Przejdź na nowe komputery z procesorami Intel®, aby wyciągnąć jak najwięcej z systemu Windows* 10

Niektóre rzeczy są dla siebie stworzone. Nowy system operacyjny firmy Microsoft wyznacza nowe tempo innowacji, a urządzenia z procesorami Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji najlepiej wykorzystują możliwości systemu Windows* 10.

Wzmacnianie systemu Windows* 10 za pomocą platformy Intel® vPro™

Wzmacnianie systemu Windows* 10 rozpoczyna się od platformy Intel® vPro™. Koniec z kompromisem między bezpieczeństwem a wydajnością. Dzięki firmie Intel i systemowi Windows* 10 możesz mieć jedno i drugie. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, jak wydłużyć czas pracy baterii oraz zwiększyć bezpieczeństwo i wydajność systemu.

Obejrzyj film

Wskazówki firmy Intel dotyczące systemu Windows* 10

Podejmowanie kluczowych decyzji w zakresie udanego wdrożenia systemu Windows* 10

Czy Twoje plany wdrożeniowe będą wystarczająco dobre w kontekście zbliżającej się aktualizacji systemu Windows* 10? Przeczytaj raport z badania firmy Gartner, aby dowiedzieć się więcej. 

Przeczytaj raport z badania firmy Gartner

Komputery z procesorami Intel® Core™ vPro™ odblokowują platformę wbudowanych rozwiązań usprawniających migrację do systemu Windows* 10.

Wyświetl infografikę

Firmy, które korzystają zawsze z najnowszego oprogramowania i sprzętu, mogą zmienić swoje najsłabsze ogniwo w najsilniejszy punkt obrony.

Przeczytaj artykuł

Wprowadzając zabezpieczenia wzmocnione sprzętowo, przedsiębiorstwa mogą osiągnąć znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa niż w przypadku korzystania z samego oprogramowania. Skróceniu ulega także czas odzyskiwania po awarii.

Przeczytaj artykuł

Mimo rosnącej liczby typów urządzeń fundamentem mocy obliczeniowej w przedsiębiorstwach pozostają komputery PC.

Przeczytaj artykuł

Cykl audycji: „Imperatyw punktów końcowych”

W obliczu trendów, które zmieniają świat biznesu i nowoczesnych technologii, działania branży IT muszą być nakierowane przede wszystkim na podstawy. Z audycji w tym cyklu dowiesz się, w jaki sposób eksperci radzą sobie z tymi zmianami.

Posłuchaj teraz

Największe bezpieczeństwo gwarantują technologie Intel®

Wzmocnij zabezpieczenia od środka za pomocą platformy Intel® vPro™ 1

Podnieś produktywność poprzez zapewnienie wysokiej wydajności i krótkiego czasu reakcji w celu wykonywania poważnych zadań obliczeniowych w firmie. Wyeliminuj zagrożenia dzięki zabezpieczeniom wzmocnionym sprzętowo i zredukuj koszty operacyjne IT przez zdalne zarządzanie.

Więcej informacji

Wyeliminuj zagrożenia dzięki łatwemu do wdrożenia kompleksowemu zabezpieczeniu tożsamości wzmocnionemu sprzętowo i konfigurowalnemu uwierzytelnianiu wieloskładnikowemu (MFA).

Więcej informacji

Zabezpiecz dane przed utratą i kradzieżą dzięki sprzętowemu szyfrowaniu plików, które chroni pliki w chwili ich utworzenia i przez cały cykl życia danych.

Więcej informacji

Zaoszczędź czas i obniż koszty serwisu technicznego na miejscu dzięki możliwości zdalnego wykrywania i odzyskiwania, jakie zapewnia technologia Intel® AMT – nawet w przypadku utraty zasilania lub awarii systemu operacyjnego.

Więcej informacji

Szybciej rozpoczynaj spotkania, korzystając z funkcji bezpiecznego i łatwego udostępniania, która bezprzewodowo łączy komputery z wyświetlaczem w pomieszczeniu i innymi urządzeniami w sieci firmowej.

Więcej informacji

Usprawnij prowadzenie firmy w internetowym świecie

System Microsoft Windows* 10 współdziała z laptopami z procesorami Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji, co gwarantuje dłuższy czas pracy baterii i wyższy komfort pracy.

Przeczytaj raport działu IT firmy Intel

W epoce cyberataków bezpieczeństwo jest priorytetem każdej firmy. Aby spełnić te wymagania, firma Microsoft opracowała system Windows* 10 – jedną z najbezpieczniejszych wersji systemu operacyjnego w historii.

Przeczytaj raport dotyczący firmy Sogeti

Dzisiejsze firmy przechodzą niezwykłe transformacje cyfrowe. Spełnij oczekiwania użytkowników końcowych i firmowego działu IT, korzystając z komputerów wyposażonych w procesory Intel® Core™ vPro™ nowej generacji.

Przeczytaj raport firmy Atos

Przeczytaj o trudnościach, które napotykają zespoły ds. komputerów klienckich, bezpieczeństwa i kompatybilności, oraz o sposobach, w jakie można sobie z nimi poradzić, instalując system Windows* 10.

Przeczytaj informacje o rozwiązaniu firmy IDC

Popraw zarządzanie tożsamością i dostępem dzięki zabezpieczeniom wbudowanym w urządzenia z procesorami Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji.

Więcej informacji

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Całkowite zabezpieczenie systemu komputerowego jest niemożliwe. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu albo na stronie https://www.intel.pl.