Sprzęt firmy Intel i system Windows* 10

Wzmacnianie systemu Windows* 10 rozpoczyna się od platformy Intel® vPro™. Koniec z kompromisem między bezpieczeństwem a wydajnością. Dzięki firmie Intel i systemowi Windows* 10 możesz mieć jedno i drugie. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, jak wydłużyć czas pracy baterii oraz zwiększyć bezpieczeństwo i wydajność systemu. Wymagania dotyczące branży IT wciąż rosną. Wygodnie byłoby skupić się tylko ...na wydajności lub bezpieczeństwie, ale w dzisiejszych czasach potrzebne jest jedno i drugie. Kupując nowszy komputer, od razu otrzymujesz najlepsze i najnowsze usprawnienia – nowe funkcje bezpieczeństwa, nowe funkcje zarządzania i nowe poprawki wydajności. Firma Intel dysponuje całą gamą produktów, które pomagają w stworzeniu produktywnego przedsiębiorstwa i podniesieniu wydajności pracowników. Jednym z nich jest platforma Intel® vPro™ – zestaw najbardziej wydajnych systemów o najbardziej zaawansowanych funkcjach. Współpracowaliśmy ściśle z firmą Microsoft nad opracowaniem sprzętu i oprogramowania, które działają razem bez zakłóceń. Dlatego połączenie systemu Windows* 10 i najnowszego sprzętu firmy Intel zapewnia najwyższy komfort pracy – dłuższą pracę baterii, łatwiejszą pracę wielozadaniową i wyższą wydajność systemu. Ogólny komfort pracy zachwyca klientów końcowych, ale także spełnia potrzeby branży IT w zakresie bezpieczeństwa przedsiębiorstwa1.

Więcej rozwiązań firmy Intel

Migracja do systemu Windows* 10

Dowiedz się, jak komputery wyposażone w najnowsze procesory Intel® Core™ vPro™ ósmej generacji w połączeniu z systemem Windows* 10 zapewniają zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, wydajność i spójność w całym przedsiębiorstwie.

Więcej informacji

Dlaczego migracja do systemu Windows* 10 powinna rozpocząć się od nowego sprzętu

Z tego raportu od IDG dowiesz się, jak połączenie migracji do systemu Windows* 10 z nowym sprzętem pomaga zwiększyć bezpieczeństwo firmy, jej produktywność oraz atrakcyjność dla przedstawicieli pokolenia Y.

Przeczytaj raport

Utrzymywanie cykli wymiany sprzętu przy wykorzystaniu innowacji w komputerach

Z tego badania przeprowadzonego przez IDG dowiesz się, jak poprawić bezpieczeństwo, wydajność i produktywność dzięki wymianie komputerów.

Przeczytaj raport

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl.