Modernizacja komputerów, optymalizacja aktualizacji systemu Windows* 10

Chcesz jak najlepiej wykorzystać możliwości wynikające z migracji do systemu Windows* 10? Wymień sprzęt na komputery z najnowszymi procesorami Intel® Core™ vPro® ósmej generacji. Obejrzyj film i dowiedz się więcej1.

Wymień komputery w swojej firmie, aby zwiększyć jej wydajność i bezpieczeństwo7

Nie powinno się wybierać między wydajnością a bezpieczeństwem – ale jeśli przy okazji migracji do systemu Windows* 10 zdecydujesz się wymienić posiadane komputery na nowe, wyposażone w najnowsze procesory Intel® Core™ vPro® ósmej generacji, nie będzie takiej potrzeby.

Dowiedz się więcej o platformie Intel vPro®

Modernizacja komputerów

Dowiedz się więcej o korzyściach, jakie mogą przynieść nowe komputery firmowe po przejściu na system Windows* 10

Zwiększanie efektywności pracowników za pomocą urządzeń nowej generacji

Czy nowe komputery z systemem Windows* 10 umożliwiają zmianę sposobu pracy? Tak, przynosząc przy tym wiele korzyści – poznasz je, czytając raport firmy IDC.

Przeczytaj raport firmy IDC

Obejrzyj film

Dlaczego migracja do systemu Windows* 10 powinna rozpocząć się od nowego sprzętu

Z tego raportu od IDG dowiesz się, jak połączenie migracji do systemu Windows* 10 z nowym sprzętem pomaga zwiększyć bezpieczeństwo firmy, jej produktywność oraz atrakcyjność dla przedstawicieli pokolenia Y.

Przeczytaj raport firmy IDG

Skutki ekonomiczne stosowania platformy Intel vPro®

Przeczytaj badanie firmy Forrester dotyczące skutków ekonomicznych stosowania platformy Intel vPro®.

Przeczytaj raport firmy Forrester na temat wskaźnika TEI

Korzyści wynikające z przejścia na platformę Intel vPro®

Nowszy sprzęt oparty na platformie Intel vPro® zapewnia ogromne korzyści w zakresie całkowitych kosztów użytkowania, produktywności, zabezpieczeń i możliwości zarządzania.

Przeczytaj informacje

Informacje o produktach i wydajności

1

Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.intel.pl/performance..

2

Wyniki są oparte na testach z 21 marca i 3 kwietnia 2019 roku i mogą nie uwzględniać wszystkich publicznie dostępnych aktualizacji zabezpieczeń. Więcej informacji zawiera zastrzeżenie dotyczące konfiguracji. Żaden produkt nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa.

Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®.

Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.pl/benchmarks

3

Czas pracy baterii wynoszący do 11 godzin pozwala na produktywny dzień pracy z procesorem Intel® Core™ i7-8665U ósmej generacji – pomiar w narzędziu MobileMark* 2018 na przedprodukcyjnym komputerze OEM wyposażonym w procesor Intel® Core™ i7-8665U, PL1 = 15 W TDP, 4 rdzenie / 8 wątków, przyspieszenie do 4,8 GHz; grafika: UHD Intel® 620; wyświetlacz: ekran 14 cali o rozdzielczości 1920 × 1080; pamięć RAM: 16 GB; pamięć masowa: Hynix, 256 GB; pojemność baterii: 52 Wh; system operacyjny: Windows* 10 Pro; BIOS: v.1.0.1; MCU: AA. Jasność ekranu ustawiona na poziomie 150 nitów przy zasilaniu prądem stałym. Bezprzewodowa karta sieciowa systemu jest włączona i powiązana z siecią bezprzewodową, która nie jest połączona z Internetem.

4

ODŚWIEŻANIE KONFIGURACJI
NOWY: Platforma referencyjna firmy Intel: procesor Intel® Core™ i7-8665U, PL1 = 15 W TDP, 4 rdzenie / 8 wątków, przyspieszenie do 4,8 GHz, karta graficzna: UHD Intel® 620, pamięć RAM: 2 × 4 GB DDR4-2400, pamięć masowa: Intel® 760p SSD, 512 GB, system operacyjny: Microsoft Windows* 10 RS5, wersja 1809 (kompilacja 1763v1), BIOS: x177, MCU: A8.

3-LETNI: System OEM z procesorem Intel® Core™ i7-6600U, PL1 = 15 W TDP, 2 rdzenie / 4 wątki, przyspieszenie do 3,9 GHz, HD Intel® 620, wyświetlacz: 14-calowy o rozdzielczości 1920 × 1080, pamięć RAM: 8 GB pamięci DDR4, pamięć masowa: dysk SSD, 256 GB, pojemność baterii: 36 Wh, system operacyjny: Microsoft Windows* 10 Pro RS5, wersja 1809 (kompilacja 1763v292), BIOS: v1.0.1, MCU: C2.

5

Zgodnie z wynikami testu SYSmark* 2018 porównującego procesor Intel® Core™ i7-8665U ósmej generacji i Intel® Core™ i7-6600U szóstej generacji. Narzędzie SYSmark* 2018 jest publikowane przez konsorcjum Business Applications Performance Corporation (BAPCo). SYSmark* testuje wydajność aplikacji komputerowych w systemie Windows* przy użyciu rzeczywistych scenariuszy: zastosowań biurowych, kreatywnych i czasu reakcji. Popularne aplikacje w tych scenariuszach obejmują Microsoft Office*, Adobe Creative Cloud* i Google Chrome*. Każdy scenariusz generuje indywidualne wskaźniki, które składają się na ogólny wynik.

6

Zgodnie z wynikami testów wydajności w zastosowaniach biurowych i podczas wykonywania wielu zadań jednocześnie porównujących procesor Intel® Core™ i7-8665U ósmej generacji z procesorem Intel® Core™ i7-6600U szóstej generacji. Prezentacja w programie Microsoft PowerPoint w formacie .ppt z 20 slajdami o rozmiarze 2,35 MB jest eksportowana do formatu .mp4, 1920 × 1080, H.264, o rozmiarze 30 MB. Podczas tworzenia prezentacji wideo: 1) plik .docx o rozmiarze 6,49 MB i o długości 801 stron z programu Microsoft Word jest konwertowany do pliku PDF o rozmiarze 3,7 MB oraz 2) ponownie obliczany jest arkusz kalkulacyjny .xlsm o rozmiarze 68,4 MB z programu Microsoft Excel.

7

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu albo na stronie https://www.intel.pl.