Lepsze komputery, lepsza firma

W firmie Intel technologie komputerowe nieustannie się rozwijają – Twoja firma też może uczestniczyć w tym procesie.

Platforma Intel vPro® dla firm1

Platforma Intel vPro® spełnia potrzeby użytkowników indywidualnych i biznesowych przez połączenie wygodnej pracy na komputerze ze wzmocnionymi sprzętowo zabezpieczeniami, elastycznym zarządzaniem zdalnym oraz lepszą stabilnością.

Poznaj platformę Intel vPro®

Rozwiązanie Intel® Authenticate

Wyeliminuj zagrożenia dzięki łatwemu do wdrożenia kompleksowemu zabezpieczeniu tożsamości wzmocnionemu sprzętowo i konfigurowalnemu uwierzytelnianiu wieloskładnikowemu (MFA).

Więcej informacji

Technologia Intel® Active Management

Zaoszczędź czas i obniż koszty serwisu technicznego na miejscu dzięki możliwości zdalnego wykrywania i odzyskiwania, jakie zapewnia technologia Intel® Active Management Technology – nawet w przypadku utraty zasilania lub awarii systemu operacyjnego.

Zapoznaj się z Intel® AMT

Procesor Intel® Core™ vPro® ósmej generacji

Podnieś produktywność poprzez zapewnienie wysokiej wydajności i krótkiego czasu reakcji w celu wykonywania poważnych zadań obliczeniowych w firmie. Wyeliminuj zagrożenia dzięki zabezpieczeniom wzmocnionym sprzętowo i zredukuj koszty operacyjne IT przez zdalne zarządzanie.

Sprawdź niezrównaną moc procesora Intel® Core™ vPro®

Powiązane technologie Intel

Rozwiązanie Intel Unite®

Szybciej rozpoczynaj spotkania, korzystając z funkcji bezpiecznego i łatwego udostępniania, która bezprzewodowo łączy komputery z wyświetlaczem w pomieszczeniu i innymi urządzeniami w sieci firmowej1.

Popraw efektywność współpracy

Pamięć Intel® Optane™2

Skorzystaj z niezwykle szybko działającego komputera – wraz z pamięcią masową o ogromnej pojemności – w celu skrócenia czasu rozruchu3, szybszego uruchamiania aplikacji i uzyskania wielu innych korzyści.

Zapoznaj się z rewolucyjną pamięcią DRAM

Technologia Thunderbolt™ 3

Uprość sposób nawiązywania łączności, przyspiesz przepływ pracy i zwiększ produktywność poprzez podłączenie wielu monitorów lub urządzeń za pośrednictwem pojedynczego, kompaktowego portu.

Sprawdź, w jaki sposób pojedynczy port zapewnia te wszystkie korzyści

Program Intel® Stable Image Platform (Intel® SIPP)

Przejdź na nowe technologie we własnym tempie dzięki programowi, który od ponad dziesięciu lat określa stabilność, jakość i kompatybilność przedsiębiorstw.

Dowiedz się więcej o platformie Intel® SIPP

Zoptymalizuj migrację do systemu Windows* 10

W związku z tym, że coraz więcej przedsiębiorstw migruje do systemu Windows* 10, należy skupić się na sprzęcie, który optymalizuje wszystkie zaawansowane funkcje odpowiadające za bezpieczeństwo, stabilność i produktywność.

Dowiedz się więcej o migracji do systemu Windows 10*

Produkty stworzone w oparciu o platformę Intel vPro®

Szybkie, elastyczne urządzenia 2w1

Zapewnij pracownikom uniwersalność gwarantowaną przez laptop i tablet w jednym urządzeniu, aby umożliwić wydajną pracę Twojej firmy.

Zapoznaj się z ofertą urządzeń 2w1 opartych na platformie Intel vPro®

Laptopy dla firm

Wyposaż swoje przedsiębiorstwo w smukłe, lekkie, stylowe laptopy o wiodącej w branży mocy i wydajności, aby odnieść sukces.

Przeglądaj laptopy stworzone w oparciu o platformę Intel vPro®

Zoptymalizowana wydajność komputera stacjonarnego

Zapewnij szybkość, responsywność i niezawodność nowej generacji, której potrzebuje Twoja firma na każdym biurku.

Poznaj komputery stacjonarne stworzone w oparciu o platformę Intel vPro®

Zacznij unowocześniać swoją firmę

Otrzymuj na swoją skrzynkę najnowsze wiadomości i aktualizacje od ekspertów branżowych, dotyczące trendów kształtujących przyszłość biznesu.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe oraz informacje otrzymywane od firmy Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe oraz informacje otrzymywane od firmy Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl.

2

Pamięć Intel® Optane™ i jej logo oznaczają rozwiązanie złożone z pojedynczych komponentów. Nie jest to samodzielny dysk SSD o niewielkiej konstrukcji ani nośnik danych. System z pamięcią Intel® Optane™: procesor Intel® Core™ siódmej generacji, chipset Intel® z serii 200, złącze typu M.2 2280-S1-B-M na kontrolerze PCH Remapped PCIe* oraz linie w konfiguracji x2 lub x4 z kluczami B-M, zgodnie ze specyfikacją NVMe 1.1, a także system BIOS ze wsparciem dla sterownika Intel® Rapid Storage Technology (Intel® RST) 15.5.

3

Czas ładowania systemu operacyjnego – czas, jaki upłynął od rozpoczęcia uruchamia (ze stanu wyłączenia) do momentu pełnego załadowania systemu operacyjnego.