność zależy od konfiguracji systemu. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie http://support.intel.com.

2

Dotyczy tylko niektórych modeli komputerów PC.

3Dostępność rozdzielczości 4K Ultra HD zależy od posiadanego w serwisie Netflix* pakietu, łącza internetowego, możliwości urządzenia i nadawanego programu. Więcej informacji na stronie www.netflix.com/TermsOfUse.
4Wymagany pakiet premium w serwisie Netflix*.
5

Plikiem roboczym jest plik wideo w formacie mp4 o długości 12 minut 14 sekund i parametrach ok. 1,5 GB, 3840 × 2160p, 17561 kb/s, H. 264. Plik jest transkodowany do mniejszego pliku w formacie .m2ts o parametrach 1920 × 1080, 8 Mb/s, H.264 umożliwiającego przesyłanie przez Internet lub odtwarzanie na urządzeniach przenośnych o niższej rozdzielczości, takich jak iPod*. - Przy użyciu kodeka Cyberlink Media Espresso*.
Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark i MobileMark, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, podzespołów, oprogramowania i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.intel.com/benchmarks.