Większa dostępność informacji dzięki analizom danych

Firmy Intel i SAS, z łącznie ponad 20-letnim doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów przez współpracę, zawarły umowę partnerską, by dostarczać wydajne rozwiązania analityczne dla firm z różnych branż, dzięki którym będą one mogły lepiej wykorzystywać swoje dane.

Zacznij unowocześniać swoją firmę

Otrzymuj na swoją skrzynkę najnowsze wiadomości i aktualizacje od ekspertów branżowych, dotyczące trendów kształtujących przyszłość biznesu.

Dziękujemy za subskrypcję.

Udało się!

Współpraca w zakresie zoptymalizowanych rozwiązań analitycznych

Firmy Intel i SAS ściśle współpracują nad optymalizacją funkcjonalnego oprogramowania SAS do analizy danych pod kątem wydajnej architektury Intel®. Zaawansowane oprogramowanie analityczne firmy SAS korzysta z doskonałej wydajności i ogromnej pamięci procesorów Intel® Xeon® Scalable, a także z dysków Intel® Solid State Drive umożliwiających szybkie zapisywanie i pobieranie danych.1 2 Wspólnie firmy Intel i SAS zapewniają klientom narzędzie do przetwarzania danych w pamięci w czasie rzeczywistym i do błyskawicznych analiz predykcyjnych, co przynosi wymierne korzyści biznesowe.

Rozwiązania dla przedsiębiorstw firm Intel i SAS umożliwiają wykorzystywanie analiz do czerpania zysków z nowych szans biznesowych, takich jak wprowadzenie na rynek nowego produktu lub nowej usługi, oraz do rozwiązywania różnych problemów biznesowych, na przykład zapobiegania oszustwom lub usprawniania procesów.

Organizacjom, które dopiero zaczynają korzystać z analiz, Intel i SAS oferują rozwiązanie Analytics Fast Track for SAS, nowoczesną platformę technologiczną skonfigurowaną do obsługi niezbędnych funkcji analitycznych SAS. Wystarczy ją włączyć i dodać dane, by od razu móc korzystać z analiz SAS.

Firmy SAS i Intel dostarczają analizy danych na dużą skalę

Firmy Intel i SAS dostarczają przedsiębiorstwom na całym świecie bogate w innowacje i posiadające infrastrukturę analityczną rozwiązanie, które jest gotowe do pracy nad różnorodnym zakresem obecnych zadań analitycznych, jak również ze złożonymi obciążeniami jutra.

Więcej informacji

Analizy w pamięci oznaczają dokładniejsze informacje i szybsze podejmowanie decyzji

Rozwiązania do analiz w pamięci SAS i procesory Intel® Xeon® Scalable umożliwiają analizy w czasie rzeczywistym pozwalające szybciej uzyskiwać wyniki i podejmować trafniejsze decyzje.

Harvard Business Review — Ankieta Pulse

Ta ankieta HBR wyjaśnia, jak wykorzystywać informacje o klientach i podnosić jakość usług.

Więcej informacji

Przyspiesz wykonywanie zadań w zakresie analiz i zarządzania ryzykiem

Przyspiesz nawet dwukrotnie wykonywanie równoległych zadań analitycznych dzięki aplikacjom SAS 9.4* wykorzystującym procesor Intel® Xeon® Platinum 8180 i technologię Intel® Optane™.

Więcej informacji

SAS Analytics działa szybciej na procesorach Intel® Xeon® Scalable

Aplikacje SAS zapewniają zintegrowane środowisko do modelowania predykcyjnego i opisowego, analizy danych i prognozowania.

Poczuj różnicę

SAS True Customer 360* – lepsze zrozumienie klientów

Połączenie danych online i offline dzięki SAS Customer Intelligence 360* zapewnia lepszy wgląd w sytuację, który dostarcza praktyczne wnioski Twojej organizacji IT.

Więcej informacji

Jak rozwiązanie Retail Omnichannel Analytics firmy SAS* poprawia obsługę klienta

Dowiedz się, w jaki sposób rozwiązanie Retail Omnichannel Analytics firmy SAS* może usprawnić działalność firmy handlowej i poprawić obsługę klienta dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i analizy obszarów handlowych.

Więcej informacji

Technologia Intel wspiera SAS Analytics w branży energetycznej i użyteczności publicznej

Szybkie tworzenie prototypów, modernizacja analiz, natychmiastowe środowisko testowe i zwiększona szybkość. Firmy SAS i Intel współpracują nad lepszymi możliwościami przetwarzania i analizy.

Przeczytaj informacje o rozwiązaniu

Firmy SAS i Intel nawiązują współpracę w zakresie analityki

Popraw obsługę klienta i zwiększ zyski dzięki zaawansowanym analizom SAS opartym o technologię Intel®.

Dowiedz się więcej o współpracy

Wielokanałowe analizy zapewniają ujednolicone informacje

Popraw obsługę klienta, dostarczając danych na temat klientów i ujednoliconych informacji na wszystkich kanałach.

Odkryj rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb

Inteligentne analizy dla inteligentnych maszyn

Platforma SAS Analytics for IoT umożliwia wykorzystywanie zalewu danych z przemysłowego Internetu rzeczy.

Dowiedz się więcej o inteligentnych analizach

Zmodernizuj swoje centrum przetwarzania danych, by osiągnąć więcej

Zmodernizuj swoje centrum przetwarzania danych, przenosząc obciążenia robocze oprogramowania SAS ze starszych serwerów na serwery nowej generacji wyposażone w procesory Intel®.

Sprawdź, jak możesz osiągnąć więcej

Innowacje w Data Frontier

Rozwiązania firm Intel i SAS wykorzystują pełnię możliwości procesorów i pamięci, by przetwarzać większe zestawy danych i przeprowadzać analizy w czasie rzeczywistym za pomocą między innymi uczenia maszynowego i prognozowania.

Obejrzyj wideo

Informacje o produktach i wydajności

1

Wyniki testów uzyskano przed instalacją najnowszych poprawek oprogramowania i aktualizacji oprogramowania sprzętowego, które służą do likwidacji luk w zabezpieczeniach określanych mianem „Spectre” i „Meltdown”. Po zainstalowaniu tych aktualizacji wyniki te mogą nie mieć zastosowania do posiadanego urządzenia lub systemu.

Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.pl/benchmarks.

Wyniki zostały zmierzone przez firmę Intel® na podstawie oprogramowania, testów wydajności lub danych innych firm i przedstawione wyłącznie w celach informacyjnych. Jakiekolwiek różnice w sprzęcie, oprogramowaniu lub konfiguracji mogą mieć wpływ na wyniki aktualnie mierzonej wydajności. Firma Intel nie kontroluje ani nie weryfikuje struktury ani zastosowania danych innych firm wspomnianych w tym dokumencie. Firma Intel zachęca wszystkich swoich klientów do odwiedzenia wymienionych w tym miejscu lub innych podobnych stron internetowych w celu sprawdzenia, czy wspomniane dane porównawcze są dokładne i odzwierciedlają parametry badanych systemów.

2

Lepsza wydajność i skalowalność dla nowych analiz Intel. 2015.
https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/big-data/sas-analytics-xeon-e7-v3-brief.html