Unowocześnij swoją analizę biznesową

Firmy Intel i SAS, z łącznie ponad 20-letnim doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów przez współpracę, zawarły umowę partnerską, by dostarczać wydajne, innowacyjne rozwiązania analityczne dla firm z różnych branż, dzięki którym będą one mogły lepiej wykorzystywać swoje dane.

Platforma analityczna z perspektywą

Dzisiejsze rewolucyjne możliwości analityczne wymagają niesamowitych mocy obliczeniowych, aby przetworzyć ogromne nakłady danych. Firmy SAS i Intel współpracują, aby nasze globalne rozwiązania analityczne mogły zapewnić bezpośrednim użytkownikom błyskawiczny dostęp do dokładniejszych informacji w odpowiednim czasie — ze wsparciem zaawansowanej sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego oraz Internetu rzeczy (IoT).

Lepsze technologie. Lepsze narzędzia.

Intel i SAS zaopatrują firmy w innowacyjne rozwiązania będące w stanie poradzić sobie ze zróżnicowanymi analitycznymi obciążeniami — zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości.

Poznaj przyszłość

Dokładniejsze informacje i szybsze decyzje

Rozwiązania do analiz w pamięci SAS* i skalowalne procesory Intel® Xeon® umożliwiają przeprowadzanie analiz w czasie rzeczywistym w celu wyciągania dokładniejszych wniosków z danych i podejmowania trafniejszych decyzji.

Badanie Forbes o postępie sztucznej inteligencji

Sponsorowane przez SAS, Accenture oraz Intel badanie dokumentuje postęp, dojrzałość oraz modele sukcesu sztucznej inteligencji.

Zapoznaj się z badaniem

Harvard Business Review — Ankieta Pulse

Dowiedz się, jak firmy korzystają z rozwiązań analizy danych w czasie rzeczywistym, aby poznać nowe informacje o klientach, podnieść jakość obsługi oraz zapewnić sukces.

Pobierz raport

SAS* Analytics zapewnia nowatorskie wyniki

Przyspiesz nawet dwukrotnie wykonywanie równoległych zadań analitycznych dzięki aplikacjom SAS* 9.4 wykorzystującym procesor Intel® Xeon® Platinum 8180 i technologię Intel® Optane™.

Przeczytaj informacje >

Szybsze uzyskiwanie wiedzy ze skalowalnymi procesorami Intel® Xeon®

Aplikacje SAS* w połączeniu z skalowalnymi procesorami Intel® Xeon® tworzą zintegrowane środowisko dla modelowania predykcyjnego oraz opisowego, eksploracji danych i prognozowania.

Poczuj różnicę

True Customer 360 — lepsze zrozumienie

Połącz dane online i offline przy pomocy SAS* Customer Intelligence 360 i uzyskaj kompleksowy, ujednolicony profil klienta, który przekłada się na praktyczne wnioski.

Poznaj szczegóły

Podnieś satysfakcję klientów, korzystając z analizy wielokanałowej

Dowiedz się, jak SAS* Retail Omnichannel Analytics korzysta ze sztucznej inteligencji i analizy rynków zbytu, aby usprawnić działalność oraz podnieść satysfakcję klientów.

Osiągnij nowe możliwości

Technologia Intel® wspiera SAS* Analytics w branży energetycznej i użyteczności publicznej

Szybkie tworzenie prototypów, modernizacja analiz, natychmiastowe środowisko testowe i zwiększona szybkość. Firmy SAS i Intel dostarczają wydajne możliwości przetwarzania i analizy.

Przeczytaj informacje >

Firmy SAS i Intel nawiązują współpracę w zakresie innowacji analizy danych

Popraw obsługę klienta, podejmuj świadome decyzje i zwiększ zyski dzięki zaawansowanym analizom SAS* opartym na technologii Intel®.

Zachowaj przewagę

Inteligentne analizy dla inteligentnych maszyn

Analizy SAS* dla Internetu rzeczy (IoT) sprawiają, że informacje przemysłowego Internetu rzeczy (IIoT) pracują dla Ciebie i możesz dokonywać dokładniejszych analiz w celu uzyskania praktycznej wiedzy.

Spójrz inaczej na analizę danych

Rozwój infrastruktury

Technologie i rozwiązania firmy Intel® przeznaczone do obsługi najbardziej krytycznych zadań i obciążeń pozwalają przyspieszyć modernizację.

Skalowalne procesory Intel® Xeon®

Procesory zoptymalizowane pod względem obciążeń związanych z obsługą wymagających aplikacji i uzyskiwaniem z danych praktycznej wiedzy torują drogę do sukcesu.

Zobacz więcej

Rozwiązania Intel® Select

Zapoznaj się z rozwiązaniami markowymi naszych partnerów i dowiedz się więcej o sposobach uproszczenia i przyspieszenia wdrażania infrastruktury centrum przetwarzania danych.

Zobacz więcej

Technologie i zasoby

Solidny fundament wspiera skuteczną transformację centrum przetwarzania danych. Skorzystaj z tych niezbędnych zasobów partnerskich, programów i składników, które tworzą kompleksowe rozwiązanie cyfrowe.

Technologia Intel® Optane™

Nowatorska pamięć klasy premium, która na nowo definiuje proces tworzenia i użytkowania komputerów.

Zobacz więcej

Urządzenia FPGA

Elastyczna gama wysoko wydajnych i programowalnych układów logicznych.

Zobacz więcej

Intel® Cloud Builders

Środowisko współpracy, które pomaga przedsiębiorstwom i dostawcom usług chmury w budowaniu, obsłudze i optymalizacji chmur.

Zobacz więcej

Intel® Network Builders

Prężny ekosystem dostawców, producentów i usługodawców współpracujących ze sobą na drodze do innowacyjności.

Zobacz więcej

Intel® Storage Builders

Niezawodne rozwiązania pamięci masowej, które rewolucjonizują centrum przetwarzania danych i rozwiązania chmury dla przedsiębiorstw.

Zobacz więcej

Razem tworzymy przyszłość

Firma Intel współpracuje z kluczowymi partnerami branżowymi, takimi jak SAS, aby dostarczać rozwiązania łączące krawędź sieci z chmurą w zakresie mocy obliczeniowej, analizy danych i sztucznej inteligencji. Dowiedz się więcej o sposobach optymalizacji oprogramowania, usług i platform.

Inteligentniejszy biznes, inteligentniejszy świat

Poznaj przyszłość centrum przetwarzania danych korzystającego z osiągnięć w zakresie analizy danych, przetwarzania w chmurze itd.

Zaawansowana analiza

Zaawansowana analiza danych zmienia przedsiębiorstwa przez nowe odkrycia, lepszą obsługę klienta oraz doskonalenie usług i produktów – a wszystko to dzięki dostępowi do praktycznych informacji. Zobacz, co rozwiązania firmy Intel mogą wnieść do Twojego przedsiębiorstwa.

Pierwsze kroki w zakresie analizy danych

Przetwarzanie w chmurze

Buduj rozwiązania chmurowe na zaufanej platformie Intel, aby zapewnić swojej firmie elastyczność i bezpieczeństwo niezbędne do tworzenia innowacyjnych rozwiązań w cyfrowym świecie. Technologie firmy Intel® obsługują różnorodne obciążenia robocze, w tym większość wymagających aplikacji.

Odkryj swoje rozwiązanie chmury

Transformacja sieci

Rozwój przyszłych usług dla przedsiębiorstw i produktów dla klientów indywidualnych opiera się na doświadczeniach związanych z siecią 5G. Dowiedz się więcej o technologiach firmy Intel®, które umożliwiają transformację sieci.

Odmień swoją sieć

Sztuczna inteligencja

Sztuczna inteligencja (SI) pomaga uzyskać głębszą wiedzę z danych. Dowiedz się, jak firmy, które wcześnie wdrożyły sztuczną inteligencję, dokonują przełomowych osiągnięć — od rozwiązywania złożonych problemów medycznych po przewidywanie zdarzeń globalnych.

Poznaj możliwości

Zacznij unowocześniać swoją firmę

Otrzymuj na swoją skrzynkę najnowsze wiadomości i aktualizacje od ekspertów branżowych, dotyczące trendów kształtujących przyszłość biznesu.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe oraz informacje otrzymywane od firmy Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe oraz informacje otrzymywane od firmy Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.