Wspólny wysiłek

Firmy Lenovo i Intel cechuje bogata historia współpracy w dziedzinie centrów przetwarzania danych. Razem jesteśmy w stanie dostarczyć architekturę, która wspiera coraz wyższe poziomy wydajności, upakowania i efektywności w branży, zapewniając jednocześnie możliwości rozwoju klientom końcowym.

Analityka i duże zbiory danych

Teraz możesz otrzymać infrastrukturę zdolną do łatwego skalowania – wraz z elastycznymi systemami, które wykorzystują możliwości technologii Intel®.

Maksymalizacja wartości danych

Zachowaj konkurencyjność i zyskaj możliwość podejmowania decyzji w oparciu o dane za pomocą rozwiązania firm Intel i Lenovo do analizy strumieni z obsługą uczenia maszynowego.

Czytaj dalej

Analizy w czasie rzeczywistym

Postaw na wyższą zwinność i elastyczność architektury do streamowania w czasie rzeczywistym opartej na technologiach firmy Intel, Lenovo i Cloudera.

Czytaj dalej

Rozwój infrastruktury

Technologie i rozwiązania firmy Intel® przeznaczone do obsługi najbardziej krytycznych zadań i obciążeń pozwalają przyspieszyć modernizację.

Skalowalne procesory Intel® Xeon®

Procesory zoptymalizowane pod względem obciążeń związanych z obsługą wymagających aplikacji i uzyskiwaniem z danych praktycznej wiedzy torują drogę do sukcesu.

Zobacz więcej

Rozwiązania Intel® Select

Zapoznaj się z rozwiązaniami markowymi naszych partnerów i dowiedz się więcej o sposobach uproszczenia i przyspieszenia wdrażania infrastruktury centrum przetwarzania danych.

Zobacz więcej

Inteligentniejszy biznes, inteligentniejszy świat

Poznaj przyszłość centrum przetwarzania danych korzystającego z osiągnięć w zakresie analizy danych, przetwarzania w chmurze itd.

Zaawansowana analiza

Zaawansowana analiza danych zmienia przedsiębiorstwa przez nowe odkrycia, lepszą obsługę klienta oraz doskonalenie usług i produktów – a wszystko to dzięki dostępowi do praktycznych informacji. Zobacz, co rozwiązania firmy Intel mogą wnieść do Twojego przedsiębiorstwa.

Pierwsze kroki w zakresie analizy danych

Przetwarzanie w chmurze

Buduj rozwiązania chmurowe na zaufanej platformie Intel, aby zapewnić swojej firmie elastyczność i bezpieczeństwo niezbędne do tworzenia innowacyjnych rozwiązań w cyfrowym świecie. Technologie firmy Intel® obsługują różnorodne obciążenia robocze, w tym większość wymagających aplikacji.

Odkryj swoje rozwiązanie chmury

Transformacja sieci

Rozwój przyszłych usług dla przedsiębiorstw i produktów dla klientów indywidualnych opiera się na doświadczeniach związanych z siecią 5G. Dowiedz się więcej o technologiach firmy Intel®, które umożliwiają transformację sieci.

Odmień swoją sieć

Sztuczna inteligencja

Sztuczna inteligencja (SI) pomaga uzyskać głębszą wiedzę z danych. Dowiedz się, jak firmy, które wcześnie wdrożyły sztuczną inteligencję, dokonują przełomowych osiągnięć — od rozwiązywania złożonych problemów medycznych po przewidywanie zdarzeń globalnych.

Poznaj możliwości

Technologie i zasoby

Solidny fundament wspiera skuteczną transformację centrum przetwarzania danych. Skorzystaj z tych niezbędnych zasobów partnerskich, programów i składników, które tworzą kompleksowe rozwiązanie cyfrowe.

Technologia Intel® Optane™

Nowatorska pamięć klasy premium, która na nowo definiuje proces tworzenia i użytkowania komputerów.

Zobacz więcej

Urządzenia FPGA

Elastyczna gama wysoko wydajnych i programowalnych układów logicznych.

Zobacz więcej

Intel® Cloud Builders

Środowisko współpracy, które pomaga przedsiębiorstwom i dostawcom usług chmury w budowaniu, obsłudze i optymalizacji chmur.

Zobacz więcej

Intel® Network Builders

Prężny ekosystem dostawców, producentów i usługodawców współpracujących ze sobą na drodze do innowacyjności.

Zobacz więcej

Intel® Storage Builders

Niezawodne rozwiązania pamięci masowej, które rewolucjonizują centrum przetwarzania danych i rozwiązania chmury dla przedsiębiorstw.

Zobacz więcej

Razem tworzymy przyszłość

Firma Intel – we współpracy z kluczowymi partnerami branżowymi, takimi jak Lenovo – oferuje rozwiązania, które łączą urządzenia brzegowe z chmurą na potrzeby obliczeń, analizy danych i sztucznej inteligencji. Dowiedz się więcej o sposobach optymalizacji oprogramowania, usług i platform.

Bądź w kontakcie

Intel IT Center pozwala na bieżąco śledzić technologie, trendy i pomysły kształtujące przyszłość miejsc pracy.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe oraz informacje otrzymywane od firmy Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe oraz informacje otrzymywane od firmy Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.