Podnieś produktywność poprzez zapewnienie wysokiej wydajności i krótkiego czasu reakcji w celu wykonywania poważnych zadań obliczeniowych w firmie. Wyeliminuj zagrożenia bezpieczeństwa dzięki wspieranym sprzętowo zabezpieczeniom z wieloskładnikową ochroną tożsamości i zredukuj koszty operacyjne IT poprzez zdalne zarządzanie – wszystko to jest możliwe z procesorami Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji.

Ułatw sobie najtrudniejsze prace

Niezależnie od tego, czy pracownicy wykonują złożone obliczenia, kompilują precyzyjny kod czy edytują zaawansowane grafiki, technologia Intel® Hyper-Threading zapewnia obsługę wymagających aplikacji poprzez wykonywanie wielu wątków w każdym rdzeniu w celu zapewnienia najlepszego czasu reakcji, co pozwala szybko wykonywać zadania.

Zwiększ wydajność pracowników ›

Media Asset with Text Component (RWD)

Wzmocnij zabezpieczenia oprogramowania od wewnątrz1

Chroń firmę przed zagrożeniami dla tożsamości użytkowników dzięki rozwiązaniu Intel® Authenticate obsługiwanemu przez procesory Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji. To zaawansowane, wieloskładnikowe rozwiązanie przechwytuje, szyfruje, dopasowuje i zapisuje dane użytkownika w sposób sprzętowy, redukując zagrożenie zaawansowanymi atakami na poziomie oprogramowania, takimi jak łamanie haseł, wyłudzanie informacji i przechwytywanie ekranu.

Zabezpiecz swoją firmę przed nowoczesnymi atakami ›

Zmodernizuj zarządzanie urządzeniami

Zredukuj koszty lokalnego wsparcia IT i oszczędzaj czas dzięki technologii Intel® Active Management Technology (Intel® AMT). Zapewnia ona łatwą obsługę zdalną, bezprzewodowe zarządzanie pracownikami mobilnymi oraz bezpieczne wymazywanie dysku w celu uproszczenia wymiany komputerów. Funkcje pozapasmowe technologii Intel® AMT pomagają zachować kontrolę niezależnie od tego, czy komputer jest włączony, i niezależnie od jego lokalizacji, nawet w przypadku całkowitej awarii systemu operacyjnego.

Obsługuj zdalnie komputery ›

Rozpocznij korzystanie z technologii Intel® vPro™

Skonfiguruj komputery w celu pełnego wykorzystania technologii Intel® vPro™ przy użyciu zestawu prostych przewodników i narzędzi.

Zacznij już teraz

Pobierz certyfikaty dostawców dla technologii Intel® AMT i znajdź dodatkowe informacje o produktach.

Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dostawców technologii Intel® vPro™

Program Intel® Stable Image Platform Program (Intel® SIPP) gwarantuje łatwe i przewidywalne przejście z jednej generacji technologii na kolejną.

Poznaj program Intel® SIPP

Zwiększ wydajność w miejscu pracy

Intel® Data Guard to wzmocnione rozwiązywanie szyfrowania danych, które chroni pliki na komputerach zarządzanych przez dział IT i współpracuje z istniejącymi narzędziami. Rozwiązanie Intel® Data Guard jest proste w użyciu i umożliwia pracownikom elastyczną kontrolę właściwości plików. Technologia ta jest dostępna w urządzeniach z procesorami Intel® Core™ vPro™ szóstej i siódmej generacji. W roku 2017 rozwiązanie stanie się też ogólnodostępne.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu Intel® Data Guard

Wznieśmy toast za spotkania, które rozpoczynają się bez kontaktu z działem IT. Rozwiązanie Intel Unite® zapewnia centrum zarządzania wszystkimi istniejącymi narzędziami konferencyjnymi, upraszczając organizację spotkań i udostępnianie materiałów.

Ułatw pracownikom komunikację

Chroń tożsamość za pomocą zabezpieczeń sprzętowych, konfigurowalnych funkcji wielopoziomowego uwierzytelniania oraz kompleksowych i łatwych do wdrożenia rozwiązań1.

Dowiedz się więcej na temat rozwiązania Intel® Authenticate

Uprość produktywność i zredukuj gąszcz kabli, łącząc wiele urządzeń przy użyciu pojedynczego, niewielkiego złącza o błyskawicznej szybkości transmisji zapewnianej przez technologię Thunderbolt™ 3.

Uprość komunikację

Technologia Intel® Wireless Gigabit pozwala uzyskać wydajność i czas reakcji tradycyjnej stacji dokującej bez gąszczu kabli.

Wdróż technologię Intel® Wireless Docking

Oszczędzaj czas dzięki możliwości zdalnej obsługi, która pozwala na bezprzewodowe zarządzanie urządzeniami przenośnymi pracowników i umożliwia bezpieczne usunięcie danych w przypadku wymiany urządzenia2 1.

Więcej informacji na temat technologii Intel® Active Management

Dyski Intel® 3D NAND SSD, zaprojektowane pod kątem wysokich wymagań przedsiębiorstw, zapewniają niezawodną, szybką pamięć masową i zaawansowane możliwości w zakresie zabezpieczeń.

