Informatycy napotykają dziś problemy na każdym kroku

Teraz dostępna jest platforma, która pomoże im rozwiązać je wszystkie.

Zobacz najnowsze procesory

Zalety platformy Intel® vPro™1

Wydajność

Podnieś standard pracy na komputerze dzięki zoptymalizowanej wydajności i wydłużonemu czasowi pracy baterii, które zwiększają produktywność.

Zabezpieczenia

Chroń firmę za pomocą funkcji bezpieczeństwa urządzeń końcowych, które mają dodatkową warstwę wbudowanych zabezpieczeń.

Możliwości zarządzania

Wydajne zarządzanie komputerami umożliwiają obecnie rozwiązania do zdalnego zarządzania.

Stabilność

Większa stabilność upraszcza cykl eksploatacji komputerów.

Dowiedz się więcej o platformie i rozwiązaniach Intel® vPro™

Podstawa cyfrowej transformacji

Platforma Intel® vPro™ zapewnia doskonałą wydajność, sprzętowe funkcje zabezpieczeń i nowe poziomy wydajności.

Przeczytaj informacje

Argumenty ekonomiczne za platformą Intel® vPro™

W niniejszym raporcie opisano, w jaki sposób platforma Intel® vPro™ może obniżyć całkowite koszty utrzymania poprzez zmianę profilu zdarzeń w całym okresie użytkowania zainstalowanej bazy urządzeń końcowych.

Przeczytaj raport

Oszacuj całkowity koszt eksploatacji dla wdrożeń komputerów

Użyj narzędzia estymatora Intel® vPro™ TCO Estimator, aby odkryć potencjalne oszczędności wynikające z wdrożenia urządzeń opartych na platformie Intel® vPro™.

Przejdź do estymatora

Oparte na chmurze ujednolicone zarządzanie punktami końcowymi zwiększa możliwości przedsiębiorstw

Oparte na chmurze rozwiązanie firm Atos i Intel do ujednoliconego zarządzania punktami końcowymi ułatwia zdalne administrowanie komputerów za pomocą platformy Intel® vPro™.

Przeczytaj informacje o rozwiązaniu

Transformacja firmy dzięki platformie Intel® vPro™

Platforma Intel® vPro™ pomaga utrzymywać bezpieczeństwo danych kancelarii adwokackiej

Laptopy z procesorami Intel® Core™ vPro™ zapewniają pracownikom kancelarii prawniczej Lancaster, Brooks & Welch LLP mobilność, wydajność i produktywność, które składają się na wyjątkową jakość użytkowania.

Przeczytaj studium przypadku

Platforma Intel® vPro™ pomaga Akademii Lightbridge skupić się na przyszłości

Komputery z procesorami Intel® Core™ vPro™ pomagają Akademii Lightbridge zachować produktywność, jednocześnie wspomagając rozwój przyszłych liderów już dziś.

Przeczytaj studium przypadku

Łatwiejsze wprowadzanie innowacji w firmach

Wybranie urządzeń opartych na platformie Intel® vPro™ umożliwia przekształcenie komputerów w strategiczne zasoby przedsiębiorstwa.

Niezrównana ochrona tożsamości

Rozwiązanie Intel® Authenticate zapewnia łatwą do wdrożenia, kompleksową i wzmocnioną sprzętowo ochronę tożsamości oraz konfigurowalną funkcję uwierzytelniania wieloskładnikowego (MFA).

Dowiedz się więcej na temat rozwiązania Intel® Authenticate

Prostsze zarządzanie zdalne

Zaoszczędź czas i obniż koszty serwisu technicznego na miejscu dzięki możliwości zdalnego wykrywania i odzyskiwania, jakie zapewnia technologia Intel® Active Management Technology (Intel® AMT) – nawet w przypadku utraty zasilania lub awarii systemu operacyjnego.

Więcej informacji na temat technologii Intel® Active Management

Zarządzanie cyklami życia urządzeń dzięki programowi Intel® Stable Image Platform Program (Intel® SIPP)

Program Intel® Stable Image Platform Program (Intel® SIPP) umożliwia przewidywalne przejście z jednej generacji technologii na kolejną.

