Modernizacja komputerów, optymalizacja migracji do systemu Windows* 10

Chcesz jak najlepiej wykorzystać możliwości wynikające z migracji do systemu Windows* 10? Wymień sprzęt na komputery z najnowszymi procesorami Intel® Core™ vPro™ ósmej generacji. Obejrzyj film i dowiedz się więcej.

Dlaczego już czas wymienić komputery

Utracona produktywność

42 godz.

Średnia roczna liczba godzin przestojów starszych komputerów. 1

Obawy związane z bezpieczeństwem

87%

Procent dyrektorów ds. informatycznych, którzy uważają, że ich kontrola zabezpieczeń nie zapewnia odpowiedniej ochrony ich firmie. 2

Strata pieniędzy

1,5x

Średnio, komputery starsze niż cztery lata kosztują ponad 1,5 raza więcej w zakresie napraw i konserwacji.3

Wymień komputery w swojej firmie, aby zwiększyć jej wydajność i bezpieczeństwo4

Nie powinno się wybierać między wydajnością a bezpieczeństwem – a jeśli podczas migracji do systemu Windows* 10 zdecydujesz się wymienić posiadany sprzęt na komputery wyposażone w najnowsze procesory Intel® Core™ vPro™ ósmej generacji, nie będzie takiej potrzeby. 

Dowiedz się więcej o platformie Intel® vPro™

Informacje o produktach i wydajności

1badanie przeprowadzone przez firmę Techaisle w 736 małych firmach w sześciu krajach, kwiecień 2014 r.
2na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród 500 dyrektorów ds. informatycznych w USA, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech. CIO Study, Venafi 2016.
3Small Business PC Study, TechAisle, 2016.
4

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Całkowite zabezpieczenie systemu komputerowego jest niemożliwe. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu albo na stronie https://www.intel.pl.