Niesamowita grafika nowej generacji

Najnowsza technologia graficzna zapewnia zupełnie nowe doznania przed ekranem.Nowe doznania

Jeśli w komputerze szukasz doznań, skorzystaj z najnowszej technologii Intel® Graphics. Zdradzamy, dlaczego:

Wyższy ogólny komfort pracy na komputerze

Technologie zastosowane w tych urządzeniach zapewniają wiele innych korzyści poza doskonałą grafiką. Podnoszą ogólny komfort korzystania z komputera.

Dłuższy czas pracy baterii

Oprócz obrazu o wyjątkowych kolorach, wyrazistości i głębi lepsze zarządzanie energią zapewnia również dłuższy czas pracy baterii4.

Cieńszy i lżejszy laptop

Wszystkie te zaawansowane technologie są dostępne w nowym, znacznie mniejszym urządzeniu. Lepsza grafika. Lepsza wydajność. Mniejsza waga.

Obsługa większej liczby gier i aplikacji

Wiele najpopularniejszych gier i aplikacji na świecie zostało zoptymalizowanych pod kątem technologii Intel® Graphics. Dodawaj automatyczne maski lub filtry fotograficzne do swoich klipów wideo nawet 53% szybciej5 dzięki karcie graficznej Intel® Iris® Plus i aplikacjom takim jak CyberLink PowerDirector*.

Na tym nie koniec

Popraw jakość grafiki

Optymalizacja gier

Znajdź swoje ulubione gry i zadbaj o ich doskonałe działanie i wygląd na Twoim komputerze.

Dowiedz się, jak poprawić obsługę gier

Centrum sterowania grafiką Intel®

Zadbaj o komfort grania, korzystając z naszego nowego, niesamowitego Centrum sterowania grafiką Intel®. Nasi inżynierowie dokładnie testują najnowsze gry, aby gracze mogli łatwo zoptymalizować ich działanie jednym kliknięciem.

Pobierz Centrum sterowania grafiką Intel®

Aktualizacja sterowników grafiki

Dostępne sterowniki optymalizujące najnowsze gry już w dniu premiery! Graj w najnowsze gry, korzystając z premierowych sterowników dla grafiki Intel.

Pobierz najnowsze sterowniki grafiki

Informacje o produktach i wydajności

1Zgodnie z pomiarami obciążeń na przedprodukcyjnym procesorze Intel® Core™ i7-1065G7 dziesiątej generacji w porównaniu z procesorem Intel® Core™ i7-8565U ósmej generacji.
2Dostępność zależy od konfiguracji producentów OEM
3Zgodnie z pomiarami Handbrake Workload na przedprodukcyjnym procesorze Intel® Core™ i7-1065G7 dziesiątej generacji w porównaniu z procesorem Intel® Core™i7-8565U ósmej generacji.
4

Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.intel.pl/benchmarks.

5Obciążenie PowerDirector, RUG105 na przedprodukcyjnym procesorze Intel® Core™ i7-1065G7 dziesiątej generacji w porównaniu z procesorem Intel® Core™ i7-8565U ósmej generacji.