Więcej informacji o programie Intel® Stable Image Platform Program (Intel® SIPP)

Pokrewne produkty i rozwiązania

Technologia Thunderbolt™ 3

Jeden mały port umożliwia szybkie i proste podłączenie wyświetlaczy i urządzeń.

Więcej informacji

Pamięć Intel® Optane™

Pamięć nowej klasy, po raz pierwszy od 25 lat zaprojektowana całkowicie od nowa, łączy zalety pamięci DRAM oraz pamięci masowej. Eliminuje wąskie gardła w przetwarzaniu danych i poprawia wydajność w najbardziej wymagających aplikacjach.

Więcej informacji

Dyski SSD klasy korporacyjnej

Dyski Intel® 3D NAND SSD, zaprojektowane pod kątem wysokich wymagań przedsiębiorstw, zapewniają niezawodną, szybką pamięć masową i zaawansowane możliwości w zakresie zabezpieczeń.

Więcej informacji

Rozwiązanie Intel Unite®

Zebrania mogą w końcu rozpoczynać się sprawnie i planowo, bez telefonu do informatyka, dzięki platformie z możliwością rozbudowy, która umożliwia korzystanie z istniejących narzędzi oraz inteligentnych przestrzeni. Rozwiązanie Intel Unite® to praktyczne i skalowalne rozwiązanie ułatwiające współpracę.

Więcej informacji

Migracja do systemu Windows 10* dzięki platformie Intel® vPro™

Dowiedz się, w jaki sposób nowe komputery oparte na platformie Intel® vPro™ i systemie Windows* 10 wyznaczają nowe tempo dla innowacyjnych rozwiązań.

Więcej informacji

Procesory oparte na technologii vPro

Nowe komputery z procesorem Intel® Core™ vPro™ ósmej generacji ułatwiają firmom spełnienie wymagań w zakresie analizy biznesowej – analizowanie, udostępnianie, konwertowanie danych i szybkie przewidywanie schematów.

Zobacz ofertę

Rozwiązania dla nowoczesnej firmy

Odkryj, w jaki sposób rozwiązania platformy Intel® vPro™ zwiększają wydajność, możliwości zarządzania i zabezpieczenia Twojej firmy.

Zapoznaj się z infografiką

Przeczytaj, co nasi partnerzy mówią o najnowszym procesorze Intel® Core™ vPro™

„Accenture z pewnością wykorzysta nowe funkcje zabezpieczeń i zarządzania, w jakie wyposażono najnowszy procesor Intel® Core™ vPro™. Połączenie tych nowych funkcji z rozwiązaniami firmy Accenture pomoże klientom w unowocześnieniu działalności w chmurze oraz spowoduje wprowadzenie na rynek nowych i innowacyjnych usług w ramach cyfrowej transformacji”. – Jack Sepple, dyrektor techniczny w grupie Accenture odpowiedzialnej za chmurę i działalność operacyjną.

„W najnowszym procesorze Intel® Core™ vPro™ firma Intel udostępnia nowatorskie funkcje, takie jak zaawansowane zabezpieczenia, nowe funkcje zarządzania i wyższą wydajność, co pozwala przygotować się na cyfrową rewolucję”. – John J. Minnick, starszy dyrektor, globalny zespół partnerów ds. technologii strategicznych, Atos, Inc.

„Nowoczesne firmy technologiczne poszukują urządzeń, które umożliwiają pracownikom wydajną pracę, a działowi IT zarządzanie urządzeniami i ich ochronę w celu maksymalnego skrócenia czasu przestojów i lepszego zabezpieczenia urządzeń przed zagrożeniami. Najnowszy procesor Intel® Core™ vPro™ z rozwiązaniem Orchestrator™ firmy CompuCom dla użytkownika końcowego zapewnia wysoką produktywność oraz możliwość zdalnego zarządzania urządzeniami i ich ochronę, podnosząc atrakcyjność produktu w oczach klientów” – Justin Mennen, dyrektor ds. informatycznych w firmie CompuCom.

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl.