Różnica między prowadzeniem działalności a przywództwem

Podnieś produktywność poprzez zapewnienie wysokiej wydajności i krótkiego czasu reakcji w celu wykonywania poważnych zadań obliczeniowych w firmie. Wyeliminuj zagrożenia bezpieczeństwa dzięki wspieranym sprzętowo zabezpieczeniom z wieloskładnikową ochroną tożsamości i zredukuj koszty operacyjne IT poprzez zdalne zarządzanie – wszystko to jest możliwe z procesorami Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji.

Ułatw sobie najtrudniejsze prace

Niezależnie od tego, czy pracownicy wykonują złożone obliczenia, kompilują precyzyjny kod czy edytują zaawansowane grafiki, technologia Intel® Hyper-Threading zapewnia obsługę wymagających aplikacji poprzez wykonywanie wielu wątków w każdym rdzeniu w celu zapewnienia najlepszego czasu reakcji, co pozwala szybko wykonywać zadania.

Zwiększ wydajność pracowników

Media Asset with Text Component (RWD)

Wzmocnij zabezpieczenia oprogramowania od wewnątrz1

Chroń firmę przed zagrożeniami dla tożsamości użytkowników dzięki rozwiązaniu Intel® Authenticate obsługiwanemu przez procesory Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji. To zaawansowane, wieloskładnikowe rozwiązanie przechwytuje, szyfruje, dopasowuje i zapisuje dane użytkownika w sposób sprzętowy, redukując zagrożenie zaawansowanymi atakami na poziomie oprogramowania, takimi jak łamanie haseł, wyłudzanie informacji i przechwytywanie ekranu.

Zabezpiecz swoją firmę przed nowoczesnymi atakami

Zmodernizuj zarządzanie urządzeniami

Zredukuj koszty lokalnego wsparcia IT i oszczędzaj czas dzięki technologii Intel® Active Management Technology (Intel® AMT). Zapewnia ona pracownikom mobilnym łatwą obsługę zdalną urządzeń i bezprzewodowe zarządzanie nimi oraz ułatwia bezpieczne wymazywanie dysku w celu uproszczenia wymiany komputerów. Funkcje pozapasmowe technologii Intel® AMT pomagają zachować kontrolę niezależnie od tego, czy komputer jest włączony, i niezależnie od jego lokalizacji, nawet w przypadku całkowitej awarii systemu operacyjnego.

Obsługuj zdalnie komputery

Szybka i łatwa konfiguracja

Skonfiguruj komputery w celu pełnego wykorzystania technologii Intel® vPro™ przy użyciu zestawu prostych przewodników i narzędzi.

Zacznij już teraz

Rozpocznij korzystanie z technologii Intel® vPro™

Pobierz certyfikaty dostawców dla technologii Intel® AMT i znajdź dodatkowe informacje o produktach.

Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dostawców technologii Intel® vPro™

Program Intel® Stable Image Platform Program (Intel® SIPP) gwarantuje łatwe i przewidywalne przejście z jednej generacji technologii na kolejną.

Poznaj program Intel® SIPP

Funkcje obsługi zdalnej i bezprzewodowego zarządzania urządzeniami dla pracowników mobilnych pozwalają oszczędzić czas, a bezpieczne wymazywanie dysku upraszcza wymianę komputerów2 1.

Więcej informacji na temat technologii Intel® Active Management

Zwiększ wydajność w miejscu pracy

Intel® Data Guard to wzmocnione rozwiązywanie szyfrowania danych, które chroni pliki na komputerach zarządzanych przez dział IT i współpracuje z istniejącymi narzędziami. Rozwiązanie Intel® Data Guard jest proste w użyciu i umożliwia pracownikom elastyczną kontrolę właściwości plików. Technologia ta jest dostępna w urządzeniach z procesorami Intel® Core™ vPro™ szóstej i siódmej generacji. W roku 2017 rozwiązanie stanie się też ogólnodostępne.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu Intel® Data Guard

Wznieśmy toast za spotkania, które rozpoczynają się bez kontaktu z działem IT. Rozwiązanie Intel Unite® zapewnia centrum zarządzania wszystkimi istniejącymi narzędziami konferencyjnymi, upraszczając organizację spotkań i udostępnianie materiałów.

Ułatw pracownikom komunikację

Chroń tożsamość za pomocą zabezpieczeń sprzętowych, konfigurowalnych funkcji wielopoziomowego uwierzytelniania oraz kompleksowych i łatwych do wdrożenia rozwiązań1.

Dowiedz się więcej na temat rozwiązania Intel® Authenticate

Uprość produktywność i zredukuj gąszcz kabli, łącząc wiele urządzeń przy użyciu pojedynczego, niewielkiego złącza o błyskawicznej szybkości transmisji zapewnianej przez technologię Thunderbolt™ 3.

Uprość komunikację

Dyski Intel® 3D NAND SSD, zaprojektowane pod kątem wysokich wymagań przedsiębiorstw, zapewniają niezawodną, szybką pamięć masową i zaawansowane możliwości w zakresie zabezpieczeń.

