Dziś informatycy natrafiają na problemy z każdej możliwej strony

Teraz dostępna jest platforma, która pomoże im rozwiązać je wszystkie.

Zobacz najnowsze procesory

Wydajność

Mniejsze opóźnienia, obsługa wielozadaniowości i większa wydajność.

Zabezpieczenia

Ochrona firmy za pomocą wzmocnionych sprzętowo zabezpieczeń.

Możliwości zarządzania

Zdalna konserwacja, zarządzanie bezprzewodowe i zdalne.

Stabilność

Zarządzanie złożonymi problemami związanymi z cyklem życia urządzeń.

Zalety platformy Intel® vPro™1

Wygodna praca na komputerze

Zwiększenie wydajności dzięki niesamowicie szybkim komputerom.

Zabezpieczenia wzmocnione sprzętowo

Wzmocnienie bezpieczeństwa urządzeń końcowych za pomocą dodatkowej warstwy wbudowanych zabezpieczeń.

Elastyczne zarządzanie

Oszczędność czasu i obniżenie kosztów dzięki zaawansowanemu i wydajnemu zarządzaniu zdalnemu.

Spójna infrastruktura komputerowa

Unikanie problemów dzięki stabilnej, uniwersalnej platformie, która umożliwia wybór urządzenia.

Dowiedz się więcej o platformie i rozwiązaniach Intel® vPro™

Rozwiązania dla nowoczesnej firmy

Odkryj, w jaki sposób rozwiązania platformy Intel® vPro™ zwiększają wydajność, możliwości zarządzania i zabezpieczenia Twojej firmy.

Zapoznaj się z infografiką

Podstawa cyfrowej transformacji

Platforma Intel® vPro™ zapewnia doskonałą wydajność, sprzętowe funkcje zabezpieczeń i nowe poziomy wydajności.

Przeczytaj informacje >

Argumenty ekonomiczne za platformą Intel® vPro™

W niniejszym raporcie opisano, w jaki sposób platforma Intel® vPro™ może obniżyć całkowite koszty utrzymania poprzez zmianę profilu zdarzeń w całym okresie użytkowania zainstalowanej bazy urządzeń końcowych.

Przeczytaj raport

Oszacuj całkowity koszt eksploatacji dla wdrożeń komputerów

Użyj narzędzia estymatora Intel® vPro™ TCO Estimator, aby odkryć potencjalne oszczędności wynikające z wdrożenia urządzeń opartych na platformie Intel® vPro™.

Przejdź do estymatora

Oparte na chmurze ujednolicone zarządzanie punktami końcowymi zwiększa możliwości przedsiębiorstw

Oparte na chmurze rozwiązanie firm Atos i Intel do ujednoliconego zarządzania punktami końcowymi ułatwia zdalne administrowanie komputerów za pomocą platformy Intel® vPro™.

Przeczytaj informacje o rozwiązaniu

Transformacja firmy dzięki platformie Intel® vPro™

Platforma Intel® vPro™ pomaga utrzymywać bezpieczeństwo danych kancelarii adwokackiej

Laptopy z procesorami Intel® Core™ vPro™ zapewniają pracownikom kancelarii prawniczej Lancaster, Brooks & Welch LLP mobilność, wydajność i produktywność, które składają się na wyjątkową jakość użytkowania.

Przeczytaj studium przypadku

Platforma Intel® vPro™ pomaga Akademii Lightbridge skupić się na przyszłości

Komputery z procesorami Intel® Core™ vPro™ pomagają Akademii Lightbridge zachować produktywność, jednocześnie wspomagając rozwój przyszłych liderów już dziś.

Przeczytaj studium przypadku

Łatwiejsze wprowadzanie innowacji w firmach

Wybranie urządzeń opartych na platformie Intel® vPro™ umożliwia przekształcenie komputerów w strategiczne zasoby przedsiębiorstwa.

Niezrównana ochrona tożsamości

Rozwiązanie Intel® Authenticate zapewnia łatwą do wdrożenia, kompleksową i wzmocnioną sprzętowo ochronę tożsamości oraz konfigurowalną funkcję uwierzytelniania wieloskładnikowego (MFA).

Dowiedz się więcej na temat rozwiązania Intel® Authenticate

Prostsze zarządzanie zdalne

Zaoszczędź czas i obniż koszty serwisu technicznego na miejscu dzięki możliwości zdalnego wykrywania i odzyskiwania, jakie zapewnia technologia Intel® Active Management Technology (Intel® AMT) – nawet w przypadku utraty zasilania lub awarii systemu operacyjnego.

Więcej informacji na temat technologii Intel® Active Management

Zarządzanie cyklami życia urządzeń dzięki programowi Intel® Stable Image Platform Program (Intel® SIPP)

Program Intel® Stable Image Platform Program (Intel® SIPP) umożliwia przewidywalne przejście z jednej generacji technologii na kolejną.

Więcej informacji o programie Intel® Stable Image Platform Program (Intel® SIPP)

Pokrewne produkty i rozwiązania

Technologia Thunderbolt™ 3

Jeden mały port umożliwia szybkie i proste podłączenie wyświetlaczy i urządzeń.

Więcej informacji

Pamięć Intel® Optane™

Pamięć nowej klasy, po raz pierwszy od 25 lat zaprojektowana całkowicie od nowa, łączy zalety pamięci DRAM oraz pamięci masowej. Eliminuje wąskie gardła w przetwarzaniu danych i poprawia wydajność w najbardziej wymagających aplikacjach.

Więcej informacji

Dyski SSD klasy korporacyjnej

Dyski Intel® 3D NAND SSD, zaprojektowane pod kątem wysokich wymagań przedsiębiorstw, zapewniają niezawodną, szybką pamięć masową i zaawansowane możliwości w zakresie zabezpieczeń.

Więcej informacji

Rozwiązanie Intel Unite®

Zebrania mogą w końcu rozpoczynać się sprawnie i planowo, bez telefonu do informatyka, dzięki platformie z możliwością rozbudowy, która umożliwia korzystanie z istniejących narzędzi oraz inteligentnych przestrzeni. Rozwiązanie Intel Unite® to praktyczne i skalowalne rozwiązanie ułatwiające współpracę.

Więcej informacji

Zabezpieczenia punktów końcowych wzmocnione sprzętowo

Wzmocnienie zarządzania tożsamością i dostępem dzięki zabezpieczeniom wbudowanym w nowe komputery z platformą Intel® vPro™.

Więcej informacji

Migracja do systemu Windows 10* dzięki platformie Intel® vPro™

Dowiedz się, w jaki sposób nowe komputery oparte na platformie Intel® vPro™ i systemie Windows* 10 wyznaczają nowe tempo dla innowacyjnych rozwiązań.

Więcej informacji

Procesory oparte na technologii vPro

Nowe komputery z procesorem Intel® Core™ vPro™ ósmej generacji ułatwiają firmom spełnienie wymagań w zakresie analizy biznesowej – analizowanie, udostępnianie, konwertowanie danych i szybkie przewidywanie schematów.

Zobacz ofertę

Przeczytaj, co nasi partnerzy mówią o najnowszym procesorze Intel® Core™ vPro™

„Accenture z pewnością wykorzysta nowe funkcje zabezpieczeń i zarządzania, w jakie wyposażono najnowszy procesor Intel® Core™ vPro™. Połączenie tych nowych funkcji z rozwiązaniami firmy Accenture pomoże klientom w unowocześnieniu działalności w chmurze oraz spowoduje wprowadzenie na rynek nowych i innowacyjnych usług w ramach cyfrowej transformacji”. – Jack Sepple, dyrektor techniczny w grupie Accenture odpowiedzialnej za chmurę i działalność operacyjną

„W najnowszym procesorze Intel® Core™ vPro™ firma Intel udostępnia nowatorskie funkcje, takie jak zaawansowane zabezpieczenia, nowe funkcje zarządzania i wyższą wydajność, co pozwala przygotować się na cyfrową rewolucję”. – John J. Minnick, starszy dyrektor, globalny zespół partnerów ds. technologii strategicznych, Atos, Inc.

„Nowoczesne firmy technologiczne poszukują urządzeń, które umożliwiają pracownikom wydajną pracę, a działowi IT zarządzanie urządzeniami i ich ochronę w celu maksymalnego skrócenia czasu przestojów i lepszego zabezpieczenia urządzeń przed zagrożeniami. Najnowszy procesor Intel® Core™ vPro™ z rozwiązaniem Orchestrator™ firmy CompuCom dla użytkownika końcowego zapewnia wysoką produktywność oraz możliwość zdalnego zarządzania urządzeniami i ich ochronę, podnosząc atrakcyjność produktu w oczach klientów” – Justin Mennen, dyrektor ds. informatycznych w firmie CompuCom.

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Całkowite zabezpieczenie systemu komputerowego jest niemożliwe. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu albo na stronie https://www.intel.pl.