Stworzony do rozwoju działalności

Device as a Service (DaaS) to konfigurowalna usługa subskrypcji, opracowana z myślą o potrzebach firmy w zakresie zarządzania urządzeniami, zwykle obejmująca pomoc techniczną, sprzęt i oprogramowanie. Platforma Intel vPro® jest przeznaczona dla firm i opracowana z myślą o wydajności. Zapewnia cały szereg funkcji podnoszących wydajność oraz udogodnień dla użytkowników, przez co jest najlepszą w swojej klasie technologią w modelu DaaS.

Poznaj zalety modelu DaaS z platformą Intel vPro®

Wyższy komfort użytkowania

Zapewnij pracownikom narzędzia, których potrzebują do odnoszenia sukcesów, dając im dostęp do najnowszych technologii. Urządzenia wyposażone w platformę  Intel vPro® są wyjątkowo bezpieczne, wydajne i łatwe w zarządzaniu, co przekłada się na większą produktywność.

Platforma Intel vPro® ułatwia:

  • obsługę aplikacji wymagających wysokiej mocy dzięki najlepszym procesorom Core;
  • minimalizację zagrożeń dla komputera i danych dzięki sprzętowym funkcjom zabezpieczeń;
  • ograniczenie zakłóceń w pracy dzięki zdalnym zabezpieczeniom, rozwiązywaniu problemów i zarządzaniu.

Zoptymalizowane zasoby informatyczne

Zaufany dostawca usług DaaS może zaspokoić codzienne potrzeby informatyczne i zarządzać cyklem eksploatacji komputerów. Zwolnienie zasobów informatycznych oznacza, że firmy mogą skupić się na tym, co jest dla nich ważne, nie rezygnując z wysokiej jakości urządzeń i dostępnego wsparcia informatycznego.

Usługa DaaS z platformą Intel vPro® ułatwia również:

  • wyeliminowanie problemów związanych z zarządzaniem zasobami, wycofywaniem starego sprzętu i ciągłymi szkoleniami z nowych możliwości;
  • bardziej systematyczne i terminowe instalowanie poprawek we wszystkich urządzeniach;
  • osiąganie celów w zakresie zgodności infrastruktury IT z wewnętrznymi procedurami i zewnętrznymi przepisami oraz spełnianie wymogów sprawozdawczych dzięki unikatowemu wglądowi w stan systemu operacyjnego.

Uproszczone wdrażanie i koszty

Sprzęt, oprogramowanie, usługi i pomoc techniczną można uzyskać w ramach jednego, prostego, kompleksowego rozwiązania dostępnego w ramach naliczanej od każdego użytkownika subskrypcji i umożliwiającego uproszczenie i skalowanie zarządzania urządzeniami.

Dodatkowe zalety:

  • Przewidywalne, cykliczne płatności miesięczne lub kwartalne w okresie obowiązywania umowy.
  • Rozwiązanie może obniżyć koszty operacyjne i koszty pracy związanej z bezpieczeństwem, a jednocześnie poprawić stosunek kosztu stanowiska w przeliczeniu na użytkownika końcowego.
  • Rozwiązanie może obniżyć koszty nadmiarowych lub niepotrzebnych licencji, programów i usług.

Najlepsza dla firm1 platforma Intel vPro®

Wydajność

Procesory Intel® Core™ vPro® obejmują zestaw technologii zwiększających moc i wydajność i poprawiających łączność, dzięki którym pracownicy mogą wykonywać najbardziej wymagające zadania obliczeniowe.

Zabezpieczenia

Gotowa ochrona i wbudowana warstwa zabezpieczeń na poziomie sprzętowym umożliwiają użytkownikom końcowym bezpieczną pracę.

Możliwości zarządzania

Pozwalają firmom zaoszczędzić czas, zasoby i środki finansowe przeznaczane na zarządzanie i ochronę floty komputerów, a także minimalizują zakłócenia pracy użytkowników.

Stabilność

Umożliwia firmom obsługiwanie mniejszej liczby systemów w ich środowisku, co zmniejsza złożoność zarządzania cyklem eksploatacji urządzeń.

Więcej zasobów na temat modelu DaaS

Chcesz rozwinąć działalność?

Dowiedz się, jak zalety usługi DaaS z platformą Intel vPro® mogą zmienić sposób pracy pracowników.

Wyświetl infografikę

Wskaźnik Total Economic Impact™ platformy Intel vPro®

W tym badaniu firmy Forrester Consulting przeanalizowano potencjalny zwrot z inwestycji, jaki firmy mogą osiągnąć dzięki korzystaniu z platformy Intel vPro®.

Przeczytaj raport

Powiązane rozwiązania firmy Intel

Platforma Intel vPro®

Platforma Intel vPro® jest najlepszym rozwiązaniem dla firm1 – zapewnia doskonałą wydajność, solidne zabezpieczenia, niezrównaną stabilność oraz światowej klasy zdalną konserwację i zarządzanie urządzeniami bezprzewodowymi.

Więcej informacji

Intel® Hardware Shield

Technologia Intel® Hardware Shield zapewnia natychmiastową ochronę przed atakami na oprogramowanie sprzętowe, a jej nowe funkcje raportowania umożliwiają wyjątkowy wgląd w stan poszczególnych systemów.

Więcej informacji

Intel® AMT i Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA)

Technologia Intel® Active Management i gotowa do pracy w chmurze technologia Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA) pozwalają zaoszczędzić czas i obniżyć koszty pomocy technicznej na miejscu dzięki możliwości zdalnego wykrywania i odzyskiwania.

Więcej informacji

Program Intel® Stable Image Platform (Intel® SIPP)

Program stabilnych platform firmy Intel ułatwiających pracę administratorom (Intel® Stable Image Platform Program – Intel® SIPP) został opracowany z myślą o modernizacji systemów użytkowników końcowych w firmie. Umożliwia on bezpieczne przejście na nowe technologie – we własnym tempie i z zachowaniem najwyższej jakości i wydajności.

Więcej informacji

Informacje o produktach i wydajności

1

Opisane scenariusze obniżenia kosztów są traktowane jako przykłady, jak dany produkt oparty na technologii Intel®, w określonych warunkach i konfiguracjach, może wpłynąć na generowanie kosztów i zapewnić oszczędności. Warunki mogą ulec zmianie. Firma Intel nie gwarantuje żadnych poziomów kosztów ani ich obniżenia.

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie intel.com.

© Intel Corporation. Intel, logo Intel i inne znaki Intel są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej spółek zależnych.