Poznaj dyski Intel® Solid-State Drive klasy korporacyjnej

Technologia Intel® vPro™ umożliwia tworzenie wydajnych, sprzętowych rozwiązań zarządzania zdalnego, które poprawiają działanie punktów sprzedaży (POS) i usprawniają sprzedaż detaliczną przy jednoczesnym obniżaniu kosztów.

Odkryj inteligentne zarządzanie urządzeniami

Dowiedz się więcej na temat technologii Intel® vPro™

Dowiedz się, jak procesor Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji pozwala urzeczywistnić wizję cyfrowego miejsca pracy w najważniejszych obszarach IT, takich jak bezpieczeństwo, wydajność i możliwości zarządzania. Zobacz najnowszy wpis na blogu, w którym przedstawiciel kadry zarządzającej firmy Intel Tom Garrison omawia zalety platformy Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji.

Przeczytaj wpis na blogu

Przełomowe innowacje cyfrowe nie zwalniają tempa, tworząc nowe modele biznesowe i możliwości we wszystkich organizacjach, bez względu na ich wielkość. Dowiedz się, jak system Windows® 10 i procesory Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji zapewniają nowe i lepsze sposoby pracy na komputerach firmowych.

Przeczytaj teraz raport dotyczący firmy Atos

Dowiedz się, jak w okresie rosnącej liczby cyberzagrożeń firmy Microsoft i Intel zapewniają zaawansowane funkcje zabezpieczeń dzięki systemowi Windows® 10 i procesorowi Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji.

Przeczytaj raport dotyczący firmy Sogeti

Zobacz wszystkie zalety urządzeń z procesorami Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji.

Obejrzyj infografikę

Urządzenia wyposażone w wydajne procesory Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji zapewniają firmom należyte bezpieczeństwo oraz nowe możliwości dla zdalnych pracowników.

Zobacz, co się zmieniło

Przeczytaj, co nasi partnerzy mówią o technologii Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji

„Accenture skorzysta z nowych funkcji zabezpieczeń i zarządzania, w jakie wyposażono procesor Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji. Połączenie tych nowych funkcji z rozwiązaniami firmy Accenture pomoże klientom w unowocześnieniu działalności w chmurze oraz spowoduje wprowadzenie na rynek nowych i innowacyjnych usług w ramach cyfrowej transformacji”. – Jack Sepple, dyrektor techniczny w grupie Accenture odpowiedzialnej za chmurę i działalność operacyjną

„W procesorze Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji firma Intel oferuje przedsiębiorstwom nowatorskie funkcje, takie jak zaawansowane zabezpieczenia, nowe funkcje zarządzania i wyższą wydajność, co umożliwi im przygotowanie się na cyfrową rewolucję”. – John J. Minnick, starszy dyrektor, globalny zespół partnerów ds. technologii strategicznych, Atos, Inc.

„Technologia Intel® vPro™ to jedyny procesor na rynku, któremu jesteśmy skłonni powierzyć obsługę naszego zaawansowanego pakietu zabezpieczeń z przekonaniem, że zapewni on również doskonały komfort pracy i długi czas pracy baterii”. – Walton Smith, wiceprezes ds. usług dla klientów, Booz Allen Hamilton

„Nowoczesne firmy technologiczne poszukują urządzeń, które umożliwiają pracownikom wydajną pracę, a działowi IT zarządzanie urządzeniami i ich ochronę w celu maksymalnego skrócenia czasu przestojów i lepszego zabezpieczenia urządzeń przed zagrożeniami. Procesor Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji z rozwiązaniem OrchestratorTM firmy CompuCom dla użytkownika końcowego zapewnia produktywność, możliwość zdalnego zarządzania urządzeniami i ich ochronę, podnosząc atrakcyjność produktu w oczach klientów”. – Justin Mennen, dyrektor ds. informatycznych, CompuCom.

„Współpracujemy z firmą Intel nad spełnieniem tych potrzeb klientów, na których im najbardziej zależy. Procesor Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji dla przedsiębiorstw to najlepszy w swojej klasie procesor do przyszłych stanowisk pracy, oparty na nowych rozwiązaniach poprawiających wydajność, bezpieczeństwo i możliwości zarządzania urządzeniami” – powiedział Theo Reddy, EUC Practice Manager w Dimension Data.

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu albo na stronie http://www.intel.pl.

2

Technologia Intel® Active Management (Intel® AMT) wymaga aktywacji, komputera z dostępem do sieci korporacyjnej i chipsetem obsługującym tę technologię, sprzętu sieciowego oraz oprogramowania. W przypadku notebooków technologia Intel AMT może nie być dostępna lub pewne jej możliwości mogą być ograniczone przez system operacyjny hosta sieci VPN, a także podczas połączenia z siecią bezprzewodową, zasilania z baterii, w stanie uśpienia, hibernacji lub po odłączeniu od zasilania. Wyniki zależą od konfiguracji sprzętu i ustawień. Więcej informacji można uzyskać pod adresem http://www.intel.pl/content/www/pl/pl/architecture-and-technology/intel-active-management-technology.html.