Poznaj dyski Intel® Solid-State Drive klasy korporacyjnej

Technologia Intel® vPro™ umożliwia tworzenie wydajnych, sprzętowych rozwiązań zarządzania zdalnego, które poprawiają działanie punktów sprzedaży (POS) i usprawniają sprzedaż detaliczną przy jednoczesnym obniżaniu kosztów.

Odkryj inteligentne zarządzanie urządzeniami

Dowiedz się więcej na temat technologii Intel® vPro™

Dowiedz się, jak procesor Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji pozwala urzeczywistnić wizję cyfrowego miejsca pracy w najważniejszych obszarach IT, takich jak bezpieczeństwo, wydajność i możliwości zarządzania. Zobacz najnowszy wpis na blogu, w którym przedstawiciel kadry zarządzającej firmy Intel Tom Garrison omawia zalety platformy Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji.

Przeczytaj wpis na blogu

Przełomowe innowacje cyfrowe nie zwalniają tempa, tworząc nowe modele biznesowe i możliwości we wszystkich organizacjach, bez względu na ich wielkość. Dowiedz się, jak system Windows® 10 i procesory Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji zapewniają nowe i lepsze sposoby pracy na komputerach firmowych.

Przeczytaj teraz raport dotyczący firmy Atos

Dowiedz się, jak w okresie rosnącej liczby cyberzagrożeń firmy Microsoft i Intel zapewniają zaawansowane funkcje zabezpieczeń dzięki systemowi Windows® 10 i procesorowi Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji.

Przeczytaj raport dotyczący firmy Sogeti

Zobacz wszystkie zalety urządzeń z procesorami Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji.

Obejrzyj infografikę

Urządzenia wyposażone w wydajne procesory Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji zapewniają firmom należyte bezpieczeństwo oraz nowe możliwości dla zdalnych pracowników.

Zobacz, co się zmieniło

Przeczytaj, co nasi partnerzy mówią o technologii Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji

„Accenture skorzysta z nowych funkcji zabezpieczeń i zarządzania, w jakie wyposażono procesor Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji. Połączenie tych nowych funkcji z rozwiązaniami firmy Accenture pomoże klientom w unowocześnieniu działalności w chmurze oraz spowoduje wprowadzenie na rynek nowych i innowacyjnych usług w ramach cyfrowej transformacji”. – Jack Sepple, dyrektor techniczny w grupie Accenture odpowiedzialnej za chmurę i działalność operacyjną

„W procesorze Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji firma Intel oferuje przedsiębiorstwom nowatorskie funkcje, takie jak zaawansowane zabezpieczenia, nowe funkcje zarządzania i wyższą wydajność, co umożliwi im przygotowanie się na cyfrową rewolucję”. – John J. Minnick, starszy dyrektor, globalny zespół partnerów ds. technologii strategicznych, Atos, Inc.

„Technologia Intel® vPro™ to jedyny procesor na rynku, któremu jesteśmy skłonni powierzyć obsługę naszego zaawansowanego pakietu zabezpieczeń z przekonaniem, że zapewni on również doskonały komfort pracy i długi czas pracy baterii”. – Walton Smith, wiceprezes ds. usług dla klientów, Booz Allen Hamilton

„Nowoczesne firmy technologiczne poszukują urządzeń, które umożliwiają pracownikom wydajną pracę, a działowi IT zarządzanie urządzeniami i ich ochronę w celu maksymalnego skrócenia czasu przestojów i lepszego zabezpieczenia urządzeń przed zagrożeniami. Procesor Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji z rozwiązaniem OrchestratorTM firmy CompuCom dla użytkownika końcowego zapewnia produktywność, możliwość zdalnego zarządzania urządzeniami i ich ochronę, podnosząc atrakcyjność produktu w oczach klientów”. – Justin Mennen, dyrektor ds. informatycznych, CompuCom.

„Współpracujemy z firmą Intel nad spełnieniem tych potrzeb klientów, na których im najbardziej zależy. Procesor Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji dla przedsiębiorstw to najlepszy w swojej klasie procesor do przyszłych stanowisk pracy, oparty na nowych rozwiązaniach poprawiających wydajność, bezpieczeństwo i możliwości zarządzania urządzeniami” – powiedział Theo Reddy, EUC Practice Manager w Dimension Data.

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Całkowite zabezpieczenie systemu komputerowego jest niemożliwe. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu albo na stronie https://www.intel.pl.

2

Technologia Intel® Active Management (Intel® AMT) wymaga aktywacji, komputera z dostępem do sieci korporacyjnej i chipsetem obsługującym tę technologię, sprzętu sieciowego oraz oprogramowania. W przypadku notebooków technologia Intel AMT może nie być dostępna lub pewne jej możliwości mogą być ograniczone przez system operacyjny hosta sieci VPN, a także podczas połączenia z siecią bezprzewodową, zasilania z baterii, w stanie uśpienia, hibernacji lub po odłączeniu od zasilania. Wyniki zależą od konfiguracji sprzętu i ustawień. Więcej informacji można uzyskać pod adresem http://www.intel.pl/content/www/pl/pl/architecture-and-technology/intel-active-management-technology.html.